Як працювати на себе: 23 цікаві ідеї для самостійного бізнесу
04.04.2019 1 014 0 newsdaily.org.ua

Як працювати на себе: 23 цікаві ідеї для самостійного бізнесу

В закладки

Як працювати на себе: 23 цікаві ідеї для самостійного бізнесу

© Oko_SwanOmurphy/iStock

Практично кожна людина володіє якимись навичками, які можна успішно монетизувати. Якщо вас не влаштовує ваша поточна робота, то цілком доцільно спробувати заробляти на життя, використовуючи свої таланти та набуті вміння. Видання Good Financial Cents поділилося підбірка відмінних ідей, як працювати на себе. Ось актуальні варіанти для старту власного бізнесу.

Вміст матеріалу

Як працювати на себе

Звичайно, для початку варто просто спробувати свої сили. Наприклад, почніть з роботи у вихідні дні. Відмовлятися від основної зайнятості варто тільки в тому випадку, якщо ваш самостійний бізнес починає приносити стабільний дохід.

1. Uber

Uber дозволяє заробляти практично кожній людині, яка володіє хорошим автомобілем. Вимоги до партнерів досить м'які, тому з підключенням до системи проблем виникнути не повинно. До речі, компанія пропонує різні умови для партнерів, тому тут багато що залежить від класу і стану вашого автомобіля.

© Teamjackson/iStock

2. Доставка продуктів

Багато люди настільки зайняті, що просто не встигають займатися різними побутовими справами, наприклад, купівлею продуктів. Ви цілком можете непогано заробити, якщо зробите цю роботу за своїх клієнтів. Для їх пошуку використовуйте інтернет. Створіть спільноти в соціальних мережах, де пропонуйте свої послуги. Якщо вам вдасться роздобути кілька клієнтів, то заробіток буде істотним.

3. Транспортні послуги

Якщо у вас є автомобіль, який здатний перевозити габаритні вантажі, то цього вже достатньо, щоб заробляти. Доставка в межах міста – це дуже затребувана послуга, тому ви не будете відчувати конкуренції з боку великих транспортних компаній. Клієнтів вистачить на всіх.

4. Догляд за дітьми

Більшість матерів змушені швидко повернутися на роботу після народження дитини. Тому послуги по догляду за дітьми користуються величезним попитом. Якщо у вас є відповідний досвід, то ви можете дуже непогано заробляти, просто піклуючись про дітей клієнтів.

5. Консультації у сфері соціальних мереж

Ця ідея підійде молодим людям, які активно користуються різними соціальними мережами. Їх стрімкий розвиток призвело до появи нової професії – консультант з соціальних медіа. Якщо ви знаєте, як швидко розкрутити аккаунт в Instagram, то запропонуйте свої послуги іншим користувачам. Величезна кількість людей дійсно готова платити за це.

6. Видеомейкинг

Успіх YouTube привів до зародження цілої індустрії виробництва відеоконтенту. Якщо ви володієте навичками роботи з різними програмами для монтажу роликів, то на цьому можна непогано заробляти. Справа в тому, що сьогодні якісні відеоролики потрібні всім. Цей тип вмісту давно став ключовим для просування в інтернеті.

© gorodenkoff/iStock

7. Веб-дизайн

Сьогодні веб-сайти потрібні навіть невеликого бізнесу, тому ви можете почати заробляти, маючи тільки базовими навичками веб-дизайнера. Почніть зі створення найпростіших сайтів для маленьких компаній. По мірі зростання ваших професійних навичок ви будете отримувати більш дорогі замовлення.

8. Дизайн інтер'єру

Якщо ви захоплюєтеся дизайном інтер'єру, то це хобі дійсно можна перетворити в джерело гарного доходу. Наприклад, ви можете спробувати свої сили в якості незалежного дизайнера. Клієнтів знайти досить просто, якщо ви володієте розкрученими акаунтами в соціальних мережах. Також ви можете стати позаштатним співробітником компаній, які займаються перепродажем нерухомості.

9. Складання резюме

Фахівець, який може швидко і якісно скласти резюме – це дивно затребувана професія. Тим не менше її можна освоїти всього за кілька тижнів. Це відмінна ідея для додаткового заробітку. Пройдіть відповідний онлайн-курс і приступайте до пошуку клієнтів в соцмережах і на спеціалізованих ресурсах.

10. Копірайтинг

Кожному з мільйонів сайтів потрібні тексти, які можуть залучити аудиторію на ресурс. Якщо ви добре володієте мовою і вмієте писати цікаві тексти, то цим цілком можна заробляти на життя. Звичайно, на початку кар'єри ви будете отримувати дешеві замовлення, але пропозиції будуть поліпшуватися з кожним тижнем.

11. Блогерство

Якщо вам є чим поділитися зі світом, то спробуйте завести власний блог. Для початку просто розповідайте своїм читачам про якісь цікаві речі. Якщо ваша аудиторія виросте до декількох тисяч чоловік, то ви зможете монетизувати свій блог. Рекламодавці готові платити непогані гроші лідерів думок в якихось конкретних сферах.

© scyther5/iStock

12. Лайф-тренер

Цей спосіб заробітку підійде тим, хто добре розбирається в якійсь конкретній сфері. Наприклад, в особистих фінансах, стосунки між людьми чи правильному харчуванні. Багато людей готові платити за якісні і головне дієві поради. Звичайно, знайти перших клієнтів буде складно, але спробувати безперечно варто.

