Нові функції пошти Gmail, які вам знадобляться
09.03.2019 510 0 newsdaily.org.ua

Нові функції пошти Gmail, які вам знадобляться

В закладки

Нові функції пошти Gmail, які вам знадобляться

Pixabay/Pexels

Напередодні Google запустив нову блискучу версію Gmail. Клієнт електронної пошти отримав новий дизайн, пропонуючи трохи більше квітів і більш м'які форми. Незважаючи на це, новий зовнішній вигляд і раніше підтримує звичне меню, з яким ми всі звикли працювати з папками і контактами зліва і електронною поштою спереду і в центрі.

Таким чином, новий Gmail так само простий у використанні, як і попередня версія, тільки тепер він містить деякі додаткові важливі і корисні функції. Нижче ми розповімо про кращих функцій Gmail. Вони з'являться, перш за все, в веб-версії поштового клієнта, і оновлення вже почалися. Якщо у вас їх ще немає, але ви хочете спробувати, натисніть значок «Gear» в своїй поштовій скриньці Gmail і виберіть «Спробувати новий Gmail».

Google оновлює поштовий сервіс поетапно, тому це повідомлення може не відображатися у всіх користувачів. Ви також можете спробувати використовувати його у своїй особистий обліковий запис, якщо ви не можете отримати до нього доступ через ваш робочий поштовий клієнт (для робочої пошти він повинен бути включений адміністратором облікового запису).

google office

Вкладення

Одним з найбільш значних і помітних змін у новому Gmail є те, як обробляються вкладення. Користувачам більше не потрібно відкривати ряд електронних листів для перегляду або завантаження прикріпленого файлу, якщо вони встановлять цю функцію «За замовчуванням». Компактні і зручні дисплеї залишаються недоторканими, а параметри «за замовчуванням» показують інтерактивні вкладення (наприклад, PDF-файли, зображення тощо). В іншому випадку ви будете бачити знак скріпки, що дозволяє вам знати, що вкладення є. Ця зміна має великий сенс і спрощує використання функції для більшості користувачів. Оскільки ви можете відразу побачити вкладені файли, знайти потрібні з них стало набагато простіше. Для захаращених робочих листів більш щільне відображення файлів може бути більш підходящим рішенням.

Меню наведення

Наведіть курсор трохи вище електронного листа, і ви побачите нове меню в правій частині екрана з чотирма кнопками. Нові кнопки дозволяють заархівувати, видаляти, відзначати як непрочитані або відкладати виділені листи (опція RSVP запрошення на нараду також з'явиться у відповідних оновлених ящиках).Функція Snooze дозволяє тимчасово приховувати електронну пошту до пізнішої дати. Виберіть час, і електронний лист покине ваш поштовий ящик і знову з'явиться у вихідній позиції у встановлену дату. На лівій стороні є меню повтору, тому ви не втратите сліди відкладених предметів. Меню наведення також поширюється на контакти, за допомогою спеціальних кнопок для відеодзвінків, обміну повідомленнями і планування подій, які доступні з спливаючого вікна.

Burst/Pexels

Інтеграція додатків

Gmail — це не просто інтерфейс електронної пошти, це також інтеграція з іншими додатками і службами Google. Серед них Google Calendar, Google Keep і нещодавно запущений додаток для Android, Google Tasks. Всі ці елементи відображаються в панелі праворуч від вашої поштової скриньки для швидкого доступу, тому ви можете легко створювати завдання та події на основі ваших листів. Новий додаток Tasks включає в себе також перетягування інтерфейс, що дозволяє переміщати електронні листи безпосередньо до інтерфейс Task. Функції оновленого Gmail полегшують життя, включаючи як можна більше пов'язаних дій, замість того, щоб вимагати від користувачів переходу в інше місце.

Розумні відповіді

Розумні відповіді вже доступні для користувачів Gmail і Inbox, але тепер вони включені в оновленні Gmail в веб-версії. Вони являють собою набір контекстуальних відповідей на попередньо встановлені завдання. Наприклад, «Дякую за те, що вийшли» або «Відправити платіж» будуть з'являтися там, де Google вважатиме доречним. Це корисна, хоча й дещо безлика функція.

