7 кращих вправ для жінок, які носять підбори
09.05.2019 545 0 newsdaily.org.ua

7 кращих вправ для жінок, які носять підбори

В закладки

7 кращих вправ для жінок, які носять підбори

© stokpic/Pixabay

Якщо ви віддаєте перевагу високі підбори, то напевно добре знаєте, що таке біль в області щиколоток і литкових м'язів. Багатьом жінкам навіть доводиться відмовлятися від своєї улюбленої взуття, адже з часом ноги починають втомлюватися і хворіти ще сильніше.

На щастя, це можна виправити, зміцнивши м'язи та суглоби ніг. Ось кілька ефективних вправ, які просто незамінні для шанувальниць високих підборів.

Вправа 1

© womenshealthmag

Займіть положення для віджимань і зробіть кілька кроків вперед так, щоб ваші руки і ноги повністю випростались, а стегна піднялися в максимально високу точку. Тепер по черзі відривайте п'яти від підлоги, згинаючи коліно. Зробіть по 10 повторів для кожної ноги.

Вправа 2

© womenshealthmag

Встаньте біля стіни на відстані витягнутої руки. Тепер зробіть крок правою ногою вперед і зіпріться руками об стіну. Ступні повинні повністю стикатися з підлогою. В цей час ви повинні відчути напругу в литкового м'яза лівої ноги. Зафіксуйте положення на кілька секунд і повертайтеся у вихідне положення. Повторіть вправу 8 разів для кожної ноги.

Вправа 3

© womenshealthmag

Лягайте на підлогу і покладіть ліву ногу на гімнастичний валик. Зіпріться руками об підлогу і покладіть праву ногу на ліву, схрестивши їх. Тепер відірвіть стегна від підлоги і рухайтеся вперед, відштовхуючись руками. Продовжуйте протягом 3 хвилин, а потім змініть ногу.

Вправа 4

© womenshealthmag

Покладіть ступню на невеликий жорсткий м'ячик (тенісний, для гольфу або будь-який інший). Катайте його протягом хвилини, перенісши на ногу значну частину своєї ваги. Повторіть вправу для іншої ноги.

Вправа 5

© womenshealthmag

Підніміть ліву ногу так, щоб стегно зайняло паралельне підлозі положення. Коліно повинно бути зігнутим під кутом 90 градусів. Утримуючи таку позицію, зробіть 5 кругових рухів ступень. Повторіть вправу для правої ноги.

Вправа 6

© womenshealthmag

Лягайте на підлогу і зігніть ноги в колінах. Тепер підніміть стегна, щоб ваше тіло знаходилося на прямій лінії. Зафіксуйте позицію і поверніться у вихідне положення. Повторіть 20 разів.

Вправа 7

© womenshealthmag

Потримайте гантелі біля стегон, балансуючи на одній нозі. Нахиліть корпус вперед, а ногу витягніть назад. В цей момент ваше тіло повинно бути майже паралельним підлозі. Поверніться у вихідне положення і повторіть. Зробіть 3 підходи з 10 повторів для кожної ноги.

Читайте також: Вправи на схуднення, для яких потрібна тільки скакалка

Ефективні вправи для прокачування нижнього преса
© Loe Moshkovska/Pexels Багато мріють про красивий пресі, але досягти цього не так вже й просто. Для досягнення помітних результатів потрібно регулярно змушувати
Як відновити ноги після носіння каблуків: 11 рад
©Pixabay Якщо вам довелося довго ходити на високих підборах, то не дивуйтеся, що ваші ноги набрякли і болять. Але полегшити цей стан можна! Сайт Elle поділився порадами,
Як без болю проносити підбори весь день: 7 лайфхаков
© Denisfilm/iStock Коли святковий сезон наближається, багато жінок мчать до магазинів, щоб взяти собі нову пару взуття. Звиклим до взуття на плоскій підошві, буде складно
24 вправи, для яких не потрібно устаткування
© Workout Trends Щоб стати стрункішою, вам не обов'язково купувати дороге обладнання для фітнесу. Ви навіть можете обійтися без відвідування спортивного залу. Для того,
Тренування на дому для росту м'язів, на які потрібно всього 20 хвилин
© Milkos/iStock Якщо ви хочете зміцнити свої м'язи, але у вашому розпорядку дня немає місця для відвідування тренажерного залу, то почніть займатися фітнесом вдома. Щоб
5 універсальних вправ від фітнес-мами, з якими ви отримаєте плоский живіт
© Curio Therapy Відомий фітнес-тренер Емілі Скай розробила спеціальний комплекс вправ, який спрямований на надання живота плоского вигляду. Щоб домогтися помітних