Топ-7 додатків, які здатні змінити життя
22.05.2019 498 0 newsdaily.org.ua

Топ-7 додатків, які здатні змінити життя

В закладки

Топ-7 додатків, які здатні змінити життя

© m-imagephotography/iStock

Не знаєте, як змінити життя? Можливо, вам потрібно почати зі здорового сну, щоб бути активними. Впевнені, що ви не один раз прокидались в поганому настрої і потім нічого не могли робити. Справитися з цією проблемою вам допоможе ваш смартфон.

Далі ви дізнаєтеся про програми, які змінять ваше життя.

Сosmopolitan розповідають про те, як контролювати сон за допомогою смартфона і прокидатися вчасно, не відключаючи будильник кожних п'ять хвилин.

1. Calm

© calm.com

Це додаток для тих, хто не може вночі «відключити мозок. З більш ніж 100 звуковими історіями перед сном, такими як «Оксамитовий кролик» і «Рапунцель», ви будете спати, як немовля. У програмі також є заспокійливий голос Метью Макконахі. Впевнені, що ви не захочете пропустити.

2. Headspace

© iTunes

Додаток для медитації, створене буддійським ченцем допоможе впоратися з безсонням. Під час використання програми ви будете чути заспокійливий голос, який буде повільно відраховувати від 1000 до тих пір, поки ви не заснете.

3. Night Light Lite Nightlight

© iTunes

За допомогою цього додатка ви зможете позбутися від нічних кошмарів, перетворивши свій телефон в нічник. За допомогою різних кольорів, ви зможете поліпшити свій сон. Також за додаткову плату у вас з'явиться доступ до звуку дощу або океанських хвиль.

Читайте також Топ-6 програм для персональних тренувань

4. Pillow Automatic Sleep Tracker

© MobiHealthNews

Ця програма стежить за циклами сну і обчислює неспокійні стадії. Встановіть час пробудження в додатку і розташуйте телефон на матрац поруч з подушкою. Програма сповістить вас, коли вам найкраще прокинутися.

5. Sleep Fan

© Google Play

Незалежно від того, подорожуєте ви по роботі або насолоджуєтеся сном на вечірці, це додаток створить атмосферу, як ніби ви знаходитесь в своєму ліжку. Sleep Fan має функції блокування шуму.

6. Sleep Watch by Body Matter

© Sleep Watch App

Вам необхідно ввести такі дані, як зріст, вага, стать, день народження, щоб більш точно виміряти рівень хропіння. Додаток допомагає визначити загальний час спокійного сну, середню частоту серцевих скорочень і ритм сну.

7. Slumber: Fall Asleep, Insomnia

© iTunes

У Slumber є безліч функцій, які дозволяють користувачам заснути, у тому числі поступове розслаблення, при якому ви сосредоточиваетесь на різних групах м'язів.

Спокійної ночі

Ці додатки точно змінять ваше життя, адже ви забудете від безсоння і втоми протягом дня. Ця ідея буде здаватися вам дивним саме до тих поки ви не спробуєте використовувати свій смартфон в корисних цілях.

Топ-9 додатків для відстеження сну
© vlada_maestro/iStock Від якості сну залежить не тільки наша працездатність, але і стан організму в цілому. На жаль, в сучасному світі 9 годин нічного відпочинку
Як швидко заснути: 7 заспокійливих додатків, які покращують якість сну
© AndreyPopov/IStock У чому наше самопочуття залежить від якості і кількості сну. Якщо ви почнете вчасно лягати спати, то станете набагато більш продуктивними. Також вам
5 додатків, які допоможуть налагодити здоровий сон
© AndreyPopov/iStock Від якості сну багато в чому залежить наше самопочуття, але в сучасних умовах це стає справжньою проблемою. Можливо, це здасться дивним, але ваш
Корисні мобільні додатки для виховання дітей
У 21 столітті перед нами відкриті будь-які можливості. Інтернет може допомогти розібратися в будь-якій проблемі і знайти потрібне рішення. Але є і додатки, які здатні
10 додатків для йоги, які допоможуть здолати потрібні цілі
© fizkes/iStock Ви знали, що додатки для йоги здатні повністю змінити вашу думку про цьому виді занять? Ви точно не зможете жити без асан і будете прокидатися на годину
5 додатків, які варто негайно видалити з будь-якого Android-смартфона
© m-imagephotography/iStock Якщо ви незадоволені тим, як працює ваш Android-смартфон, то не поспішайте звинувачувати в усьому операційну систему від Google. Проблема може