Неочевидні причини, чому жінкам також важливий триатлон
03.04.2019 195 0 newsdaily.org.ua

Неочевидні причини, чому жінкам також важливий триатлон

В закладки

Неочевидні причини, чому жінкам також важливий тріатлон

Незважаючи на те, що в останні роки тріатлон набирає все більшу популярність по всьому світу, кількість жінок, які беруть участь у мультиспортивных перегонах, не так вже велика.

Тріатлон — це веселий, комунікабельний і швидко викликає звикання спосіб тримати себе у формі. Так чому ж жінки досі залишаються на задвірках?

© womenfortri.com

Ось кілька причин, за якими дамам все ж варто купити велосипед і плавальний костюм і спробувати свої сили в тріатлоні:

Здоров'я серця

Багато хто вважає, що інфаркт — це виключно чоловічий недугу. Однак правда полягає в тому, що хвороби серця є першою причиною як чоловічої так і жіночої смертності у світі.

Згідно з дослідженнями американських кардіологів, регулярна фізична активність (як мінімум 30 хвилин в день) може знизити ризик розвитку хвороб серцево-судинної системи на 40%.

Займіться тріатлоном, і ви, швидше за все, ніколи не дізнаєтеся, що таке гіпертонія.

Підвищення самооцінки

Ви боїтеся плавати у відкритих водоймах або після незначної аварії в дитинстві невпевнено себе почуваєте на байку? Повірте, під час змагань вас будуть оточувати сотні жінок зі схожими або абсолютно іншими страхами і тривогами, які зникнуть, як тільки ви перетнете фінішну лінію.

І давайте будемо чесними. Тріатлон — це досить складний вид спорту, тому підготовка до гонки, а потім непоганий результат буде значно сприяти зростанню вашої впевненості в собі.

© Australian Olympic Committee

Кар'єрний ріст

Згідно з результатами деяких досліджень, фізична активність позитивно впливає на професійні досягнення людини. Ефективні тренування підвищують працездатність і навіть знижують негативний вплив стресів на організм.

Якщо ви почнете відвідувати тренування з триатлону — а це заняття відразу за трьома видами спорту (плавання, біг, велоспорт) — то автоматично навчитеся мистецтву тайм-менеджменту, що, звичайно ж, не пройде непоміченим у вашому офісі. Більш того, бос напевно по достоїнству оцінить ваше нове хобі.

Умиротворення

Провести деякий час далеко від свого робочого місця, чоловіка, дітей і домашніх турбот? Хіба це не звучить заманливо? Ранкові пробіжки, плавальні заняття і велопрогулянки вранці в самоті або в компанії однодумців допоможуть вам до кінця дня бути спокійними і задоволеними собою.

Багато жінок, що займаються тріатлоном, розповідають, що під час інтенсивних тренувань, коли серце буквально вистрибує з грудей, відчувають найбільшу умиротворення.

Приклад для дітей

Кожен з нас хоче бути ідеальною рольовою моделлю для своїх дітей. Зізнайтеся собі в тому, що часто дивитеся на свої вчинки і звершення з позиції своїх нащадків і шукаєте в їх очах схвалення і захоплення. Тільки уявіть, як буде пишатися ваша донька чи син тим, що її/його мати бере участь у мультиспортивної гонці.

Крім того, численні дослідження доводять, що діти батьків, які є прихильниками здорового способу життя, часто виростають впевненими в собі. Адже коли ми правильно харчуємося, регулярно займаємося спортом і тим більше приймаємо участь у змаганнях, то показуємо своїм дітям, що можна досягти будь-якої мети.

10 порад з плавання для новачків
Плавання стало вашої нової пристрастю або ж ви взагалі вирішили стати триатлетом? Давайте дізнаємося, на що варто звернути увагу, освоюючи ази плавання в басейні або
Найкращі блоги для тих, хто планує підкорити триатлон
Плавання, велогонка, біг... Якщо ці три слова змушують ваше серце битися частіше, пора спробувати свої сили в тріатлоні. Портал SUPER.UA вибрав кращі англомовні блоги про
Неочевидні причини, чому мамам важлива зайнятість не тільки з дитиною
© grinvalds/IStock Виховання дитини – це важливе заняття для жінки, але цього не завжди достатньо. У сучасному світі у молодих мам є багато можливостей для
5 причин, чому жінкам потрібно більше сну, ніж чоловікам
© rawpixel.com/Pexels Всім добре відомо про фізіологічні відмінності між чоловіками і жінками, але чи знали ви, що вони впливають на сон? Останні дослідження показують,
Причини болю в боці, на які варто звернути увагу
Біль у боці може здаватися тимчасовим незручністю, про який ми швидко забуваємо. Але є причини звернути особливу увагу на неї і дізнатися трохи більше про це.
25 відмінних методик для більш швидкого бігу
@ oneinchpunch/iStock 11-разовий чемпіон світу Усейн Болт бігає, наче літає. Але це не означає, що він не продовжує працювати над собою. Болт обдарований бігун, на