Додатки, які допоможуть позбутися від депресії
04.05.2019 682 0 newsdaily.org.ua

Додатки, які допоможуть позбутися від депресії

В закладки

Додатки, які допоможуть позбутися від депресії

©Anastasia_Prish/IStock

Мобільні додатки не замінять фактичного охорони здоров'я, але можуть стати одним з пунктів допомоги користувачам по боротьбі з їх недугами, щоб ті могли повернутися до щасливого життя. Тому ми підготували кілька додатків, які допоможуть впоратися з депресією.

7 Cups — Online Therapy for Anxiety and Depression

Додаток включає користувачів анонімні розмови, щоб ви могли розповісти про свій день або просто почути людський голос. Воно також дає можливість підключатися до декільком користувачам і брати участь в обговореннях, що проводяться в групах підтримки.

RR: Eating Disorder Management

Використовуючи когнітивну поведінкову терапію і дослідження самоконтролю, додаток може допомогти користувачам записувати свої страви, думки і почуття, а також індивідуальні плани живлення, цілі відновлення і тактику подолання боллемии і анорексії.

© RossHelen/Pexels

SuperBetter

Додаток SuperBetter зі смаком приймає ігровий підхід до управління депресією, тривогою, хронічними захворюваннями і посттравматичним стресовим розладом. Тут гравці отримують нагороди за виконання реальних вправ, які допомагають їм створювати позитивні навички й поведінку, такі як стійкість і оптимізм.

PTSD Coach

Додаток допомагає зрозуміти причини стресів і дає варіанти професійного догляду. Інтерактивні елементи включають в себе іспит по самооцінці та інструменти для довідки, такі як позитивні вправи для самостійного спілкування та управління гнівом.

Moodpath: Depression & Anxiety

Moodpath визначає користувачів для депресивного поведінки за допомогою щоденних питань, спрямованих на підвищення їх обізнаності про своїх думках і емоціях. Через 14 днів додаток публікує звіт про ваш стан, який ви можете залучити до обговорення з психіатром. Також у додатку доступно понад 150 відеороликів і вправ.

© marchmeena29/IStock

Pacifica for Stress & Anxiety

Pacifica допомагає користувачам знайти дієві методи по заспокоєнню.Додаток націлена на тривалі цикли негативних думок, які призводять до тривоги, стресу і депресії.

Pear reSET

Додаток пропонує серію інтерактивних уроків, які будуть проходити протягом 12 тижнів. Він складається з коротких вікторин, віртуальних нагород і щотижневих перевірок для забезпечення прогресу. Але для доступу до reSET потрібен рецепт від лікаря.

Headspace: Meditation

Headspace проведе вас через керовані медитації і методи уважності, щоб допомогти встановити спокій і хороше самопочуття у вашому житті.

Читайте також 5 міфів про депресію, в які люди досі вірять

5 додатків для генерації мемів на Android
© Pexels Сьогодні редакція SUPER.UA розповість вам про додатки для генерації мемів, які напевно сподобаються користувачам Android. GATM Meme Generator Це дуже простий і
5 додатків для поліпшення роботи мозку
©mangpor_2004/IStock В сучасному світі люди не втрачають можливості перевірити соціальні мережі і покрутити стрічку Instagram. Бездумно витрачаючи по кілька годин в день
Корисні мобільні додатки для виховання дітей
У 21 столітті перед нами відкриті будь-які можливості. Інтернет може допомогти розібратися в будь-якій проблемі і знайти потрібне рішення. Але є і додатки, які здатні
Корисні мобільні додатки для діабетиків
© ninitta/iStock В наші дні є додатки майже для всього, особливо радують ті, які турбуються про здоров'я — додатки для діабетиків. Цілий ряд з них зосереджений на тому,
Як плавання може допомогти в боротьбі з депресією
© JaySi/iStock Психічні захворювання зачіпають мільйони людей у Великобританії. При цьому приблизно п'ята частина дорослих британців проявляє симптоми тривоги або
Які програми варто видалити, щоб підвищити швидкість смартфона
© Wachiwit/iStock Якщо вам здається, що ваш смартфон працює не дуже швидко, то причиною цього можуть бути неякісні програми. Фахівці компанії Avast провели масштабне