Як підкреслити форму і красу ваших очей
16.05.2019 841 0 newsdaily.org.ua

Як підкреслити форму і красу ваших очей

В закладки

Як підкреслити форму і красу ваших очей

©JANIFEST/IStock

Форма очей у людей відрізняється, як і тип фігури. У другій випадку допомагає правильно підібраний одяг, в першому – правильно намальовані стрілки за допомогою підводки або олівця. Очі – це дзеркало душі. Це – те, на що багато чоловіків звертають увагу в першу чергу. Якщо ви хочете полонити представників протилежної статі з першого погляду, радимо скористатися нашими порадами щодо нанесення підводки або олівця.

Близько посаджені очі

© Pinterest

За допомогою підводки можна візуально збільшити відстань між очима. У цьому допоможе рідка підводка і прийом нанесення засобу ширше звичайного. Якщо ви до того ж подрисуете куточки очей, то зробите погляд більш асиметричним.

Маленькі очі

© Pinterest

Дівчата з маленькими очима хочуть їх візуально збільшити. Домогтися цього можна за допомогою рум'яна з світло-рожевого відтінку, коричневі тіні і чорний олівець. Акуратно нанесіть тіні на всю повіку, потім намалюйте стрілку олівцем від внутрішнього куточка вій до зовнішнього. Розтушуйте більше тіней на зовнішніх куточках вій. Візьміть пухнасту пензлик для очей і нанесіть рум'яна у напрямку до зовнішнього куточка очей: це миттєво розкриє ваш погляд.

Асиметричні очі

© zieviews.co

Якщо у вас одне око більше іншого, як у Кеті Перрі, не переживайте, з допомогою макіяжу можна вирівняти їх, і ніхто навіть не зрозуміє, що у вас є асиметричність. Вам знадобиться чорна підводка: проведіть лінію від внутрішнього куточка ока до зовнішнього спочатку з великим оком, потім з маленьким. Малюючи стрілку на маленькому, зробіть її ширше, щоб здавалося, що це око нічим не відрізняється від другого.

Мигдалеподібні очі

© Pinterest

Довгі очі стануть ще більш привабливими, якщо ви скористайтесь чорним олівцем, провівши лінію по верхньому і нижньому століттю. Розтушуйте олівець у зовнішнього куточка очей. На завершення нанесіть тіні темно-сірого відтінку на внутрішні куточки очей, щоб надати їм блиску.

Широко посаджені очі

© Pinterest

Для цієї форми очей підійде форма стрілок «котяче око». Спочатку використовуйте чорний олівець, потім – рідку підводку. Стрілки повинні бути товстими. У внутрішньому куточку ока намалюйте невелику «V».

Монолидные очі

© Pinterest

Намалюйте лінію вздовж верхнього століття, візьміть невелику пензлик і розтушуйте засіб на зовнішньому куточку ока. Погляд стане ще виразніше і чарівним.

Читайте також Як візуально збільшити очі за допомогою макіяжу

12 кращих підводок для очей, які протримаються увесь день
Напевно більшості дівчат насилу дається вибір якісної підводки для очей, що забезпечує високу стійкість. Як правило, цей продукт скочується вже до середини дня і псує
Як правильно наносити підводку для очей: 3 незвичайних способу
© kinkate/Pexels Не знаєте, як правильно наносити підводку для очей? Fashionisers представляють 3 оригінальних способу. З таким макіяжем ви точно будете в центрі уваги.
Як зробити очі візуально більше з допомогою макіяжу
©Viktoria Ovcharenko/iStock Візуально збільшити очі можна і без хірургічного втручання, достатньо лише створити правильний макіяж очей. Для цього трюку вам знадобиться
10 порад від візажист Боббі Браун для якісного макіяжу
©Pixabay Боббі Браун – візажист світового рівня і засновниця всесвітньо відомого бренду якісної декоративної косметики Bobby Brown. Вона вважає, що основи професійного
Як правильно наносити макіяж: покрокова інструкція для створення голлівудського способу
© InnerVisionPRO/IStock Можна знайти безліч відеороликів на YouTube про те, як правильно наносити макіяж. Тим не менш, багато припускаються помилок у використанні
Як зробити максимально непомітний макіяж: лайфхаки від візажиста MAC
©Ridofranz/IStock Якщо ви хочете навчитися робити непомітний макіяж, зверніть увагу на поради Домініка Скіннера – візажиста MAC. Домінік поділився з журналом Cosmopolitan