8 ефективних додатків, з якими ви швидше навчитеся друкувати
24.05.2019 750 0 newsdaily.org.ua

8 ефективних додатків, з якими ви швидше навчитеся друкувати

В закладки

8 ефективних додатків, з якими ви швидше навчитеся друкувати

© pixabay

Комп'ютери та мобільні телефони стали невід'ємною частиною нашого професійній і особистому житті. Тепер важливою проблемою стало швидке написання тексту на смартфоні, тому ми підготували список додатків, які зможуть навчити цьому в ігровій формі.

1. Speed Typing Online

Speed Typing Online — це типизированная онлайн-гра, яка відточує навички введення даних, занурюючи в світ відомих книг, байок, і пісень. Яскраво-синя рамка містить текст, яка при попаданні на потрібні клавіші стає зеленою. Після закінчення даного таймера з'являються результати з кількістю введених слів в хвилину, точністю, правильними і неправильними записами і частотою помилок.

2. Typing Trainer

У Typing Trainer є збірка покрокових посібників з вправами, новими ключами в якості уроків і тестування навичок. У Typing Trainer спеціально виділяються унікальні функції на кожному уроці, включаючи розділ розминки, де користувач починає нарощувати м'язову пам'ять і вчиться писати, не дивлячись на клавіатуру.

3. TapTyping — Typing Trainer

Додаток TapTyping — Typing Trainer для мобільного введення дозволяє користувачам практикувати набір тексту під час перерви або пробки. Також TapTyping дозволяє перевірити свої навички, пройшовши додаткові уроки, тут ви зможете знайти свої помилки, спостерігаючи за тепловий картою штрихів пальців.

©Sitthiphong/IStock

4. The Most Dangerous Writing App

Це онлайн-додаток ідеально підходить для запису думок, написання глави рукописи, на якій ви застрягли. Якщо ви зупинитеся більш ніж на 5 секунд, все, що ви написали, зникне з екрана. Сеанси розраховані від 3 до 20 хвилин, або від 75 до 1667 слів.

5. The Typing Cat

У додатку Typing Cat також має список регулярних курсів введення тексту. Курс кодування для багатьох може бути ускладнений, але все це частина м'язової пам'яті. Тому тільки деякі люди насправді навчаються типу, дивлячись на справжню клавіатуру, адже більшість населення інтуїтивно знаходять певні ключі через м'язову пам'ять.

6. ZType — Space Invaders Meet Webster

У грі Ztype треба надрукувати слова до того, як ракети знищать ваш корабель в нижній частині екрана. Якщо ви не встигнете, вся серія складених слів анулюється.

©bruce mars/pexels

7. Epistory — Typing Chronicles

Epistory — Typing Chronicles — рольова і пригодницька гра молодої дівчини, катається на лисицю в чарівному і вигаданому світі. Разом вони б'ються з ворогами у формах та відмінках слів. Художня естетика гри вас зачарує.

8. Daily Quote Typing

З допомогою Daily Quote Typing ви зможете надрукувати надихаючі цитати відомих лідерів, винахідників і новаторів, таких як Марк Твен і Альберт Ейнштейн.

Читайте також 13 безкоштовних додатків, які зроблять смартфон цікавіше і корисніше

Безкоштовні програми, які допоможуть читати швидше
© pixabay.com Іноді у людей створюється враження, що читання повільніше збільшить розуміння матеріалу, але це не завжди так. Швидкість читання людини заснована на
Швидкість введення тексту на клавіатурі може повідомити про ранній стадії Паркінсона
© rawpixel.com/Pexels Нові дослідження показують, що швидкість, з якою людина набирає текст на клавіатурі, може показати, чи є у нього ранні ознаки хвороби Паркінсона.
10 ігрових додатків, які зроблять вас більш креативним
© superanton/Pixabay Якщо ви сприймаєте відеоігри виключно в якості розваги, то багато втрачаєте. Існує чимало спеціальних ігрових додатків, які тренують мислення і
Корисні мобільні додатки для виховання дітей
У 21 столітті перед нами відкриті будь-які можливості. Інтернет може допомогти розібратися в будь-якій проблемі і знайти потрібне рішення. Але є і додатки, які здатні
Як відключити всі програми на Windows
© MrIncredible/iStock Кожен раз, коли ви вмикаєте комп'ютер, разом з Windows завантажуються і інші додатки. Мова йде про автозапуску програм. Ви можете переконатися в
Як боротися з онлайн-ненавистю
Як боротися з онлайн-ненавистю
Як боротися з онлайн-ненавистю
06.06.19 Новинки техніки
© AntonioGuillem/iStock Соціальні мережі стали невід'ємною частиною нашого життя, адже ми використовуємо їх практично щодня. Мабуть, головною проблемою сучасного