Переваги та недоліки сучасних гаджетів, про яких ви не замислювалися
05.06.2019 4 561 0 newsdaily.org.ua

Переваги та недоліки сучасних гаджетів, про яких ви не замислювалися

В закладки

Переваги та недоліки сучасних гаджетів, про яких ви не замислювалися

© Pixabay

Технології постійно еволюціонують. Розвиток відбувається настільки швидко, що іноді важко за всім встежити. Висока конкуренція і нові технічні можливості дозволяють світу гаджетів рухатися просто величезними кроками.

Така ситуація корисна не тільки для звичайних користувачів, але і для бізнесу, медицини та системи освіти. З іншого боку, технології не завжди приносять користь, адже вони все ще далекі від ідеалу.

© kaboompics/Pixabay

Переваги технологій:

1. Ефективність виробництва

Нові технології підвищують ефективність виробничих процесів, що дозволяє підприємствам бути більш успішними і набагато швидше розвиватися. Вигоду від цього отримують і звичайні споживачі, адже ринок насичується більш якісною і дешевою продукцією.

2. Швидкий доступ до даних

Управління даними грає важливу роль в сучасному світі. Швидкий доступ до інформації значно спрощує життя у всіх сферах. Цифрові носії даних в свій час зробили справжню революцію.

3. Зручна комунікація

Технології вивели спілкування між людьми на новий рівень. Тепер не має значення, де знаходиться ваш співрозмовник, адже інтернет доступний практично скрізь. Соціальні мережі теж зробили свій внесок у комунікативну революцію.

© geralt/Pixabay

4. Економія часу

Час стає чи не найціннішим активом в сучасному світі. Більшість існуючих технологій спрямоване саме на його економію. З допомогою свого смартфона ви можете зробити багато корисного всього за хвилину. Раніше на якісь найпростіші дії йшли години.

Недоліки технологій:

1. Онлайн-шахрайство

Згідно з дослідженням, тільки в 2017 році кіберзлочинці зуміли вкрасти 16 мільярдів доларів США у простих користувачів мережі. Виконувати різні банківські операції в інтернеті дуже зручно, але досить небезпечно.

Читайте також: 5 технологічних тенденцій, які підкорили 2018 рік

2. Залежність від гаджетів

Наша залежність від гаджетів зростає прямо пропорційно їх удосконалення. В середньому люди витрачають на взаємодію зі своїми смартфонами по кілька годин щодня. Ця проблема лише посилюватиметься в майбутньому.

© fancycrave1/Pixabay

3. Втрата робочих місць

Прогнози з науково-фантастичних книг, починають збуватися. Виробництво стає все більш автоматизованим, що поступово призводить до зниження кількості робочих місць. Багато професії стають зовсім непотрібними в сучасному світі.

4. Занадто швидке розвиток

Неймовірно швидкий розвиток технологій стає проблемою для бізнесу. Впровадження інновацій у виробництво вимагає величезних витрат. Але робити це життєво необхідно, адже конкуренція тільки посилюється.

5. Вплив на здоров'я

Технології зробили сидячий спосіб життя нормою. Це не може не позначатися на стані здоров'я людини. Крім фізичних захворювань, люди стали набагато частіше піддаватися стресам.

© rawpixel/Pixabay

6. Вплив на активність мозку

Дослідження показують, що залежність від гаджетів значно зменшує активність мозку. Ми делегуємо занадто багато завдань нашим смартфонів і комп'ютерів, що зручно, але не дуже корисно. Такі речі як уяву та просторове мислення ризикують залишитися в минулому.

Читайте також: Вагомі причини, чому гаджети небезпечні для вашого життя

Wi-Fi оновлення: що готує користувачам популярна технологія
© NicoElNino/iStock Стандарт бездротової передачі даних Wi-Fi давно став невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Але технології не стоять на місці. Вже на
10 технічних пристосувань, які змінили наше життя
© Oliur Rahman/Pexels Технічна революція змінила світ. Вона торкнулася практично всіх сфер нашого життя. Звичайно, розвиток технологій має і зворотний бік, адже ми стали
6 причин придивитися до кар'єри в ІТ
6 причин придивитися до кар'єри в ІТ
6 причин придивитися до кар'єри в ІТ
16.03.19 Поради про саморозвиток
© Vasyl Dolmatov/iStock Інформаційні технології ( IT), як і раніше, вважаються однією з найбільш прибуткових і популярних сфер діяльності, яка нараховує безліч різних
15 нових технологій, які здатні врятувати світ від глобальних катастроф
© Zapp2Photo/iStock Не секрет, що майбутнє нашої цивілізації знаходиться виключно в наших руках. Розуміючи це, Центр безпеки та охорони здоров'я Джона Хопкінса (Ізраїль)
7 розумних гаджетів, які можуть стати в нагоді в будинку
© Business Insider Технології розвиваються надзвичайно швидко. Практично кожен день з'являються нові винаходи, які здатні зробити наше життя трохи простіше і безпечніше.
Франція заборонила смартфони та іншу техніку учням: навіщо і до чого такі заходи
© oksun70/iStock Люди, які зараз відправляють дітей на навчання в школу, раніше і подумати не могли, що з'являться різні гаджети, які можна буде брати з собою в школу.