3 способи, як зберегти відео з Facebook
24.03.2019 1 058 0 newsdaily.org.ua

3 способи, як зберегти відео з Facebook

В закладки

3 способи, як зберегти відео з Facebook

Hipster lifestyle and Creative workspace - Girl in jeans working on the laptop computer assisted by her cat on the wooden floor. vintage film color effect and retro color style

Велику частину часу у Facebook ви переглядаєте в новинній стрічці відео, деякі з них попередньо записані, а інші зняті в реальному часі через Facebook Live. Але що робити, якщо ви хочете зберегти потрібний відеофайл?
Якщо ви будете слідувати інструкціям нижче, то з легкістю зможете зберігати відео з Facebook на свій жорсткий диск, смартфон або планшет і переглядати їх в будь-який час.

Зберегти відео з Facebook на комп'ютер

Коли ваші друзі, члени сім'ї, компанії чи інші люди публікують відеоролик у Facebook, ви можете завантажити його як файл MP4 і збереження для використання в майбутньому. Але перше, що ви повинні зробити, це одну хитрість, щоб Facebook подумав, що ви переглядаєте сайт соціальної мережі на мобільному пристрої. Наступні кроки будуть працювати для більшості відеороликів Facebook, включаючи ті, що були спочатку записані через Facebook Live.

 1. Після того, як ви вибрали відео, яке хочете завантажити, клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці програвача цього відео.
 2. Далі має з'явитися спливаюче меню, в якому буде кілька варіантів дій. Виберіть той, який позначений як «Показати URL-адресу відео».
 3. Тоді з'явиться інша спливаюче вікно, що містить прямої адресу або URL для відповідного відео. Натисніть на цей URL, щоб виділити і скопіювати в буфер обміну. Це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші і вибравши пункт «Копіювати» або за допомогою комбінації клавіш, характерного для вашої операційної системи: таких як CTRL + C Windows, Chrome OS і Linux) або COMMAND + C на macOS.
 4. Вставити URL-адресу в адресний рядок браузера, замінивши будь-який текст, що знаходиться в даний час, клацнувши правою кнопкою миші в полі редагування і вибравши опцію «Вставити» з'явиться підменю. Ви також можете використовувати наступні комбінації клавіш, щоб вставити новий URL: CTRL + V в Windows, Chrome OS і Linux або COMMAND + V на macOS.
 5. Тепер, коли адресна рядок заповнена новим URL-адресою, вам потрібно трохи змінити його, замінивши www на m. Передня частина URL-адреси тепер повинна читати m.facebook.com замість www.facebook.com. Натисніть клавішу Enter або Return, щоб завантажити цей новий адресу.
 6. Тепер відео повинно відображатися на сторінці, оптимізованої для мобільних пристроїв. Натисніть кнопку відтворення.
 7. Тільки для користувачів Internet Explorer. В нижній частині вікна вашого браузера має з'явитися спливаюче діалогове вікно. Натисніть кнопку «Зберегти», щоб завантажити відеофайл в ваше місце розташування за промовчанням.
 8. При відтворенні відео знову клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці програвача. З'явиться нове контекстне меню, що пропонує різні варіанти. Виберіть один з означених як «Зберегти відео як».
  Виберіть місце, де ви хочете зберегти відео, та натисніть кнопку «Зберегти» або «Відкрити», яка залежить від операційної системи. Тепер повний відеофайл буде збережений на вашому жорсткому диску в форматі MP4.

Зберегти відео, які ви опублікували на Facebook

Ви також можете завантажити відео, які ви самі розмістили в Facebook. Це може стати в нагоді, якщо ви випадково видалили або втратили вихідний відеофайл.

 1. Наведіть курсор миші на кнопку «Більше» розташований в заголовку на вашій сторінці профілю Facebook у тому ж рядку, що і параметри друзів і фотографій. Коли з'явиться випадаюче меню, натисніть «Відео».
 2. В цьому модулі повинен бути розділ з написом «Ваші відео», що містить всі відео, які ви завантажили у Facebook у минулому. Наведіть курсор миші на відео, яке ви хочете зберегти.
 3. У верхньому правому куті мініатюри відео повинен з'явитися маленький значок, який виглядає як олівець. При натисканні на неї відкривається випадаюче меню. Виберіть «Завантажити SD» або «Завантажити HD» в цьому меню, щоб відновити відео в якості MP4, вибравши параметр, що визначає, чи буде файл відповідати стандартним або високим дозволами (якщо є).

Зберегти відео з Facebook на пристроях Android або iOS

Збереження відео з Facebook можливо на смартфонах Android і iOS і планшетах. Однак кроки по вилученню цих файлів сильно відрізняються від тих, що на комп'ютері, і дуже прості.
Все завдяки програмі «Friendly for Facebook», яке є в безкоштовному доступі в App Store і Google Play. Якщо його встановити на ваш пристрій, програма додасть безліч нових функцій в користуванні соц. мережею Facebook — одна з них — можливість зберігати відео на свій телефон або планшет.

Для Android

Після розміщення відео, яке ви хочете зберегти на Android-пристрої, натисніть на кнопку відтворення. Коли почнеться відтворення відео, в правому нижньому кутку екрану з'явиться напис «Завантаження». Натисніть цю кнопку, щоб зберегти відео в галереї Android. Вам буде запропоновано надати дружній доступ до ваших фотографій, мультимедіа файлів — це необхідні дії, якщо ви хочете завершити завантаження.

Для iOS (iPad, iPhone, iPod touch)

Додаток «Friendly for Facebook» поміщає користувача кнопку праворуч від Share, коли в публікації в Facebook відео. Ця кнопка, представлена хмарою зі стрілкою вниз на передньому плані, і являє собою меню з декількома параметрами при натисканні.
Щоб зберегти відео в якості локального файлу на вашому пристрої, виберіть «Завантажити відео в Camera Roll». Щоб завершити процес завантаження, вам необхідно надати доступ до вашої бібліотеці фотографій.

Facebook тепер дозволить розміщувати 3D-фотографії
© scyther5/IStock Останнім часом підопічні Марка Цукерберга почали активно впроваджувати нові цікаві функції в Facebook. Чергове нововведення торкнулося фотопостов.
Facebook запустив функцію, яка дозволяє дивитися відеоролики декільком користувачам разом
© FirmBee/Pixabay Соціальна мережа Facebook офіційно запустила довгоочікувану нову функцію Watch Party для всіх користувачів. Вона дозволяє організовувати спільний
12 корисних функцій Facebook, якими варто скористатися
Мільярди людей використовують цю соціальну мережу щодня, але вони напевно не знають і десятої частини тих можливостей, які Facebook надає користувачам. Ось 12 супер
Як Facebook впливає на ваші оновлення в Instagram
© bigtunaonline/iStock Ви коли-небудь задавалися питанням, які фактори впливають на оновлення вашої стрічки в Instagram? Зазвичай найбільш цікаві пости дійсно
Facebook планує випустити власний смарт-пристрій
© hanibaram/iStock Компанія Facebook вирішила вийти на ринок споживчої електроніки з новим пристроєм для організації відеочатів. Mashable повідомляє, що девайс з'явиться
Батько вирішив «провчити дочка», змусивши її бігти перед автомобілем
Деякі батьки здатні застосовувати до своїм дітям досить спірні методи виховання. Наприклад, один батько з Огайо вирішив провчити свою десятирічну доньку за те, що вона