10 найбільш продаваних телефонів усіх часів
06.03.2019 782 0 newsdaily.org.ua

10 найбільш продаваних телефонів усіх часів

В закладки

10 найбільш продаваних телефонів всіх часів

© User2547783c_81/IStock

Ринок мобільних телефонів демонструє стабільне зростання, починаючи з 80-х років. За цей час деякі гаджети отримали статус культових, але в підсумку всі вони безнадійно застаріли. Сьогодні ми вирішили познайомити вас з найбільш популярними моделями мобільних телефонів усіх часів.

RAZR V3

© pixelvulture.com

У 2004 році всіх підкорив надтонкий (для свого часу) апарат з можливістю розширення вбудованої пам'яті. RAZR V3 навіть був помічений в руках Періс Хілтон. Телефон розійшовся по всьому світу в кількості 130 мільйонів штук.

Nokia 1600

© pixelvulture.com

Фінська компанія Nokia, що тривалий час домінувала на ринку мобільних телефонів, тому майже всі її моделі мали комерційний успіх. Власниками Nokia 1600, випущеної в 2006 році, стали більше 130 мільйонів чоловік.

Nokia 2600

© pixelvulture.com

На початку століття Nokia відкрила для себе ринки Африки, Індії та Китаю, що дозволило значно збільшити обсяги продажів. У 2004 році було реалізовано близько 135 мільйонів копій Nokia 2600.

Samsung E1100

© pixelvulture.com

У 2009 році компанія Samsung презентувала нічим не примітний мобільний телефон, який раптово розійшовся по світу в кількості 150 мільйонів штук. Ймовірно, вся справа у відмінній автономності, адже апарат працював без підзарядки близько 2 тижнів.

Nokia 5230

© pixelvulture.com

Телефон Nokia 5230 був дійсно чудовим варіантом для покупки в далекому 2009 році. Стильний дизайн та інноваційний функціонал дозволили фінам реалізувати понад 150 мільйонів копій гаджета.

Читайте також: 6 лайфхаков по підвищенню безпеки телефону

Nokia 6600

© pixelvulture.com

Незважаючи на відверто огидний дизайн, телефон Nokia 6600 користувався неймовірною популярністю у 2003 році. За весь час його реалізації було продано більше 150 мільйонів одиниць.

Nokia 1200

© pixelvulture.com

Телефон Nokia 1200 підкупив користувачів неймовірною автономністю. Апарат з легкістю працював 2-3 тижні на одному заряді акумулятора. Не дивно, що гаджет придбали майже 160 мільйонів чоловік.

Nokia 3210

© pixelvulture.com

Nokia 3210 для багатьох людей став першим особистим телефоном. У 1999 році фінської компанії зовсім трохи не вистачило, щоб продати 160 мільйонів одиниць свого творіння.

iPhone 6 і iPhone 6 Plus

© pixelvulture.com

Серед найбільш продаваних телефонів знайшлося місце і для відносно сучасного пристрою. Багато вважають iPhone 6 не найкращим гаджетом від Apple, але продажу говорять про зворотне – 220 мільйонів одиниць по всьому світу.

Nokia 1100

© pixelvulture.com

Nokia 1100 – найбільш продаваний мобільний телефон за всю історію. Цей апарат складно назвати новаторським, але він практично миттєво завоював бюджетний ринок. В 2005 році було продано 250 мільйонів копій цього зовсім не примітного гаджета.

Читайте також: 5 дивовижних речей, які ви не знали про своєму смартфоні

У світі стрімко зростає запит на телефони "без інтернету"
© lenscap67/iStock Продажі звичайних кнопкових мобільних телефонів зростає, оскільки все більше користувачів шукають спосіб позбутися від цифрового залежності. Це
10 найбільш ненадійних смартфонів, які ламаються частіше всього
© ronstik/IStock Купуючи новий смартфон, ми сподіваємося, що він пропрацює без поломок кілька років. Але, на жаль, часто реальність виявляється не такою райдужною.
YouTube представив власний список кращих телефонів для відтворення відео
©santypan/IStock Шукайте телефон з ідеальною якістю зображення? Тоді зверніть увагу на список кращих телефонів для перегляду відео за версією YouTube, яким ми з вами
Кращі мобільні телефони 2019 року: 5 найбільш очікуваних моделей
© notebookcheck.com 2019 рік обіцяє бути дуже цікавим для всіх, хто цікавиться смартфонами та іншою технікою. З патентів провідних компаній можна зрозуміти, що вже
Кращі прості телефони з хорошою зв'язком: добірка моделей
©Pixabay Вам потрібен базовий простий телефон з хорошою зв'язком? Тоді ознайомтеся з підбіркою моделей від сайту Tech Advisor, де зібрані кращі кнопкові телефони за
Корисний гаджет: 6 "німих" телефонів, якими можуть користуватися діти
© gpointstudio/IStock Якщо ви хочете, щоб ваша дитина завжди був на зв'язку, то задумайтеся про придбання телефону для нього. Звичайно ж, не варто купувати дітям дорогі