Думка: 10 причин, чому не варто купувати новий iPhone
29.06.2019 673 0 newsdaily.org.ua

Думка: 10 причин, чому не варто купувати новий iPhone

В закладки

Думка: 10 причин, чому не варто купувати новий iPhone

© Apple

У цьому році Apple представила відразу три iPhone. І якщо ви роздумуєте над тим, який з них купити, то не поспішайте з вибором. Можливо, в цьому році взагалі не варто оновлювати свій смартфон. Принаймні, такої думки дотримується редакція Mobile review. Ось 10 причин, чому покупка нового iPhone – це не найкраща ідея.

1. Ціна

В Україні iPhone XS буде коштувати 40 тисяч, а iPhone XS Max – 45 тисяч гривень. Мова йде про моделі з мінімальним обсягом пам'яті. Звичайно ж, назвати таку вартість виправданою складно. iPhone XR обійдеться трохи дешевше – 30 тисяч гривень, але все одно це занадто дорого для смартфона.

© Apple

2. Торішні моделі

Насправді нові iPhone мало чим відрізняються від минулорічної десятки. Якщо ви все-таки вирішили оновитися в цьому році, то зверніть увагу саме на iPhone X. Він поки що доступний в роздрібних мережах з цілком адекватним цінником.

3. Відсутність інновацій

Так, нові iPhone отримали кращий процесор на ринку, але Apple так і не змогла виразно пояснити, навіщо потрібна така міць. В іншому смартфони не відрізняються від того, що ми бачили в минулому році.

4. Набридла чубчик

На жаль, Apple залишила дизайн своїх смартфонів без змін. І якщо у старших версіях чубчик практично непомітна, то в молодшій вона відразу ж впадає в очі. Справа в тому, що iPhone XR обладнаний застарілих LCD-дисплеєм.

© Apple

5. Відсутність сканера відбитків

На роботу технології Face ID особливих нарікань немає, але сканер відбитків в нових iPhone було б не зайвим. Наприклад, його не вистачає тим, що користується NFC для оплати покупок.

6. Низька міцність

На відміну від більшості Android-смартфонів, після падіння нові iPhone стануть повністю непридатними до експлуатації. Справа в тому, що тут немає ламінуючої плівки, яка б утримувала осколки розбитого скла.

7. Клавіатура «swipe»

На Android подібні клавіатури вже стали деяким стандартом, але в iPhone раніше цей метод введення тексту не використовується. Звичайно, ви можете завантажити клавіатуру від сторонніх розробників, але навряд чи вас влаштує її якість.

© Apple

8. Відсутність нових кольорів в старших моделях

iPhone XR отримав відразу 6 нових кольорів, але це не стосується старших моделей. iPhone XS XS і Max доступні в звичних сірому, білому і золотому кольорі.

9. Закритість екосистеми

Звичайно, iOS набагато більш безпечною, ніж Android, але саме з-за цього вона позбавлена багатьох корисних функцій. Наприклад, щоб встановити власну мелодію в якості сигналу вхідного дзвінка, вам доведеться серйозно попрацювати.

10. Низька ремонтопридатність

Щоб замінити розбитий дисплей iPhone, вам доведеться витратити половину від вартості нового смартфона. Звичайно, мова йде про оригінальних деталях. Такі ж труднощі і при заміні акумуляторної батареї.

Читайте також Apple представила відразу три нових iPhone

Apple відновлює виробництво iPhone X з-за поганих продажів iPhone XS
© Leszek Apple відновлює виробництво iPhone X з-за слабкого попиту на останні моделі XS XS і Max. The Verge розповідають про всіх подробицях. Вміст матеріалуApple
5 причин, чому не варто ігнорувати новий iPhone XR
© Apple Зовсім недавно Apple представила відразу три нових смартфона. І якщо iPhone XS XS і Max викликали у публіки тільки захват, то до більш дешевої моделі iPhone XR
Apple скоротить виробництво нового iPhone XR з-за низького попиту
© apple.com Схоже, справи у однієї з найбільших технологічних компаній світу Apple йдуть далеко не найкращим чином. Видання Nikkei Asian Review повідомляє, що продажі
Погані новини про новому iPhone XS для тих, хто замислюється про його купівлю
© Apple Новий iPhone XS і минулорічний iPhone X виглядають як близнята. Смартфони просто неможливо розрізнити, якщо не враховувати колір і різницю у вазі на 3 грами. В
iPhone X: чому в 2018-2019 році краще купити саме цю модель телефону
©Pixabay Торішній iPhone X, на жаль, був прибраний маркетологами Apple з актуального модельного ряду. Але, якщо вам пощастить, то ви ще зможете купити його у реселерів,
Apple випустить в 2020 році iPhone з підтримкою 5G
© tech-news.websawa.com Перші смартфони з підтримкою технології передачі даних 5G з'являться на ринку вже в наступному році. Але мова йде виключно про апарати на Android.