9 важливих моментів, які потрібні на шляху до міцного пресу
10.04.2019 698 0 newsdaily.org.ua

9 важливих моментів, які потрібні на шляху до міцного пресу

В закладки

9 важливих моментів, які потрібні на шляху до міцного пресу

© Nikolas_jkd/IStock

Гарний прес — це не тільки привід «вигуляти» на пляжі сексуальний купальник. Сильні м'язи черевного преса відповідають за правильну поставу, допомагають уникнути травм і піднімати велику вагу під час тренувань.

Персональний тренер Сьюзан Нибергалл і ресурс Popsugar нагадують: для того щоб спалити зайвий жир на животі і приступити до моделювання красивого преса, важливо зменшити денне споживання калорій.

«Калорії дуже важливі. Якщо ви хочете стати володаркою приголомшливого преса, слідкуйте за дефіцитом калорій, їжте достатню кількість білків і не забувайте тренуватися», — говорить Сьюзан, яка також рекомендує виконувати ці вісім вправ для прокачування рельєфного живота:

Присідання зі штангою

© Ibrakovic/IStock

Вважається, що присідання (в тому числі і зі штангою) — це вправа, що допомагає відмінно прокачати ноги і сідниці, однак воно також може створити чудеса і з талією.

Планка на ліктях

© jacoblund/IStock

«Планка — одна з базових вправ, що розвивають силу м'язів черевного преса, і воно добре підійде для початківців», — говорить Сьюзан.

Станова тяга

© undrey/IStock

Станова тяга також допоможе зробити прес твердим як камінь. Вся справа в тому, що під час підйому додаткової ваги м'язи преса постійно напружені, допомагаючи організму утримувати рівновагу. Якщо у вас вдома немає штанги, можна використовувати гантелі, медичний м'яч або гирю.

Станова тяга на одній нозі з гирею

© POPSUGAR

Під час цієї вправи м'язи пресу працюють на повну потужність, щоб утримати рівновагу всього тіла.

Розкручування на фітболі або колесі

© 9Coach

Виконуючи так зване розкручування на м'ячі або спеціальному колесі, ви змушуєте прес напружуватися, щоб запобігти прогин у спині.

Вправи з еспандером

© TN.com.ar

Вправи з опором — ще один хороший спосіб зміцнити свій прес. Якщо у вас немає можливості відвідувати спортзал, використовуйте звичайний довгий еспандер, прив'язавши його до будь-якого нерухомого виступу. Під час такого тренування ваш прес буде максимально напруженим, не даючи тілу рухатися в бік кріплення троса або еспандера.

Ходьба з гирями або гантелями

© GeorgeRudy/IStock

Просто візьміть в руки гантелі і почніть ходити. «Вашому пресу доведеться потрудитися, щоб утримати тіло в рівному положенні. Те ж саме можна проробляти і з пакетами, наповненими продуктами з супермаркету», — говорить Сьюзан.

Підйом ніг (Бабка)

© POPSUGAR

Для того щоб виконати цю вправу, ляжте на килимок або лаву, піднявши прямі ноги вгору. Тримаючи тіло рівно і не відриваючи поперек від підлоги, повільно опускайте ноги вниз.

Як отримати ідеальний прес, тренуючись всього за 8 хвилин в день
© Nikolas_jkd/IStock Кожна дівчина мріє про ідеальний пресі, але що робити, якщо на відвідування спортзалу немає ні часу, ні грошей? Відповідь очевидна — займатися
Проста формула підрахунку калорій, з якою ви зможете їсти і худнути
© Family Wellness Acupuncture/Flickr Сьюзан Нибергалл – персональний тренер і коуч, який допомагає своїм клієнтам стати більш сильними і здоровими людьми. Вона знає, як
4 вправи, які допомагають проявитися пресу
© Power of Positivity Для того щоб стати володаркою видатного преса, необхідно дотримуватися не так вже й багато правил: харчуватися здоровою їжею, відвідувати
Поради для більш продуктивної тренування преса
© strengthauthority.com Продовжуєте робити по 100 скручувань в день, щоб накачати кубики преса? Тоді вам точно, буде корисна ця інформація. Як відомо, накачаний прес —
6 речей, які роблять схуднення більш реальним
© IStock Персональний тренер і фахівець з силовим вправам Сьюзан Нибергалл дала кілька порад Popsugar про те, як швидко і ефективно схуднути. Для початку варто позбутися
7 підказок, які допоможуть накачати кубики преса
© Nikolas_jkd/iStock Про те, як накачати прес кричать все навколо. При такому запиті в інтернеті, вам випаде купа недостовірної інформації, але в основному різні вправи і