Як навчитися швидко засипати, не рахуючи звірів
10.03.2019 582 0 newsdaily.org.ua

Як навчитися швидко засипати, не рахуючи звірів

В закладки

Як навчитися швидко засипати, не рахуючи звірів

© Povozniuk/iStock

Кожну ніч ви крутитеся в ліжку з боку в бік, намагаючись зімкнути очі, але знову стикаєтеся з проблемою безсоння? Повірте, ви не самотні. Тим не менш, експерти в області сну переконані в тому, що кожен може освоїти техніку швидкого засинання, секрет якої лежить в дихальних вправах 4-7-8. Такі вправи використовуються в медитаціях для позбавлення від стресу і очищення свідомості. Цікаво? Тоді читайте подробиці нижче диво-системи, з якою ви поліпшите якість свого сну.

Суть даної дихальної практики полягає в тому, що протягом 4-х секунд ви повинні дихати через ніс, потім затримувати дихання на 7 секунд і видихати через рот протягом 8 секунд. Так ви сповільніть пульс і розслабите м'язи.

Як це працює

Прихильники даного методу стверджують, що він і в правду працює. При чому, практикувати дихальну практику 4-7-8 рекомендують не тільки на ніч, але і в хвилюючі моменти, коли потрібно заспокоїтися і зняти стрес.

Дивовижний результат від цього методу пов'язаний з тим, що під час неспокою в організмі виробляється адреналін, прискорене биття серця, порушується нормальне дихання. Тому, затримка дихання і плавний видих стабілізують серцебиття і неймовірно розслаблюють. Крім того, у легені надходить більше кисню, дихання вирівнюється, і ви заспокоюєтеся без всякої валер'янки.

©YakobchukOlena/iStock

Наукове пояснення

Дихальна практика 4-7-8 протягом багатьох років використовувалася в йозі і оздоровчих методи Сходу, проте до недавнього часу не була популярна в інших країнах. Випускник Гарварду Ендрю Вейл доклав чимало сил, щоб популяризувати цю систему в Європі. Тепер до неї вдаються все більше людей, які мріють поліпшити якість свого сну.

©AntonioGuillem/iStock

Ми вважаємо, що вам варто спробувати цю систему і на власному досвіді переконатися в її ефективності.

Читайте також Як просушити своє тіло будинку, не вдаючись до платних курсів

Вправи з дихальної гімнастики, яким варто навчити свого малюка
©Alexeg84/IStock Дихальна гімнастика – це комплекс вправ, які допомагають зняти стрес, підвищити концентрацію і розбудити тіло. Womenfitness розповідає детальніше про
Військовий рецепт: як службовцем вдається засипати за 2 хвилини
© Tatiana Dyuvbanova/IStock У той час як деяким людям вдається заснути, як тільки їх голова лягає на подушку, інші рухаються всю ніч, з усіх сил намагаючись заснути.
Як засипати через 10, 60 або 120 секунд
Як засипати через 10, 60 або 120 секунд
Як засипати через 10, 60 або 120 секунд
25.03.19 Поради про саморозвиток
© Pexels/Pixabay Проводьте більше часу в спробах заснути, ніж у сні? Ви не самотні. Сам факт того, що ви намагаєтеся швидше заснути, викликає тривожність. А дрімота все
3 дихальних вправи для легкого позбавлення від стресу
Дихання є невід'ємною частиною йоги. Воно настільки важливо, що пранаяма — специфічне дихальна вправа йоги — є одним з ключових стовпів практики. 3 дихальних вправи для
Тренування з найвищою інтенсивністю для швидкого спалювання калорій
© Greatist Хочете навчитися спалювати велику кількість калорій за короткий відрізок часу? Тоді забудьте про біговій доріжці, еліптичному тренажері і навіть скакалці.
Як зняти напругу, не виходячи з себе і вдома
Як зняти напругу, не виходячи з себе і вдома
Як зняти напругу, не виходячи з себе і вдома
16.04.19 Поради про саморозвиток
© pexels Ми погано їмо, мало спимо, постійно подстегиваем свій організм кофеїном та іншими енергетиками, змушені контактувати з незнайомими людьми, не маючи можливості