10 безкоштовних додатків для конвертації PDF на гаджетах
26.06.2019 952 0 newsdaily.org.ua

10 безкоштовних додатків для конвертації PDF на гаджетах

В закладки

10 безкоштовних додатків для конвертації PDF на гаджетах

© JESHOOTS / pixabay.com

Все більше і більше людей використовують мобільні пристрої для обробки цифрових документів, так як у них завжди є смартфон під рукою. Однак різні формати файлів, вимагають різні додатків для відкриття цих документів.

Можливість використовувати тільки один формат файлів, багато спрощує роботу з документами. PDF, ймовірно, кращий вибір, так як це стабільний формат файлу, який дозволяє вам читати текст і зображення так, як вони є, на будь-якому пристрої. Є вже багато додатків, які ви можете використовувати для перегляду PDF на мобільних пристроях, але як щодо перетворення ваших файлів в PDF на самому пристрої?

Далі 10 безкоштовних додатків створених, щоб конвертувати файли в PDF на вашому смартфоні або планшеті, будь то iOS або Android.

1. Able2Extract PDF Converter

© hongkiat.com

Able2Extract PDF Converter — безкоштовний крос-платформний додаток, яке дозволяє вам створювати документи PDF з документів MS Office. Він також дозволяє конвертувати PDF-документи в PowerPoint, Word і Excel всього за два простих натискання.

Платформа: iOS | Android

2. File Converter

Конвертуйте більшість своїх файлів на смартфоні і планшеті з цим додатком. Перетворення буде виконано в безпечному хмарі, і перетворені файли можуть бути завантажені назад в додаток. Підтримувані формати файлів включають відео, документи, аудіо, електронні книги, зображення й архіви, а також підтримує більше 100 вихідних форматів.

Платформа: iOS | Android | BlackBerry

3. To PDF

To PDF це безкоштовний додаток для iPad, яке конвертує документи iWorks і MS Office, веб-сторінки, електронні листи, фотографії, контакти, SMS, вміст буфера обміну і навіть вміст Dropbox у формат PDF. Крім того, ви можете також використовувати додаткові функції для коментування, організації та обміну файлами PDF.

Платформа: iOS

4. iFiles Converter Lite

© hongkiat.com

iFiles Converter Lite дозволяє конвертувати документи в PDF прямо на iPhone. Ви можете легко імпортувати файли з онлайн-сховища, такі, як Dropbox, Google Drive або інші. Підтримувані формати файлів включають документи MS Office, документи iWorks, HTML-сторінки, зображення та текстові файли.

Платформа: iOS

5. DocAS Lite

DocAS Lite – це багатофункціональний додаток PDF, яке дозволяє читати, конвертувати, коментувати і управляти PDF прямо на вашому iPad. Він має вбудований конвертер PDF, який перетворює документи MS Office, документ iWorks, HTML, текстовий формат PDF.

Платформа: iOS

6. Doc Scan

Ось один з додатків, які перетворюють ваші роздруковані документи в PDF. Doc Scan перетворює ваші документи у формат PDF з допомогою вашого iPhone або iPad. Просто зробіть знімок ваших документів, перегляньте його за допомогою програми і конвертуйте зображення в PDF з високою роздільною здатністю на хмару.

Платформа: iOS

7. DocToPDF

© hongkiat.com

DocToPDF — це додаток для Android, яке перетворює формати doc, docx, xls, xlsx, rtf і txt в PDF. Потім ви можете обмінюватися конвертованими документами PDF по електронній пошті або по Bluetooth. Також програма дозволяє переглядати і перевіряти перетворений PDF-файл.

Платформа: Android

8. Office Converter

Хочете конвертувати документи MS Office на своєму телефоні? Спробуйте Office Converter. Він конвертує формати файлів Word, Excel і PowerPoint в PDF. Однак конверсія буде зроблена в Інтернеті, тому потрібне підключення до Інтернету. Ви також можете додати захист паролем перетворені в PDF-файли.

Платформа: Android

9. Web to PDF

Web to PDF є додатком для браузера Dolphin. У додатку користувачі можуть конвертувати веб-сторінки в PDF-файл, переглядати файл або опублікувати його в будь-який час.

Платформа: Android

10. PDF Converter

© hongkiat.com

PDF Converter – це програма, яка конвертує будь-який документ у файл PDF. Конверсія виконується на сервері, і конвертовані PDF-документи будуть збережені на вашій SD-карті в папці «Завантаження».

Платформа: Android

8 відмінних додатків для зберігання фото
© Pixabay Використання хмарних сервісів для зберігання фотографій – це відмінна ідея. По-перше, ви істотно заощадите пам'ять на вашому смартфоні, а по-друге, ніколи не
Безкоштовні програми, які допоможуть читати швидше
© pixabay.com Іноді у людей створюється враження, що читання повільніше збільшить розуміння матеріалу, але це не завжди так. Швидкість читання людини заснована на
Чотири способи поліпшити якість звуку на YouTube
©pressureUA/IStock Відеоролики на YouTube допомагають людям спілкуватися з іншими і надають можливість стати відомим в Мережі. Якщо ви і ваш контент сподобаються
10 безкоштовних додатків для створення слайдшоу на смартфоні
Наявність програми для створення слайд-шоу на вашому телефоні, будь то Android або iPhone — полегшить завдання по створенню презентацій. Ви можете завантажити слайд-шоу
10 безкоштовних мобільних додатків для контролю і зниження ваги
© humonia/IStock Смартфон – це найкращий помічник для зниження ваги. По-перше, він завжди знаходиться під рукою, а по-друге, ви можете встановити на нього парочку
10 найкращих додатків для календаря, які допоможуть правильно планувати життя
Успіх нашого дня багато в чому залежить від якості його планування. Ми приготували список додатків, які допоможуть організувати життя і ретельно спланувати свій час. 1.