7 цікавих речей, які ви не знали про поштою Outlook
03.03.2019 509 0 newsdaily.org.ua

7 цікавих речей, які ви не знали про поштою Outlook

В закладки

7 цікавих речей, які ви не знали про поштою Outlook

© Burst/Pixabay

Outlook дозволяє відправляти і отримувати електронні листи, керувати календарем, зберігати імена та номери ваших контактів і відслідковувати ваші задачі. Однак, навіть якщо ви використовуєте Outlook щодня, ви можете не знати про деякі цікаві речі, які можуть допомогти вам стати більш продуктивними.

1. Ви забули прикріпити файл?

Outlook не може нагадувати вам про завдання, яку ви ніколи не вводили, або про завдання, яку ви забули записати. Але це може перешкодити вам відправити електронний лист без вкладення. Якщо ви створюєте новий лист і друкуєте слова «вкладення» або «вкладений» спробуйте відправити лист без прикріплення файлу. Outlook нагадає вам, що ви, можливо, забули прикріпити файл. Таким чином, ви можете зупинити процес відправки, прикріпити свій файл і відправити своє повідомлення.

© Burst/Pixabay

2. Ніколи не пропускайте рейси

Якщо ви отримуєте бронь авіа перельоту, готелі або оренди автомобіля по електронній пошті, Outlook автоматично додасть у ваш календар разом з більшою частиною пов'язаної з вами інформацією. Наприклад, вашими листа-підтвердження або коди відстеження і навіть посилання. На жаль, Outlook поки не може обчислити час в дорозі до аеропорту, тому не забудьте перевірити трафік перед від'їздом.

© Pixabay

3. Залишайтеся зосередженими і ігноруйте деякі діалоги

Ви коли-небудь знаходили у себе електронні листи, які хотіли б ігнорувати? Якщо ви працюєте у великій компанії, хтось може додати вас в список розсилки без вашого відома. Замість того, щоб видаляти кожне повідомлення у списку по мірі їх надходження, ви можете ігнорувати всю переписку. Всі повідомлення в ланцюжку будуть переміщені в папку «Видалені», і майбутні повідомлення у цьому листуванні будуть повністю обходити вашу папку «Вхідні» і перейдуть в папку «Видалені».

© Pixabay

4. Не турбуйтеся, що можете пропустити важливе повідомлення

Можливо, ви чекаєте пропозицію по роботі або передпродажний код на концерт, або юридичну довідку від вашого боса. Тим не менше у вас також є робота, яка не дозволить вам пильно переглядати список вхідних повідомлень Outlook протягом кількох годин. Використовуйте попередження про новий елемент Outlook, щоб відразу ж дізнатися, коли ви отримаєте повідомлення, яке відповідає певним критеріям. Це попередження буде відображатися над будь-яким іншим додатком, в якому ви працюєте, тому ви ніколи не пропустите це повідомлення.

© Pixabay

5. Очистіть папку

У вас є кілька діалогів у папці «Вхідні» з десятками або навіть сотнями повідомлень в них? Швидше за все, багато з цих повідомлень дублюють один одного. Ви їх прочитали, ви відповіли на них, але ви їх ніколи не видаляли. Ви можете використовувати кнопку «Очистити», щоб видалити багато з цих повідомлень, залишивши тільки непрочитані або такі, у яких міститься унікальна інформація. Спробуйте і подивіться, наскільки наблизитеся до нульового числа входять.

© Pixabay

6. Відкрийте кілька вікон Outlook

Ви коли-небудь хотіли швидко переміщатися між вашим поштовим ящиком і вашим календарем, або переглядати їх пліч-о-пліч? Перемикатися між електронною поштою, контактами, календарем, завданнями, нотатками, папками, ярликами і надбудовами – просто. Виберіть відповідну кнопку в навігаційній панелі. Якщо ви хочете відкрити будь-який з цих параметрів в новому вікні Outlook, клацніть правою кнопкою миші, а не натискайте або обирайте їх. Виберіть «Відкрити в новому вікні.

© IStock

7. Поставте @ згадки

Ви коли-небудь відправляли електронний лист десятків співробітників, але вам був необхідний відповідь від двох з них? Можливо, ви використовували текстові ефекти, такі як жирний, підкреслений і яскраві кольори шрифту, щоб виділити їх імена. Тепер у вас є інший варіант.Надрукуйте @ після їх імені. В результаті, їх ім'я автоматично додається в рядок «Кому» у повідомленнях електронної пошти. Їх ім'я виділяється в тілі повідомлення. Коли вони отримають повідомлення в своїй поштовій скриньці, вони будуть бачити символ " @ " в списку повідомлень. Це означає, що в листі вказано їх ім'я.

Як полегшити собі роботу з поштою: 10 корисних функцій Microsoft Outlook
© juststock/iStock Електронна переписка вже досить давно стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Кожен з нас починає і закінчує день перевіркою електронної
Microsoft Outlook: новий дизайн тепер доступний на iOS
© Michael Palermiti/Twitter У грудні Microsoft представила бета-версію редизайну Outlook для iOS-девайсів. Відкрите тестування тривало майже 2 місяці. Тепер нова версія
Топ-8 трюків Outlook, які недоступні в Gmail
© juststock/IStock Gmail протягом багатьох років є найпопулярнішим поштовим сервісом, але це не означає, що він не має альтернатив. Наприклад, від Microsoft Outlook має
5 додатків календаря, які краще існуючого на вашому телефоні
© grinvalds/IStock Календар – це одне з найбільш важливих і часто використовуваних додатків на будь-якому смартфоні. З його допомогою дуже зручно планувати різні події,
Нові функції пошти Gmail, які вам знадобляться
Pixabay/Pexels Напередодні Google запустив нову блискучу версію Gmail. Клієнт електронної пошти отримав новий дизайн, пропонуючи трохи більше квітів і більш м'які форми.
Як налаштувати смартфон, якщо їм буде користуватися старше покоління
© Adrianna Calvo/Pexels Якщо у вас є літні родичі, то ви повинні знати, як налаштувати смартфон для старшого покоління. Це допоможе вам завжди бути на зв'язку. LifeHacker