10 захоплюючих YouTube-каналів з науковими експериментами
05.06.2019 508 0 newsdaily.org.ua

10 захоплюючих YouTube-каналів з науковими експериментами

В закладки

10 захоплюючих YouTube-каналів з науковими експериментами

© Shaiith/iStock

Якщо ви вважаєте, що YouTube – це виключно розважальна платформа, то помиляєтеся. Останнім часом на найбільшому відеохостингу з'явилася величезна кількість науково-популярних каналів, де демонструються різні експерименти. Саме такий контент відмінно підходить для сімейного перегляду, адже автори цих роликів досить вміло поєднують розважальну і пізнавальну складові.

Ось 10 кращих каналів науково-популярної спрямованості.

1. Minute Physics

Цей канал доступно і наочно розповідає про складних фізичних явищах. Зазвичай відеоролики тривають всього кілька хвилин, але кожен з них – це відмінне джерело цікавої інформації.

2. Science At NASA

Канал американського космічного агентства публікує ролики про життя космонавтів на МКС, приділяючи багато уваги саме побуті. Також звідси можна почерпнути багато інформації про космос і перспективи його освоєння.

3. Periodic Videos

Цей канал розпочав своє існування з публікації коротких відео про кожному елементі з періодичної системи. Сьогодні він виріс у справжній експериментальний полігон, де постійно щось спалюють або підривають. Акцент робиться саме на розважальної складової.

4. Thoisoi

Це якийсь аналог попереднього каналу, тільки російською мовою. Тут також проводиться багато небезпечних, але цікавих дослідів, наприклад, з підпалюванням магнію або використанням рідкого азоту.

5. Научпок

Вміст цього каналу сподобається батькам маленьких дітей. Справа в тому, що автори у доступній формі відповідають на традиційні дитячі запитання, наприклад, чому у зебри є смуги або як з'явилося життя на Землі.

6. Smarter Every Day

Цей канал веде хлопець, який є аерокосмічним інженером. Звичайно ж, він володіє масою корисної та цікавої інформації. Контент дуже різноманітний, але абсолютно всі ролики мають безпосереднє відношення до науки.

7. Veritasium

Ведучий цього каналу захоплююче розповідає про різних фізичних явищах мовою, який буде зрозумілий навіть молодшому школяреві. Також він веде спеціальну рубрику, де розвінчує популярні псевдонаукові міфи.

8. Kreosan

Канал ведуть кілька колоритних хлопців з Луганська. Схоже, вони є справжніми шанувальниками Ніколи Тесла, оскільки більшість роликів присвячена експериментам з електрикою. Наприклад, вони можуть навчити вас заряджати телефон від високовольтних ЛЕП.

9. Primitive Technology

Канал належить хлопцеві з Австралії, який користується технологіями кам'яного століття. Варто відзначити, що у нього непогано виходить, адже автор зумів побудувати кілька хатин, не використовуючи сучасних інструментів.

10. Brusspup

Цей канал практично повністю присвячений оптичним ілюзіям. Радує, що автори не лише демонструють чудові ефекти, але і пояснюють глядачам їх природу.

Читайте також YouTube представив власний список кращих телефонів для відтворення відео

Як контролювати перебування дитини в Youtube: поради для батьків
©pressureUA/IStock Ми вже не уявляємо наше життя без інтернету. Будь-яке питання, будь-яку інформацію ми в першу чергу шукаємо там. Але, крім корисної інформації,
Топ-20 YouTube-каналів про техніку, на які варто підписатися
© pressureUA/IStock YouTube – це не тільки розважальна платформа, але і відмінний джерело корисної інформації. Якщо ви цікавитеся всілякими гаджетами і сучасними
7 захоплюючих кулінарних Youtube-каналів
© IStock Мрієте розвинути свої навички в кулінарії і здивувати всю сім'ю новими, смачними стравами? Ми зібрали для вас 7 цікавих кулінарних Youtube-каналів, з якими ви
10 кращих каналів для фітнесу, коли у вас немає часу на спортзал
Якщо у вас зовсім немає часу на заняття в спортзалі або ж поки не вистачає грошей для купівлі абонемента, це не привід пропускати тренування. Вмикайте один з цих
Як створити свій власний канал на YouTube
© socialmediasl444/Flickr YouTube дозволяє не тільки переглядати відео, ставити лайки і підписуватися на чужі канали. Можна і самому створити канал. Причому це досить
YouTube додасть можливість завантажувати сториз-ролики: в них планується новий для популярної функції формат
©Pexels Останні новини про YouTube стосуються тих, на чиї канали підписані більше 10 000 людей: в їх розпорядженні скоро з'явиться інструмент навантаження