Pixabay/Pexels

Поліпшені попереджень про безпеку

Попередження про безпеку Gmail для підозрілих листів також були переглянуті і тепер їх легше зрозуміти. «Ми також переглянули наші попередження про безпеку в Gmail, щоб їх було простіше зрозуміти і дати чіткий заклик до дії для співробітників. Ці великі, більш сміливі попередження допоможуть вам бути більш поінформованими, коли мова йде про потенційно небезпечних електронних листах».

Очікуються

Pixabay/Pexels

Кілька інших цікавих функцій Gmail запустить найближчим часом, включаючи деякі нові смарт-функції.

Залучення уваги

Функція «Залучення уваги», за словами розробників Google, «активно нагадує вам про те, що потрібно слідкувати за повідомленнями або відповідати на них». Якщо кілька днів пройшло без будь-яких взаємодій з електронним листом та алгоритми Google це ідентифікували, це може стати кроком до того, що наступного разу ви побачите повідомлення в список адрес електронної пошти.

Конфіденційний режим

Google вводить нові функції безпеки. В рамках Gmail вони виражені у вигляді конфіденційного режиму. Конфіденційний режим дозволяє вказати дату закінчення терміну дії ваших самознищуваних електронних листів, тому вони зникнуть з поштової скриньки одержувача в певний час. Ця функція може стати особливо корисної для політиків і керівників компаній. Деякі листи можна захистити паролем. Вони можуть бути відправлені одержувачу разом з SMS, яке містить унікальний код доступу (якщо у вас є номер одержувача листа).

Це допоможе гарантувати, що ніхто не подивиться лист, крім одержувача. Google також говорить: «для перегляду електронної пошти ви можете скористатися додатковою перевіркою достовірності за допомогою текстового повідомлення. Так можна захистити дані, якщо обліковий запис електронної пошти одержувача була зламана, поки повідомлення було активно». Крім того, набір елементів управління, відомий як «Керування правами на доступ до даних», також був включений в нові функції конфіденційності Gmail. Це дозволить видалити певні привілеї з надісланих вами електронних листів, наприклад, роздрукувати лист, переслати і скопіювати його одержувач не зможе.

© rawpixel.com/Pexels

Допоміжні відписки і повідомлення високого пріоритету

Новий Gmail AI також зможе дізнатися, які поштові підписки можна видалити. Gmail може ідентифікувати електронні листи, з якими ви не співпрацюєте, щоб рекомендувати користувачеві відмовитися від підписки на цю розсилку. Тим часом, пріоритет повідомлень існує на Android вже кілька років, але Gmail додає функцію, яка допоможе зменшити переривання роботи пристрою. При включенні высокоприоритетных повідомлень, Google буде сповіщати вас тільки при отриманні важливого повідомлення.

Автономна підтримка

Google незабаром запустить автономну підтримку Gmail, надавши користувачам інструменти для пошуку запису, відповіді, вилучення чи архівування до 90 днів повідомлень, якщо у них немає доступу до Інтернету. Це дуже корисна функція для тих, чия робота вимагає багато подорожей. Відповіді, будуть приходити, як тільки буде поновлюватися доступ до Інтернету.

10 розширень Chrome для кращої продуктивності Gmail
© nortonrsx/iStock Зовсім недавно компанія Google оновила інтерфейс свого поштового сервісу, заразом додавши кілька корисних функцій. Тим не менш функціонал Gmail все ще
Google змінить принципи безпеки поштової скриньки Gmail
© techcityng.com Компанія Google вирішила повністю переглянути ставлення до безпеки свого поштового сервісу Gmail. Представники найбільшого пошуковика розіслали
Як створити резервну копію пошти Gmail
© juststock/iStock Втрата доступу до свого облікового запису Gmail може стати серйозною проблемою, адже сьогодні електронна пошта використовується скрізь. Щоб уникнути
Як отримати максимальну користь від нових функцій Gmail
© AntonioGuillem/iStock Після оновлення інтерфейсу Gmail розробники Google отримали чимало критики, що цілком нормально, враховуючи масштаби змін в роботі сервісу. Зараз
Топ-8 трюків Outlook, які недоступні в Gmail
© juststock/IStock Gmail протягом багатьох років є найпопулярнішим поштовим сервісом, але це не означає, що він не має альтернатив. Наприклад, від Microsoft Outlook має
Як створити акаунт на Facebook, якщо потрібна друга сторінка
© freestocks.org/Pexels Аккаунт в Facebook – це вже необхідність, адже соціальна мережа нараховує більше 2 мільярдів активних користувачів. Сервіс є не тільки свого роду