Топ-9 додатків для відстеження сну
16.06.2019 998 0 newsdaily.org.ua

Топ-9 додатків для відстеження сну

В закладки

Топ-9 додатків для відстеження сну

© vlada_maestro/iStock

Від якості сну залежить не тільки наша працездатність, але і стан організму в цілому. На жаль, в сучасному світі 9 годин нічного відпочинку перетворилися в практично недосяжну мету, оскільки темп життя постійно зростає. Проте в наших силах виправити ситуацію. Допомогти нам у цьому можуть сучасні технології, як би парадоксально це не звучало.

Якщо ви не висипаєтеся, то скористайтеся цими додатками для смартфонів. Вони здатні забезпечити дійсно добрий ранок!

Видання Lifehack поділилося відмінною підбіркою програм для відстеження сну. Всі вони володіють різним функціоналом, тому доцільно встановити відразу декілька програм на свій смартфон.

1. Sleep Cycle

© itunes.apple.com

Одна з найпопулярніших програм для відстеження сну як на iOS, так і Android. Sleep Cycle фіксує не тільки кількість часу, який ви проводите в ліжку, але і фази сну. До речі, для цього використовується запатентована система. У підсумку ви можете переглядати детальну статистику за підсумками тижня або місяця. Розробники продовжують розвивати проект, періодично додаючи нові функції.

Завантажити

2. Sleep Score

© itunes.apple.com

Розробники цього додатка запевняють, що використовують виключно науковий підхід до відстеження сну. Якість нічного відпочинку фіксується по 6 різними показниками. Тим не менш Sleep Score не вимагає ніякого додаткового обладнання. З іншого боку, ви можете докупити спеціальний девайс, для контролю температури повітря, освітлення та шуму.

Завантажити

3. Sleep Tracker 24/7

© itunes.apple.com

Ще один багатофункціональний трекер сну, який може працювати без додаткового обладнання. Додаток фіксує фази і тривалість сну, а також спокій нічного відпочинку. Sleep Tracker 24/7 має і додатковим функціоналом. Наприклад, воно підтримує синхронізацію з фітнес-трекерами для більш глибокого аналізу якості сну.

Завантажити

4. Sleep Bot

© itunes.apple.com

Цей додаток знадобиться тим, для кого раннє пробудження – це справжній стрес. Sleep Bot дуже точно визначає фази сну, тому будильник спрацьовує виключно у той момент, коли вам буде простіше прокинутися. До речі, будильник починається з м'якою мелодії, поступово змінюючись на більш агресивну.

Завантажити

5. Sleep Genius

© itunes.apple.com

Розробники запевняють, що це додаток є найбільш просунутим серед подібного софта. У створенні Sleep Genius дійсно брали участі лікарі, науковці та інші фахівці у сфері вивчення сну. Крім відстеження якості і кількості сну, додаток володіє спеціальними заспокійливими програмами для тих, хто відчуває проблеми з засипанням.

Завантажити

6. Pillow

© itunes.apple.com

Це додаток розроблено спеціально для роботи в зв'язці з Apple Watch. Воно розкриває весь потенціал датчиків смарт-годин, збираючи максимальну кількість інформації про якість вашого сну. Ніякої додаткової настройки не потрібно. Просто перед сном надіньте годинник, щоб вранці отримати всю необхідну інформацію.

Завантажити

7. Sleep Tracker

© itunes.apple.com

Якість сну залежить від дуже багатьох аспектів, включаючи харчування і ваш настрій протягом дня. Sleep Tracker – це свого роду щоденник, куди потрібно заносити інформацію про свій стан. У підсумку ви зможете встановити і усунути причини проблем зі сном.

Завантажити

8. Alarm Clock Xtreme

© play.google.com

Додаток позиціонується в якості розумного будильника, але насправді це повноцінний трекер сну. Тут присутня величезна бібліотека сигналів різної гучності і інтенсивності. Також ви можете налаштувати Alarm Clock Xtreme таким чином, що для відключення будильника доведеться вирішити якусь нескладну математичну задачу. Дуже зручна функція для тих, хто відчуває проблеми з ранніми підйомами.

Завантажити

9. Sleep as Android

© play.google.com

Одна з найпопулярніших програм для відстеження сну в Google Play. Воно повністю сумісний з більшістю існуючих фітнес-браслетів, тому вам не потрібно купувати ніякого додаткового обладнання. Крім цього, Sleep as Android – це ще і розумний будильник, який змусить вас виконати якесь підбадьорливе завдання перед відключенням сигналу.

Завантажити

Підсумок

Сьогодні проблеми з якістю і кількістю сну відчуває переважна більшість людей. Звичайно, мобільні додатки здатні миттєво вирішити їх, але такий софт дозволяє отримувати конкретну систематизовану інформацію про те, як ви спите. Отримання таких даних просто необхідно, щоб внести вірні корективи у свій спосіб життя. Крім цього, наявність трекера сну на смартфоні може стати відмінною мотивацією, щоб лягати спати раніше.

Топ-7 додатків, які здатні змінити життя
© m-imagephotography/iStock Не знаєте, як змінити життя? Можливо, вам потрібно почати зі здорового сну, щоб бути активними. Впевнені, що ви не один раз прокидались в
Як швидко заснути: 7 заспокійливих додатків, які покращують якість сну
© AndreyPopov/IStock У чому наше самопочуття залежить від якості і кількості сну. Якщо ви почнете вчасно лягати спати, то станете набагато більш продуктивними. Також вам
5 додатків, які допоможуть налагодити здоровий сон
© AndreyPopov/iStock Від якості сну багато в чому залежить наше самопочуття, але в сучасних умовах це стає справжньою проблемою. Можливо, це здасться дивним, але ваш
Як вставати раніше і нормалізувати свій режим сну: корисні поради та додатка
©Nattakorn Maneerat/IStock Здоровий сон — найважливіша складова нашого життя, а також незамінний джерело прекрасного самопочуття і гарного настрою. На жаль, не всім з нас
Топ-5 додатків, які спрощують життя жінок
Ваш смартфон може бути корисним у дуже багатьох ситуаціях. Його варто використовувати не тільки для зв'язку і розваг. Наприклад, з його допомогою дуже зручно відстежувати
Дослідження з'ясувало, яка кількість сну і як впливає на наше здоров'я
© Vera_Petrunina/iStock Ви знали, що сон позитивно впливає на ваше здоров'я і може поліпшити самопочуття? MailOnline розповідають про те, скільки потрібно спати в добу,