Apple відновлює виробництво iPhone X з-за поганих продажів iPhone XS
01.05.2019 762 0 newsdaily.org.ua

Apple відновлює виробництво iPhone X з-за поганих продажів iPhone XS

В закладки

Apple відновлює виробництво iPhone X з-за поганих продажів iPhone XS

© Leszek

Apple відновлює виробництво iPhone X з-за слабкого попиту на останні моделі XS XS і Max. The Verge розповідають про всіх подробицях.

Вміст матеріалу

Apple відновлює виробництво iPhone X

Передбачається, що цей крок пов'язаний з угодою з Samsung про придбання певної кількості OLED-екранів. Раніше Apple перестали продавати iPhone X в магазинах, коли XS був вперше випущений.

Також одна з можливих причин – це ціна. Дані показують, що iPhone X вважається більш дешевим, ніж XS або XS Max, завдяки році його випуску. Це означає, що компоненти та виробниче обладнання дешевше. Раніше застарілі моделі випускалися, коли на них був попит на певних ринках.

Читайте також Корисні мобільні додатки для діабетиків

Це новина з'явилася після того, як Apple скоротили виробничі замовлення для всіх трьох нових моделей iPhone з-за більш низького, ніж очікувалося, попиту. Більш дешевий iPhone XR, як вважають, залишається на плаву. Багато покупців воліють замість попередніх моделей купувати iPhone 8, який доступний за низькою ціною.

Apple скоротить виробництво нового iPhone XR з-за низького попиту
© apple.com Схоже, справи у однієї з найбільших технологічних компаній світу Apple йдуть далеко не найкращим чином. Видання Nikkei Asian Review повідомляє, що продажі
Apple планує до випуску 3 нових iPhone восени 2019 року
© neirfy/iStock Незважаючи на не дуже обнадійливу статистику продажів поточної лінійки iPhone, Apple не має наміру змінювати стратегію розвитку мобільного підрозділу.
Apple буде безкоштовно замінювати сенсор на iPhone X тим, у кого він не працює
© alexey_boldin/IStock Через рік після релізу смартфона iPhone X, компанія Apple визнала наявність проблем з сенсором в цьому девайсі. Купертіновци також погодилися з
Як зареєструвати iPhone
Як зареєструвати iPhone
Як зареєструвати iPhone
29.06.19 Новинки техніки
© neirfy/iStock Apple не вимагає обов'язкової реєстрації своїх девайсів, але це може бути корисним для самого користувача. Особливо це актуально в тому випадку, якщо ви
Apple випустить в 2020 році iPhone з підтримкою 5G
© tech-news.websawa.com Перші смартфони з підтримкою технології передачі даних 5G з'являться на ринку вже в наступному році. Але мова йде виключно про апарати на Android.
iPhone X: чому в 2018-2019 році краще купити саме цю модель телефону
©Pixabay Торішній iPhone X, на жаль, був прибраний маркетологами Apple з актуального модельного ряду. Але, якщо вам пощастить, то ви ще зможете купити його у реселерів,