4 VPN-додатки для ігор
22.06.2019 557 0 newsdaily.org.ua

4 VPN-додатки для ігор

В закладки

4 VPN-додатки для ігор

© Jamie McInall/Pexels

Використання віртуальної приватної мережі або VPN-додатки для ігор може здатися контрпродуктивним з першого погляду. Все, що може вплинути на час пінгу, швидкість завантаження і вивантаження, зазвичай не є хорошою ідеєю і може негативно вплинути на загальну продуктивність у грі.

Тим не менш, є певні переваги для використання VPN для ігор. Першим і найбільш очевидним плюсом є здатність обійти обмеження розташування. Використання VPN для ігор дозволяє «бути» в будь-якій точці світу і мати доступ до серверів, які в іншому випадку можуть бути заблоковані для вас. VPN забезпечує відмінні функції безпеки та конфіденційності, які дозволяють зберегти вашу особисту інформацію.

Деякі VPN також забезпечують захист від DDoS атак, які все частіше стають способом зруйнувати ігровий досвід онлайн-опонента. Нарешті, в деяких рідкісних випадках VPN може допомогти скоротити час пінгу і збільшити швидкість завантаження і вивантаження.

© Jamie McInall/Pexels

Є багато чудових опцій, якщо ви плануєте використовувати одну з цих VPN-додатків для ігор

1. VyprVPN

© VyprVPN screenshot

VyprVPN має більше 700 серверів, доступних у більш ніж 70 точках по всьому світу, і пропонує близько 200 000 IP-адрес. Додаток також є сервісом рівня 1, який володіє і управляє своїми власними серверами, що забезпечує більш швидку швидкість, менший час пінгу і більшу безпеку.

Користувачі встановили, що швидкість з цим VPN-додатком вражає. У деяких випадках швидкість завантаження і вивантаження і час пінгу були ще швидше, ніж зазвичай, оскільки VyprVPN видаляє будь дроселювання смуги пропускання. Ви отримуєте підтримку для всіх протоколів VPN, таких як PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN і їх власний протокол Chameleon, який використовує модифікований 256-бітний OpenVPN і скремблирует метадані, щоб уникнути DPI, блокування VPN і дроселювання.

© Soumil Kumar/Pexels

Прості у використанні програми доступні для Windows, Mac, Android і iOS. Що відрізняє VyprVPN — це підтримка безлічі інших платформ, у тому числі Linux, маршрутизаторів Tomato (через додаток), DD-WRT, OpenWrt, AsusWRT, Blackberry 10, NAS Synology, Android TV, Boxee, Anonabox, і Blackphone.

Варто відзначити, що VyprVPN зберігає деякі дані користувача протягом 30 днів. До них належать IP-адреса джерела користувача, IP-адресу VyprVPN, використовуваний користувачем, час початку і закінчення з'єднання і загальна кількість використовуваних байтів. Вони заявляють, що зберігають цю інформацію протягом 30 днів для використання з виставленням рахунків, оцінкою ефективності обслуговування, усуненням неполадок і т. д. Однак вони не реєструють користувальницький трафік і не виконують ні дрібні, ні глибокі перевірки.

VyprVPN пропонує триденну пробну версію з об'ємом даних до 1 ГБ, тому ви можете дізнатися, чи підходить вона для ваших ігрових потреб. Базова підписка коштує 9,95 дол. в місяць або 60 дол. в рік і забезпечує необмежене використання даних і до 3 одночасних підключень. Існує також преміальний план вартістю 12,95 дол. місяць або 80 дол. у рік. Це дає вам необмежену використання даних, до 5 одночасних підключень, а також додає протокол Chameleon. Обидва плану роблять абсолютно відповідним VPN-додатком для ігор серед інших.

2. IPVanish VPN

© IPVaynish screenshot

IPVanish VPN — це ще один сервіс рівня 1, який володіє і управляє власною інфраструктурою і серверами. З більш ніж 950 серверами в 60 країнах по всьому світу, IPVanish має певні переваги у цьому відношенні.

IPVanish, як відомо, пропонує деякі з найбільш швидких швидкостей завантаження і вивантаження, а його зазвичай низька латентність робить його ідеальним VPN-додатком для ігор. Тим не менш, в той час як швидкості були вище середнього, латентність була порівняно високою. IPVanish, на жаль, не пропонує безкоштовну пробну версію, але ви можете скористатися 7-денний гарантією повернення грошей, якщо вам не сподобається додаток.

У PVanish є прості в установці програми для Windows, Mac, iOS, Android і Amazon Fire TV. Ви також можете вручну налаштувати VPN на існуючому маршрутизатор Wi-Fi (в залежності від сумісності), купити маршрутизатор з попередньо встановленим IPVanish і знайти докладні керівництва по налаштуванню його для Linux, на Chromebook і Windows phone.

© Max DeRoin/Pexels

Ви отримуєте підтримку для всіх протоколів VPN, таких як PPTP, L2TP / IPSec і OpenVPN. Одним з основних моментів IPVanish є його повна політика відсутності реєстрації, тому дані користувача, включаючи журнали сеансів, не зберігаються.

