10 важливих оновлень, які очікують користувачів Facebook
15.04.2019 501 0 newsdaily.org.ua

10 важливих оновлень, які очікують користувачів Facebook

В закладки

10 важливих оновлень, які очікують користувачів Facebook

© pixabay.com

Незабаром Facebook очікують серйозні зміни. На щорічній конференції F8 розробники поділилися своїм баченням подальшого розвитку найбільшої соціальної мережі. Facebook дійсно готовий змінюватися, підлаштовуючись під нові потреби користувачів. Ось чого варто чекати від соцмережі вже в найближчому майбутньому.

1. Новий сервіс знайомств

Facebook не збирається конкурувати з Tinder та іншими подібними сервісами. Підопічні Марка Цукерберга підуть трохи іншим шляхом. У соцмережі з'явиться служба знайомств, але вона буде заснована на детальному вивченні інтересів користувачів. Це дозволить уникнути нецікавих знайомств.

© FirmBee/Pixabay

2. 3D-фотографії

У соцмережі з'явиться можливість створювати і публікувати фото ілюзію об'ємності. Цікаво, що для цього не знадобиться ніякої дорогої техніки. Ефект буде досягатися завдяки програмній обробці зображень.

3. Штучний інтелект та фотографії

Facebook планує залучити штучний інтелект, щоб повернути нас у пам'ятні моменти з життя. Незабаром користувачі зможуть прогулятися по віртуальній кімнаті, де будуть відтворені епізоди з минулого на основі знімків, завантажених в соцмережу.

4. Чиста історія

Незабаром Facebook дозволить вам видалити абсолютно всю історію взаємодій вашого аккаунта з іншими сайтами та сервісами. Цукерберг порівняв це з очищенням файлів cookie у браузері.

© Tobias Dziuba/Pexels

5. Спільний перегляд відео

Незабаром ви зможете переглядати відеоролики спільно з друзями і ділитися враженнями в режимі реального часу. Функція під назвою Watch Party повинна стати загальнодоступною вже в цьому році.

6. Відеочат в Instagram

Instagram Live став неймовірно популярним всього за рік, тому не дивно, що Facebook продовжує розвивати цей напрямок. Незабаром у соцмережі з'являться повноцінні відеочат, для організації яких вам не знадобляться додаткові програми.

7. Допомога у критичних ситуаціях

Незабаром у соцмережі з'явиться спеціальна функція для користувачів, які опинилися в складній ситуації. Люди, які постраждали від стихійних лих, зможуть попросити допомоги у мільйонів інших користувачів.

© Pexels

8. Автоматичний перекладач для Facebook Messenger

Facebook вирішив не відставати від Microsoft, яка впроваджує подібну функцію в свій Skype. Незабаром представники різних країн зможуть спілкуватися між собою, незалежно від знань мов.

9. Більш легкий Messenger

Facebook Messenger можна назвати самим швидким сервісом для обміну повідомленнями. Незабаром це має змінитися, адже розробники пообіцяли видалити більшість додаткового функціоналу, який не користується популярністю.

© Kaboompics/Pexels

10. Віртуальна реальність

Незабаром у продаж надійде спрощена версія гарнітури Oculus Rift під назвою Oculus Go. Її вартість не буде перевищувати 200$, що має зробити технології віртуальної реальності більш популярними. Це важливо для Facebook, оскільки компанія давно і багато інвестує в цю сферу.

Читайте також: Нові функції пошти Gmail, які вам знадобляться

Facebook планує випустити власний сайт знайомств
© coffeekai/iStock Соціальна мережа Facebook давно анонсувала запуск власного сервісу знайомств. І ось нещодавно плани Марка Цукерберга почали втілюватися в життя.
Instagram тестує нову функцію: на черзі локація
© bigtunaonline/iStock Схоже, користувачів Instagram чекають серйозні зміни в роботі сервісу, які навряд чи припадуть їм до душі. Відомий незалежний розробник Джейн
Facebook планує випустити власний смарт-пристрій
© hanibaram/iStock Компанія Facebook вирішила вийти на ринок споживчої електроніки з новим пристроєм для організації відеочатів. Mashable повідомляє, що девайс з'явиться
Facebook тепер дозволить розміщувати 3D-фотографії
© scyther5/IStock Останнім часом підопічні Марка Цукерберга почали активно впроваджувати нові цікаві функції в Facebook. Чергове нововведення торкнулося фотопостов.
Як Facebook впливає на ваші оновлення в Instagram
© bigtunaonline/iStock Ви коли-небудь задавалися питанням, які фактори впливають на оновлення вашої стрічки в Instagram? Зазвичай найбільш цікаві пости дійсно
Корисні поради для батьків, чиї діти починають користуватися соціальними мережами
© olesiabilkei/IStock Соціальні мережі викликають жах у багатьох батьків, адже це дуже небезпечна середовище для дитини. За офіційними даними, загальна аудиторія