Корисні мобільні додатки для діабетиків
09.03.2019 2 733 0 newsdaily.org.ua

Корисні мобільні додатки для діабетиків

В закладки

Корисні мобільні додатки для діабетиків

© ninitta/iStock

В наші дні є додатки майже для всього, особливо радують ті, які турбуються про здоров'я — додатки для діабетиків. Цілий ряд з них зосереджений на тому, щоб допомогти вам поліпшити самопочуття. Diabetеs Forecast розповідають про те, як за допомогою вашого телефону ви зможете контролювати рівень глюкози в крові.

Вміст матеріалу

Програми для діабетиків: огляд кращих

Ці програми позитивно вплинуть на ваше життя і дозволять краще піклуватися про своє здоров'я.

Glucose Buddy

Це додаток дозволяє реєструвати рівень глюкози в крові, дози ліків, фізичні вправи, результати аналізів і багато іншого. Підходить для людей з діабетом типу 1 і типу 2.

Плюси: додаток пропонує нагадування, щоб перевірити рівень глюкози в крові і прийняти ліки. Якщо ви використовуєте Apple iPhone, ви можете зареєструватися на сайті glucosebuddy.comщоб синхронізувати свої дані з веб-сайтом, ввести свої показники і відправити їх докторові.

Мінуси: тільки користувачі Apple можуть синхронізувати свою програму з веб-сайтом. Користувачі Android повинні вручну вводити свої свідчення на веб-порталі. Неможливо створити резервну копію даних, тому, якщо ви втратите свій телефон, вам доведеться почати все заново.

Вартість: безкоштовно.

MySugr Diabetes Logbook

Додаток MySugr, створене людьми з діабетом, використовує персоналізовані відгуки, щоб спонукати вас стежити за своїм здоров'ям. Ви можете записувати рівень глюкози і контролювати використання інсуліну. Додаток призначений для пацієнтів з діабетом типу 1 і типу 2. Підходить для більш досвідчених користувачів.

Плюси: інтегрується з іншими програмами. Посібник користувача, засноване на картинках, вчить, як використовувати додаток за лічені хвилини. Його система балів дуже мотивує. Додаток також створює звіти для вашого доктора.

Мінуси: MySugr не синхронізується з глюкометриметром, але користувачі Apple можуть використовувати додаток MySugr Scanner для сканування та імпорту показань. Щоб створювати звіти про здоров'я як PDF-файли, ви повинні купити MySugr PRO.

Вартість: безкоштовно. MySugr PRO складає 2,99 долара в місяць, або 27,99 доларів в рік.

© stevepb/Pixabay

Читайте також Топ-8 вправ, які допоможуть отримати довгоочікувані кубики преса

DiabetesConnect

Допомагає записувати і відслідковувати рівень глюкози в крові, харчування, ін'єкції інсуліну, ліки та багато іншого. Це додаток було створено для людей з діабетом типу 1 і 2.

Плюси: збереження даних, відмінна графіка, огляд історії та доступ до поточної терапії.

Мінуси: нагадування для прийому медикаментів, інсуліну або вимірювань рівня глюкози в крові доступні тільки для преміум-користувачів.

Вартість: безкоштовно. Преміум становить 1,99 доларів в місяць, 16,99 доларів рік.

Sugar Sense

Це додаток відстежує і реєструє рівень глюкози в крові, споживання вуглеводів і вага. Він призначений для людей з діабетом типу 1 і типу 2.

Плюси: Sugar Sense надає форум для підтримки людей з діабетом типу 2 та пропонує інформацію про профілактику діабету. Додаток працює з Smart Gluco-Monitoring System iHealth і його iHealth, але тільки на пристроях Apple. Воно витягує дані з додатка My Diet Diary і від фітнес-трекерів, таких як FitBit, Jawbone і iHealth, і відправляє дані в додаток Apple Health.

Мінуси: для людей з діабетом 1 типу немає форуму підтримки.

Вартість: безкоштовно.

© qimono/Pixabay

One Drop

One Drop забезпечує консультацію з харчування і вправ, а також підтримаю фахівців. Підходить досвідченим користувачам.

Плюси: додаток синхронізується з вимірювачем One Drop Chrome. Працює з іншими Bluetooth-гаджетами через додаток Apple Health. Пропонує секцію новин, пов'язаних з діабетом, і форум підтримки.

Мінуси: додаткові функції доступні тільки за окрему плату.

Вартість: безкоштовно. One Drop Premium — 39,95 доларів в місяць.

Програми для діабетиків допоможуть вам знайти відповіді на ваші питання і дозволять контролювати показники глюкози в крові, що важливо для вашого здоров'я.

Корисні мобільні додатки для виховання дітей
У 21 столітті перед нами відкриті будь-які можливості. Інтернет може допомогти розібратися в будь-якій проблемі і знайти потрібне рішення. Але є і додатки, які здатні
Apple відновлює виробництво iPhone X з-за поганих продажів iPhone XS
© Leszek Apple відновлює виробництво iPhone X з-за слабкого попиту на останні моделі XS XS і Max. The Verge розповідають про всіх подробицях. Вміст матеріалуApple
Дослідження прояснило, чому ненормальний рівень цукру в крові буває не тільки у діабетиків
© Pixabay/Pexels Очікувано, що великі коливання рівня цукру в крові присутні тільки у людей з діабетом. Насправді це не так. З подібною проблемою стикаються багато після
5 додатків для поліпшення роботи мозку
©mangpor_2004/IStock В сучасному світі люди не втрачають можливості перевірити соціальні мережі і покрутити стрічку Instagram. Бездумно витрачаючи по кілька годин в день
10 відмінних додатків на Android для управління дрона
Зазвичай виробники дронів надають покупцям безкоштовні мобільні додатки, та їх функціонал важко назвати достатнім. Звичайно, ви можете обмежитись початковим набором
Додатки, які допоможуть позбутися від депресії
©Anastasia_Prish/IStock Мобільні додатки не замінять фактичного охорони здоров'я, але можуть стати одним з пунктів допомоги користувачам по боротьбі з їх недугами, щоб ті