Програми для обробки фото в Instagram, якими користуються зірки
01.05.2019 826 0 newsdaily.org.ua

Програми для обробки фото в Instagram, якими користуються зірки

В закладки

Програми для обробки фото в Instagram, якими користуються зірки

© master1305/IStock

Незважаючи на шикарну і доглянуту зовнішність і незмінно красиві декорації за спиною, навіть зірки не завжди бувають задоволені своїми фотографіями. Ось і намагаються вони перед тим, як викласти знімки в соціальні мережі, як поліпшити їх за допомогою різних редакторів і фільтрів.

Редакція Newsdaily.org.ua призведе приклади Instagram-сторінок деяких знаменитостей і спробує зрозуміти, якими способами редагування своїх фото вони користуються.

Ані Лорак

© eg.ru

Українська співачка Ані Лорак свої знімки редагує, але робить це дуже акуратно і знає міру. Пластикових осіб і божевільних відтінків на її Instagram-сторінці немає. У рідкісних випадках співачка використовує фільтри VSCO, а ряд фотографій, можливо, відредагований за допомогою Facetune 2.

Анна Седакова

© eg.ru

Співачка Анна Седакова, швидше за все, захоплюється тими ж VSCO і Facetune 2, але на відміну від Лорак, вона не хоче зробити це непомітно. У неї є сильно висвітлені селфи, а деякі фото виглядають так, ніби їх знімали років 10 тому на старий телефон. Причому це явно не творча задумка, а перебір фільтрів.

Ірина Дубцовая

© eg.ru

Ірина Дубцова також використовує Facetune 2. Останнім часом дівчині подобається розмивати фон на знімках, ретушувати особи, використовувати фільтри з різним відтінком засмаги.

Катерина Скулкина

© eg.ru

Катерина Скулкина особливо не редагує свої фотографії. Іноді вона використовує фільтри VSCO, але найчастіше показує фото як є, або трохи править їх в самому Instagram.

Ірена Понарошку

© eg.ru

У телеведучої і журналіста Ірена Понарошку сторінка цього блогера, яка оформлена в одному дизайні з переважанням бежевого кольору. Вона піклується про своїй сторінці і присвячує цьому багато часу. Судячи з усього, такий колірній палітрі і сяючою шкіри на фото Ірена досягає з допомогою пресетів Lightroom — спеціальних налаштувань, що буквально перуть оригінальні кольори і замінюють їх необхідними.

Понарошку якось пожартувала з цього приводу:

«Залишатися красивою мені допомагає крем «Фотошоп» і денна маска з фільтрів Instagram. Це кращі омолоджуючі засоби!»

Маша Малиновська

© eg.ru

Маша Малиновська час від часу використовує Facetune 2, причому в ретушшю явно перебільшує. Раніше вона часто перетворювала прямокутні фотографії в квадратні з полями, користуючись Instasize або іншими схожими програмами.

Наталія Водянова

© eg.ru

Супермодель Наталя Водянова публікує фотографії з фільтрами VSCO, які надають особам золотистий відтінок. На деяких фото краю кадру засвічені, можна припустити, з допомогою додатків Nebi — film або Filterloop.

Світлана Ходченкова

© eg.ru

У актриси Світлани Ходченкової також можна побачити знімки, оброблені в VSCO. Крім того, дівчина використовує улюблене багатьма додаток Snapseed, де можна додавати на фотографію ефект HDR.

Віра Брежнєва

© eg.ru

Співачці-красуні Вірі так само довелося по душі додаток VSCO, але вона використовує його без фанатизму. На сторінці Брежнєвої можна розглянути багато фото взагалі без обробки, або з фільтрами Instagram.

Вікторія Дайнеко

© eg.ru

У співачки ми бачимо базовий набір — VSCO, Snapseed, а велика кількість знімків були зняті на професійну камеру.

Вікторія Боня

© eg.ru

Вікторія рідко ретушує фото в Facetune 2. Однак, їй варто було б скористатися Snapseed, так як на багатьох знімках порушений світловий баланс і тіні так і просять, щоб їх прибрали.

Читайте також 23 ради по правильному використанню електронної пошти

В Instagram створений акаунт, який розкриває фотошоп знаменитостей
© newhdphotos.com Майже кожна знаменитість в Instagram редагує свої фотографії за допомогою графічного редактора або накладання фільтрів. Але деякі зірки заходять так
Як використовувати фільтри з Instagram Story до вже існуючих фотографій і відео
Stories поступово перетворилися в найбільш затребувану опцію Instagram, якою щодня користуються мільйони людей. Не в останню чергу це пов'язано з можливістю
Секрети стрункої фігури, якими користуються українські знаменитості
Іноді вам здається, що ідеальні форми знаменитостей — це запорука фінансового успіху. Ми вирішили розповісти про секрети, якими користуються українські зірки, щоб
10 незамінних додатків для любителів селфи
© max-kegfire/IStock Якщо ви хочете радувати своїх друзів і передплатників в Instagram якісними і незвичайними селфи, то вам варто поповнити свою колекцію додатків
10 додатків, які допоможуть зробити трендову обробку фотографій
© Deagreez/iStock З кожним роком камери в наших смартфонах стають все краще, але це не означає, що тепер ми можемо обходитися без інструментів для обробки знімків. Якщо
10 дійсно найпопулярніших кішок, за якими можна стежити в Instagram
Одна з численних переваг соцмереж, зокрема Instagram, це те, що тут кожен знайде собі контент по душі. Якщо вам подобається вегетаріанська їжа, ви можете підписатися на