Які функції iPhone XS ми хотіли б бачити на Android
30.04.2019 644 0 newsdaily.org.ua

Які функції iPhone XS ми хотіли б бачити на Android

В закладки

Які функції iPhone XS ми хотіли б бачити на Android

© Apple

Нещодавно презентований iPhone XS – це, ймовірно, кращий смартфон на ринку. Звичайно ж, іншим виробникам варто було б взяти приклад з Apple і впровадити деякі напрацювання компанії в свої девайси. Ось кілька яблучних функцій, яких явно не вистачає користувачам смартфонів на Android.

1. Екрани без «підборіддя»

© Apple

Ідея інженерів Apple з вирізом на екрані була дуже вдалою. Практично всі виробники пішли їх прикладу, але от з реалізацією виникли деякі проблеми. Чубчик потрібна виключно для того, щоб зробити компактний смартфон з великим екраном. Але практично всі смартфони на Android, крім вирізу, отримали ще й значний «підборіддя», чого немає в iPhone.

2. Face ID

© androidcentral.com

Звичайно, розблокування смартфона по обличчю використовується в більшості сучасних флагманів, але це не зовсім те, що робить Apple. Справа в тому, що смартфони на Android використовують для цих цілей фронтальну камеру, а не спеціальний датчик. Найчастіше це навіть швидше, ніж Face ID, але зовсім небезпечно.

3. Ручне налаштування глибини різкості

© androidcentral.com

iPhone XS отримав важливу функцію, яка робить його одним з кращих камерафонов на ринку. Йдеться про ручне регулювання глибини різкості на вже зроблених знімках. На жаль, нічого подібного смартфони на Android поки запропонувати не можуть.

4. Процесор A12 Bionic

© androidcentral.com

Головний постачальник процесорів для Android-смартфонів компанія Qualcomm на ринку почуває себе дуже впевнено, але в черговий раз виявляється позаду Apple. A12 Bionic краще Snapdragon 845 за всіма показниками, включаючи продуктивність і енергоефективність.

5. Taptic Engine

© androidcentral.com

Функція Taptic Engine в яблучних смартфонів з'явилася досить давно, але поки що нікому з виробників Android-смартфонів не вдалося хоча б наблизитися до такого рівня тактильного відгуку.

Читайте також Apple представила відразу три нових iPhone

Думка: 10 причин, чому не варто купувати новий iPhone
© Apple У цьому році Apple представила відразу три iPhone. І якщо ви роздумуєте над тим, який з них купити, то не поспішайте з вибором. Можливо, в цьому році взагалі не
Apple випустить в 2020 році iPhone з підтримкою 5G
© tech-news.websawa.com Перші смартфони з підтримкою технології передачі даних 5G з'являться на ринку вже в наступному році. Але мова йде виключно про апарати на Android.
Кращі новинки гаджетів: що варто очікувати в 2019 році
© wylsa.com Практично кожен рік на ринку з'являються інноваційні новинки техніки, які змінюють наше уявлення про гаджетах. На жаль, поточний рік в якійсь мірі став
Apple скоротить виробництво нового iPhone XR з-за низького попиту
© apple.com Схоже, справи у однієї з найбільших технологічних компаній світу Apple йдуть далеко не найкращим чином. Видання Nikkei Asian Review повідомляє, що продажі
Apple планує до випуску 3 нових iPhone восени 2019 року
© neirfy/iStock Незважаючи на не дуже обнадійливу статистику продажів поточної лінійки iPhone, Apple не має наміру змінювати стратегію розвитку мобільного підрозділу.
Унікальні функції, якими порадують три нових моделі iPhone в цьому році
© ihelpbr.com Напевно, вже ні для кого не секрет, що в цьому році Apple випустить відразу 3 нових смартфона. Презентація має відбутися в середині вересня, але от на