10 технічних пристосувань, які змінили наше життя
14.03.2019 728 0 newsdaily.org.ua

10 технічних пристосувань, які змінили наше життя

В закладки

10 технічних пристосувань, які змінили наше життя

© Oliur Rahman/Pexels

Технічна революція змінила світ. Вона торкнулася практично всіх сфер нашого життя. Звичайно, розвиток технологій має і зворотний бік, адже ми стали повністю залежними від них. Але вони надають нам можливості, про які попередні покоління могли тільки мріяти.

Ось які технічні пристосування змінили світ до невпізнання.

1. Смартфони

У свій час мобільні телефони показали нам, що ми можемо обходитися без проводів. Але з появою смартфонів зв'язок вийшла на абсолютно новий рівень. Тепер у кишені кожної людини знаходиться потужний і багатофункціональний гаджет, який здатний вирішити багато завдань за нас.

© knowthistuff.com

2. Цифрові видеорекордеры

Засоби для запису відео на цифрові накопичувачі змінили світ назавжди. Тепер будь-яка подія може бути зафіксовано в найдрібніших подробицях. Це дає можливість вивчати світ, не виходячи з дому.

3. Смарт-годинник

Це дивно, але перші спроби сконструювати смарт-годинник робилися ще на початку 80-х років. Звичайно, тоді реалізувати такий проект було неможливо із-за технічних обмежень. Сьогодні цей гаджет став невід'ємною частиною нашого життя. Важливо, що сучасні розумні годинник виконують не тільки комунікативні функції, але і допомагають стежити за станом здоров'я.

© knowthistuff.com

4. Флеш-пам'ять

Розвиток технологій призвело до появи величезної кількості інформації в цифровому вигляді. Її потрібно було десь зберігати, тому появи флеш-накопичувачів було важливим, але цілком логічним кроком. Сучасні модулі пам'яті зменшилися в розмірах до мінімуму, але стали дуже місткими.

5. Nintendo Game Boy

Ігрова індустрія існувала задовго до появи Xbox та PlayStation. Першим гідним гаджетом прийнято вважати Game Boy від японської компанії Nintendo. Саме він проклав шлях для сучасних консолей.

© knowthistuff.com

Читайте також: Переваги та недоліки сучасних гаджетів, про яких ви не замислювалися

6. GPS

Технологія GPS увірвалася в наше життя якось дуже непомітно, але обійтися без неї ми вже не можемо. Тепер у нас є можливість подорожувати, не побоюючись нових маршрутів. А ще це дуже спростило логістику, що важливо для бізнесу.

7. Веб-камери

Перші веб-камери з'явилися ще в 90-х роках. Їх винахід стало важливою подією, адже відеозв'язок змінила ставлення до комунікації. Сьогодні практично кожен комп'ютер або смартфон придатний для відеодзвінків, що, безумовно, робить людей ближчими один до одного.

© knowthistuff.com

8. Bluetooth

Bluetooth — це практично синонім бездротових технологій. Завдяки йому у нас з'явилася можливість віддалено управляти практично всією технікою в будинку. А ще це чудовий спосіб передачі даних. Наприклад, ваші бездротові навушники працюють саме завдяки Bluetooth.

9. Цифрові фотокамери

Сьогодні нам здається, що цифрові фотокамери існували завжди. Але ще зовсім недавно нам доводилося користуватися плівковими фотоапаратами і економити кожен кадр. На щастя, тепер ми можемо абсолютно вільно робити сотні знімків щодня, щоб відобразити все, що відбувається в нашому житті.

© knowthistuff.com

10. Цифрові телевізори

Телебачення розвивається з неймовірною швидкістю. Зараз вже важко повірити, що не так давно телевізори були чорно-білими. На щастя, ця епоха залишилася позаду. Сучасний телевізор дозволяє насолоджуватися неймовірно якісною картинкою. Це дуже важливо, адже ми все більше інформації засвоюємо саме у візуальному форматі.

Читайте також: 7 розумних гаджетів, в існування яких складно повірити

10 звичних речей сучасності, яких не було 10 років тому
Для історії 10 років – це дуже короткий часовий відрізок, який можна порівняти з одним миттю в житті людини. Але для світу технологій десятиліття – це ціла епоха. Видання
3 ради, як менше сидіти в телефоні, коли ви з сім'єю
©dangrytsku/IStock Смартфони давно змінили стиль комунікації людей, в тому числі і відносини всередині сім'ї. Дуже часто можна помітити, як батьки, повністю занурені у
5 дивовижних речей, які ви не знали про своєму смартфоні
© IStock Ми не завжди усвідомлюємо, що ми живемо в науково-фантастичної всесвіту. Смартфон – це диво математики та інженерного генія у вашій кишені. Але недолік
Кращі смартфони з потужною батареєю: огляд 10 моделей
© baloon111/iStock З кожним роком характеристики смартфонів поліпшуються, але майже всі сучасні гаджети мають проблеми з автономністю. З іншого боку, існують апарати, які
Переваги та недоліки сучасних гаджетів, про яких ви не замислювалися
© Pixabay Технології постійно еволюціонують. Розвиток відбувається настільки швидко, що іноді важко за всім встежити. Висока конкуренція і нові технічні можливості
Кращі мобільні телефони Xiaomi 2018 року
© komputronik.pl Китайська компанія Xiaomi займає четверте місце за кількістю проданих смартфонів за 2018 рік. Більшою популярністю можуть похвалитися тільки Samsung,