Apple скоротить виробництво нового iPhone XR з-за низького попиту
21.06.2019 757 0 newsdaily.org.ua

Apple скоротить виробництво нового iPhone XR з-за низького попиту

В закладки

Apple скоротить виробництво нового iPhone XR з-за низького попиту

© apple.com

Схоже, справи у однієї з найбільших технологічних компаній світу Apple йдуть далеко не найкращим чином. Видання Nikkei Asian Review повідомляє, що продажі нових смартфонів виявилися значно нижче прогнозованих показників. У першу чергу це стосується щодо бюджетного iPhone XR, який повинен стати заміною минулорічної десятки.

Вміст матеріалу

Наскільки низький попит на iPhone XR?

Джерела видання повідомляють, що партнери Apple в Азії скорочують виробництво смартфонів, оскільки компанія не в силах реалізувати заплановану кількість одиниць. Так, Foxconn виділив для виробництва нового девайса 60 складальних ліній, але останнім часом 15 з них простоюють. Зараз вендор виробляє близько 100 тисяч гаджетів в день, що на 25% менше початкового замовлення Apple. У ще одного партнера яблучної компанії Pegatron ситуація схожа – частина виробничих ліній простоюють.

Компанія Wistron, яка завжди розглядалася Apple в якості запасного варіанту для виробництва смартфонів, в цьому сезоні залишилася без замовлень. Хоча в минулому році тайванці зробили кілька мільйонів iPhone 7.

З іншого боку, партнери Apple, які виробляють торішні iPhone 8 і iPhone 8 Plus, отримали додаткові замовлення. Замість запланованих 20 мільйонів одиниць було вироблено 25. Що стосується топових iPhone XS і iPhone XS Max, то продажі цих гаджетів відповідають прогнозам аналітиків компанії.

Варто зазначити, що нещодавно Apple прийняла рішення більше не повідомляти про кількість проданих iPhone, Mac і iPad. Цілком ймовірно, що причиною цього став низький попит саме на iPhone XR.

Читайте також Apple випустить в 2020 році iPhone з підтримкою 5G

Apple відновлює виробництво iPhone X з-за поганих продажів iPhone XS
© Leszek Apple відновлює виробництво iPhone X з-за слабкого попиту на останні моделі XS XS і Max. The Verge розповідають про всіх подробицях. Вміст матеріалуApple
Apple випустить в 2020 році iPhone з підтримкою 5G
© tech-news.websawa.com Перші смартфони з підтримкою технології передачі даних 5G з'являться на ринку вже в наступному році. Але мова йде виключно про апарати на Android.
Apple планує до випуску 3 нових iPhone восени 2019 року
© neirfy/iStock Незважаючи на не дуже обнадійливу статистику продажів поточної лінійки iPhone, Apple не має наміру змінювати стратегію розвитку мобільного підрозділу.
Як зареєструвати iPhone
Як зареєструвати iPhone
Як зареєструвати iPhone
29.06.19 Новинки техніки
© neirfy/iStock Apple не вимагає обов'язкової реєстрації своїх девайсів, але це може бути корисним для самого користувача. Особливо це актуально в тому випадку, якщо ви
Думка: 10 причин, чому не варто купувати новий iPhone
© Apple У цьому році Apple представила відразу три iPhone. І якщо ви роздумуєте над тим, який з них купити, то не поспішайте з вибором. Можливо, в цьому році взагалі не
Apple буде безкоштовно замінювати сенсор на iPhone X тим, у кого він не працює
© alexey_boldin/IStock Через рік після релізу смартфона iPhone X, компанія Apple визнала наявність проблем з сенсором в цьому девайсі. Купертіновци також погодилися з