Навіщо і чому важливо внести в життя вправи на батуті
27.04.2019 926 0 newsdaily.org.ua

Навіщо і чому важливо внести в життя вправи на батуті

В закладки

Навіщо і чому важливо внести в життя вправи на батуті

© shura72/iStock

Якщо ви вважаєте, що батут призначений виключно для дитячих розваг, то помиляєтеся. По-перше, стрибки на батуті – це олімпійський вид спорту, а по-друге, він може здорово допомогти вам у підтримці фізичної форми. StyleCraze рекомендує проводити тренування на батуті як можна частіше. Ось короткий посібник, як освоїти цей незвичайний спортивний снаряд новачкам.

Розминка

Як і будь-яку іншу тренування, стрибки на батуті варто почати з хорошої розминки. В першу чергу приділіть увагу суглобам, адже вони будуть піддаватися досить серйозної навантаженні. Також варто подбати про підколінних сухожиль. Ну і, звичайно ж, розминка не повинна обходитися без класичної розтяжки.

© viki2win/iStock

Базова вправа

Найпростіше вправа на батуті – це пробіжка. Для початку просто побігайте по поверхні на місці, роблячи широкі кроки. Обов'язково поверніть руки, щоб не втратити рівновагу. Зробіть декілька 3-хвилинних спринтів. Перерви між ними не повинні тривати більше 1 хвилини.

Базові стрибки

Виконувати базові стрибки дуже просто. Для цього відштовхніться ногами і постарайтеся приземлитися в ту ж точку. Робити це дуже просто, тому вправа підходить навіть для тих, хто вперше знайомиться з батутом. Зробіть кілька підходів по 30 стрибків.

Стрибки з підніманням колін

Цю вправу можна виконувати вже на першому тренуванні. Робіть все те ж саме, тільки згинайте ноги в колінах і підтягніть їх до грудей, коли знаходитеся в повітрі. Це не сильно ускладнює завдання, але таким чином ви змусите працювати значно більше м'язів свого тіла.

© kirill4mula/iStock

Вправа для преса

Так, з допомогою батута дійсно можна прокачати прес. Для цього, під час стрибків, ви повинні тягнути ліве коліно до правого ліктя і навпаки. Це трохи складніше, ніж здається на перший погляд, але цілком імовірно, що у вас буде непогано виходити вже на першому тренуванні.

Високі стрибки

Коли ви відчуєте себе більш впевнено на батуті, то зможете стрибати набагато вище. Для цього потрібно допомагати собі руками. Просто робіть кругові рухи у відповідному темпі, щоб збільшити амплітуду.

Джек

Класична вправа Джек можна виконувати і на батуті. Просто розводьте ноги в сторони і піднімайте руки, а потім повертайте їх в початкове положення. Почніть з низької амплітуди стрибків, щоб виробити хорошу техніку.

© chameleonseye/iStock

Переваги стрибків на батуті

Як бачите, в стрибках на батуті немає нічого складного. Тим не менш такі тренування здатні принести багато користі вашому тілу. Ось кілька вагомих причин на те, щоб не ігнорувати батут.

  • Стрибки на батуті вимагають багато енергії, тому швидко спалюють калорії.
  • Такі тренування зміцнюють не тільки м'язи, але і суглоби.
  • Заняття на батуті дозволять вам менше часу проводити в тренажерному залі.
  • Ви можете влаштовувати спільні тренування з дітьми.
  • Стрибки покращують циркуляцію крові і прискорюють обмін речовин.
  • Тренування на батуті збільшують об'єм легенів і насичують організм киснем.
  • Такі заняття допомагають долати стреси і відмінно піднімають настрій.

Читайте також 15 найсмішніших предметів, які можна використовувати у фітнесі

8 вправ з калланетике, які повинні спробувати люблять своє тіло
© Zinkevych/iStock Ви коли-небудь думали про тренування, яка не вимагають багато сил і часу? Якщо так, то прийшов час вибрати вправи по калланетике. StyleCraze
Найвеселіші способи скинути зайву вагу
© djiledesign/iStock Навіть якщо ви є людиною сильної волі, під час тренувань може наступити момент, коли вам стане нудно, ви не зможете знайти мотивацію і опустіть
Весільний замок-батут — новий тренд на американських весіллях
©popsugar.com Планування весілля – один з найбажаніших і в теж час трудомістких процесів у житті молодят. Необхідно визначитися з сукнею нареченої і костюмом нареченого,
Вправи на схуднення, для яких потрібна тільки скакалка
© aska Багато хто сприймають стрибки на скакалці виключно як розминку перед тренуванням, однак, цей спортивний снаряд можна ефективно використовувати для схуднення. Щоб
Як навчитися стрибати високо: поради для тих, хто хоче стати краще
©Lacheev/iStock Щоб розвинути вибухову силу і навчитися стрибати високо, необхідно включити в своє тренування ефективна вправа для стрибка. Тренуватися потрібно 4 рази в
Jump Rope: 5 причин займатися корисною тренуванням для жінок
© 3dman_eu/Pixabay Стрибки на скакалці — одна з найбільш ефективних спільних тренувань тіла для будь-якого віку. Вона забезпечує відмінну тренування, яку можна зробити в