IPVanish надається за 10 доларів в місяць, при цьому пропонуються знижки, якщо ви виберете більш довгі підписки. Ціна складає 8,99 дол. в місяць за 3-місячну підписку (26,99 дол. кожні 3 місяці) і навіть більш дешевий план 6,49 дол. в місяць за щорічну передплату (77,99 дол. у рік). Це не найдорожчий VPN, але він знаходиться на більш високому рівні.

У Android Authority також є доступна програма, що забезпечує до 25% знижки. Це знижує ціну до 7,50 дол. в місяць (щомісячна оплата), 6,74 дол. в місяць (щоквартальна сплата) і 4,87 дол. в місяць (щорічна оплата).

3. ExpressVPN

© expressvpn screenshot

ExpressVPN — одне з кращих додатків VPN. Ви отримуєте доступ до більш ніж 1400 серверів приблизно в 94 країнах, тому у вас точно не буде проблеми з пошуком сервера, який пропонує кращу продуктивність.

Вражають високі швидкості додатки і низька латентність. Додаток поставляється з кнопкою «Smart Location», яка автоматично знаходить для вас найкращий сервер. У той час як ExpressVPN також не пропонує безкоштовну пробну версію, ви отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви незадоволені додатком.

© Jaroslav Nymburský/Pexels

Інтуїтивно зрозуміле додаток доступний для Windows, Android, Mac і iOS. Ви також отримуєте підтримку Linux, BlackBerry, безліч маршрутизаторів Wi-Fi і розширення для браузерів, таких як Chrome, Firefox і Safari. Ви отримуєте підтримку для всіх протоколів VPN, таких як PPTP, L2TP / IPSec і OpenVPN.

ExpressVPN також не збереже вашу особисту інформацію, перегляд даних, журнали сеансів або журнали підключень. Додаток збирає анонімні дані аналітики для діагностики, тестування швидкості і звітів про збої, але у вас завжди є можливість відмовитися від надання цих даних.

ExpressVPN є більш дорогим — 12,95 дол. в місяць і 99,95 дол. в рік, що дає можливість необмеженого використання даних і до 3 одночасних підключень. Зараз є спеціальна знижка, яка надає додаткові три місяці при виборі річної передплати.

4. NordVPN

© nordvpn screenshot

NordVPN – перший у списку, якщо ви шукаєте найкращу безпека. Додаток поставляється з одним з найбільших серверів на рівні близько 2400, поширених у 56 країнах по всьому світу.

Швидкості дійсно хороші, але ключові особливості NordVPN обертаються навколо безпеки. Функції безпеки включають шифрування військового класу, CyberSec, яке захищає вас від нав'язливих оголошень і шкідливого контенту, і Double VPN, який двічі шифрує ваші дані, тому ви знаєте, що ваші дані в безпеці. NordVPN також не вимагає ніякої реєстрації.

© Pixabay/Pexels

Доступні спеціалізовані сервери, такі як Double VPN-сервери, сервери P2P, Onion over VPN і запущені сервери. Якщо ви використовуєте це VPN-додаток для ігор, ви також отримуєте сервери Anti DDoS, які поставляються з удосконаленою системою перевірки стабільності.

Ви можете завантажити зручне додатки на Windows, Mac, Android і iOS. Ви також отримуєте підтримку Linux, безліч маршрутизаторів Wi-Fi і розширення для браузерів, таких як Chrome, Firefox і Safari. Всі VPN-протоколи, такі як PPTP, L2TP / IPSec і OpenVPN, підтримуються в залежності від сумісності пристроїв.

Ціни високі, 11,95 дол. в місяць. Тим не менш, ви отримуєте значні знижки в довгострокових підписках — 69 79 дол. за річну і 24-місячну підписку відповідно. Всі плани включають необмежене використання даних і до 6 одночасних підключень. Ви можете використовувати триденну пробну версію, щоб переконатися, що це найкращий VPN - сервіс, який ви можете знайти. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей.

Чоловіки мають більшу ймовірність стати залежними від ігор, дослідження
©Pexels Залежність від ігор може стати серйозною проблемою, впоратися з якою самостійно іноді буває дуже важко. Чоловіки частіше за жінок схильні ігрової залежності, і це
Google випустила додаток, яке дозволить заходити на заблоковані сайти
© baloon111/iStock Блокування різних інтернет-ресурсів в різних країнах світу вже давно ні в кого не викликають подиву. Звичайно, обмеження доступу до сайтів, які
5 додатків для поліпшення роботи мозку
©mangpor_2004/IStock В сучасному світі люди не втрачають можливості перевірити соціальні мережі і покрутити стрічку Instagram. Бездумно витрачаючи по кілька годин в день
Цікаві додатки для віртуальної реальності на смартфоні
© mentatdgt/Pexels Щоб зануритися у світ віртуальної реальності, не обов'язково витрачати сотні доларів на гарнітуру Oculus Rift або HTC Vive. Вам знадобитися всього лише
Діти у віці від 7 років знаходять геніальні способи обійти функцію батьківського контролю на смартфоні
© gpointstudio/iStock У нових мобільних операційних системах Google і Apple з'явилася функція контролю екранного часу. З її допомогою можна обмежувати використання не
Як визначити, яка швидкість домашнього інтернету вам потрібна
© peshkov/iStock Занадто низька швидкість інтернет-з'єднання – це одна з найнеприємніших речей для будь-якого сучасної людини. Звичайно, чим вище швидкість обміну даними,