16 прихованих функцій IPhone, які тебе здивують
15.04.2019 243 0 newsdaily.org.ua

16 прихованих функцій IPhone, які тебе здивують

В закладки

16 прихованих функцій IPhone, які тебе здивують

© IStock

Операційна система iOS криє в собі багато таємниць. І деякі власники IPhone навіть не здогадуються про те, які можливості приховує їх смартфони.

Зображення надані порталом Yablyk.

 • Миттєво зателефонувати на останній номер

Ви подзвонили на певний номер телефону і хочете зателефонувати. Не потрібно відкривати вкладку недавні, просто двічі натисніть на кнопку дзвінка. На жаль, цей лайфхак можна зробити тільки з вихідними дзвінками.

 • Швидка конвертація валюти

Не потрібно шукати в мережі сайти, які допоможуть конвертувати валюту. Просто вбийте в пошуку Spotlight суму і ви тут же отримаєте результат.

 • Зняти серію фотографій

Якщо ви хочете зробити серію фотографій, то не варто багато разів натискати на кнопку камери... просто натисніть і не відпускайте 2-3 секунди.

 • Відкрити закриту вкладку в Safari

Випадково закрили вкладку? Не потрібно знову вбивати адреса сторінки в пошук або заходити в історію. Просто утримуйте плюс і незабаром перед вами постануть всі нещодавно закриті сторінки.

 • Побачити виключно непрочитані листи

У iOS 10 активізуйте папку «Непрочитані» і ви побачите тільки ті листи, з якими ви ще не встигли ознайомитися.

 • Touch ID без проблем

Не може розблокувати телефон з першого разу? Просто створіть відразу кілька (до 5) відбитків пальця. В такому випадку, проблем точно не виникне.

 • Швидко очистити оперативну пам'ять

Спершу перейдіть на робочий стіл, а потім натисніть кнопку живлення і утримуйте її. Коли з'явиться напис Вимкнути, перестаньте натискати кнопку живлення, а потім натисніть кнопку Додому. Після цього з'явиться робочий стіл.

 • Продовжити роботу телефону в режимі енергозбереження

Коли IPhone видасть вам повідомлення про те, що режим енергозбереження відключений, свайпните вліво, а потім натисніть кнопку Дивитися і натисніть Включити знову.

 • Отримати з IPhone допомогу в будівництві

Запустіть програму Компас, а потім свайпните вліво. Будівельний рівень до ваших послуг.

 • Включити режим збільшувального скла

Зайдіть у Налаштування, перейдіть в Основні і виберіть Універсальний доступ і Лупа. Після чого перейдіть в камеру і три рази натисніть на кнопку Додому.

 • Зробити так, щоб екран включався, коли береш IPhone в руки

Дана функція доступна iPhone на базі процесора Apple A9 і новіше з iOS 10. Увімкніть Підняття для активації.

 • Включити спалах під час дзвінка

Боїтеся пропустити вхідні дзвінки, але не можете використовувати звук? Використовуйте спалах. Для цього перейдіть в Налаштування, потім відкрийте Основні, Універсальний доступ і активуйте Спалах попереджень.

 • Зробити так, щоб IPhone називав ім'я абонента

Функція "Оголошення викликів" буде зручна для тих, хто часто перебуває за кермом. IPhone буде озвучувати імена тих, хто телефонує, зазначені в телефонній книзі.

 • Змусити IPhone подавати різні вібросигнали

Перейдіть в Налаштування,Звуки, виберіть Рінгтон, перейдіть в розділ Вібрація і виберіть Створити вібрацію, а потім встановіть для її певного контакту.

 • Занести номер в чорний список

Така функція доступна користувачам всіх iOS. У меню контакту просто знайдіть кнопку Заблокувати абонента.

 • Налаштувати режим "не турбувати" тільки для певних дзвінків

Відкрийте настройки і виберіть Не турбувати, натисніть повзунок Заплановано. Встановіть час, коли ви не хочете бачити вхідні дзвінки. У пункті Допуск дзвінків виберіть групи контактів, дзвінки яких ви очікуєте.

Прокачайте свій IPhone, додавши одну з вищевказаних функцій на свій телефон.

Прості способи, які допоможуть поділитися iPhone Live Photo з соцмережі
Women using a smartphone in the display and technology advances in stores. Take your screen to put on advertising. Instagram дозволить вам ділитися фотографіями і
15 корисних порад, які стануть в нагоді користувачам iPhone
© neirfy/iStock Операційна система iOS володіє набором прихованих функцій, про яких знають далеко не всі користувачі. Якщо ви хочете зробити використання свого iPhone
Як зареєструвати iPhone
Як зареєструвати iPhone
Як зареєструвати iPhone
29.06.19 Новинки техніки
© neirfy/iStock Apple не вимагає обов'язкової реєстрації своїх девайсів, але це може бути корисним для самого користувача. Особливо це актуально в тому випадку, якщо ви
12 корисних функцій Facebook, якими варто скористатися
Мільярди людей використовують цю соціальну мережу щодня, але вони напевно не знають і десятої частини тих можливостей, які Facebook надає користувачам. Ось 12 супер
Як записати розмову на телефонах Android і IOS
Вам хочеться записати важливий телефонний дзвінок? Ви можете записувати як вхідні, так і вихідні дзвінки на свій телефон Android з допомогою відповідного додатку. Також є
Як зробити переадресацію на телефоні: поради для різних марок
© rawpixel.com/Pexels Переадресація викликів може бути корисною, якщо ви користуєтеся двома телефонами паралельно. Сьогодні цю послугу підтримують всі оператори