13. Організація заходів

Якісна організація заходів – це дуже затребувана послуга. Наприклад, ви можете зайнятися складанням сценаріїв різноманітних свят. Також у ваші обов'язки буде входити підбір та декорування приміщень, тому навички роботи з дизайном будуть не зайвими.

14. Професійний спікер

Якщо ви маєте успішний досвід виступів перед великою аудиторією, то цілком можете стати професійним спікером. Бізнес дуже зацікавлений в послугах таких людей, тому професія приносить відмінний дохід. Звичайно, вам доведеться почати з співпраці з невеликими компаніями, але в цій сфері можна дуже швидко отримати хорошу репутацію.

15. Допомога літнім людям

Не секрет, що багато літні люди залишаються самотніми, тому гостро потребують допомоги. Звичайно ж, далеко не всі з них мають можливість оплачувати послуги помічника, але при бажанні ви зможете швидко знайти кілька клієнтів. Це не тільки спосіб заробітку, а й можливість відчути себе корисним у суспільстві.

16. Ремонтні роботи

Якщо ви вмієте щось добре ремонтувати, то це дозволить швидко розпочати власний прибутковий бізнес. Справа в тому, що послуги з ремонту побутової техніки, автомобілів і меблів будуть затребуваними завжди. Звичайно, вам доведеться вкластися в придбання професійних інструментів, але ці інвестиції дуже швидко окупляться.

© francescomoufotografo/iStock

17. Консультування бізнесу

Щоб стати незалежним консультантів ви повинні володіти великим досвідом у якійсь сфері. Наприклад, якщо ви тривалий час працювали маркетологом, то набуті навички та знання можна і потрібно монетизувати. Компанії все частіше шукають незалежних фахівців, тому професія дуже перспективна.

18. Академічний репетитор

Мабуть, кращий варіант заробітку для людей, які мають досвід викладання. Сотні тисяч студентів і абітурієнтів шукають репетиторів, тому з кількістю клієнтів проблем виникнути не повинно. У великих містах буде досить просто поширити свої рекламні листівки в кількох навчальних закладах.

19. Музичний репетитор

Якщо ви володієте якимось музичним інструментом, то спробуйте свої сили у викладанні. Багато людей не мають можливості відвідувати відповідні курси, тому готові платити приватним репетиторів. Але врахуйте, що ви дійсно повинні добре володіти інструментом, щоб отримати достатню кількість учнів.

20. Викладання іноземних мов

Сьогодні величезна кількість людей прагне швидко оволодіти іноземною мовою, тому приватні викладачі користуються великим попитом. Якщо ви добре володієте англійською, то з пошуком учнів проблем точно не виникне. Клієнти самі вас шукати, адже послуга дійсно дуже затребувана.

21. Електронна комерція

В інтернеті існує багато відкритих торгових майданчиків, які дозволяють будь-якій людині стати приватним підприємцем. Наприклад, ви можете купувати товари в іноземних інтернет-магазинах з метою перепродажу в Україні. На цьому дійсно можна непогано заробляти. Постарайтеся знайти сегмент ринку з самої низькою конкуренцією.

© ijeab/iStock

22. Торгівля антикваріатом

Це ще один потенційно дуже прибутковий вид зайнятості. На різних розпродажах і аукціонах потрібно купувати цінні речі за дуже низькими цінами. Потім знайдені артефакти можна перепродати з величезною націнкою. Звичайно, такий бізнес вимагає деяких вкладень, але перспективи справді відмінні.

23. Продаж авторських прав

Якщо ви художник, музикант чи фотограф, то спробуйте продавати свої роботи в інтернеті. Наприклад, фотостоки платять авторам зображень досить непогані відсотки від продажу знімків. Для музикантів і художників також існують спеціальні сервіси, які дозволяють заробляти на творчості.

Що буде популярно в 2019 році: ідеї для бізнесу тим, хто прагне відкрити свою справу
©Pixabay Власна справа – мрія багатьох з нас, адже воно відкриває можливості для самореалізації, хорошого заробітку і втілення давніх мрій. Ідеї для бізнесу можуть бути
Цікаві ідеї, які допоможуть дітям вчитися навіть після закінчення школи
© patat/iStock Для деяких людей літо означає більш теплу погоду і активний відпочинок. Але як щодо дітей, у яких закінчилися заняття в школі? Чим вони будуть займатися
Які навички потрібні для бізнесу: 12 ключових здібностей для збільшення доходу
©Pixabay Давно мрієте почати свою справу, але не знаєте, які навички потрібні для бізнесу? Вчитися ніколи не пізно! Ми розповімо про те, що ви повинні вміти робити, якщо
Super-конспект: як відкрити свою успішну справу з мінімальним вкладенням грошей
Кожна людина хоче відчувати себе фінансово незалежним і мати свій власний джерело доходу. Однак, заробити можна тільки тоді, коли працюєш на самого себе. Але як можна
Книги для саморозвитку, на які варто звернути увагу, – рекомендації "Видавництва Старого Лева"
© thomas-bethge/iStock Книги — не просто цікаві історії, це тексти, які надихають, допомагають рухатися і досягати бажаного. Кожне видання дарує нам цікаві ідеї і
8 ноутбуків на випадок, якщо вам потрібна якісна техніка для бізнесу
© nortonrsx/iStock На ринку можна знайти величезну кількість відмінних ноутбуків для ігор та інших розваг, але якісних рішень для бізнесу не так вже й багато. Комп'ютер