7 проблем зі здоров'ям, які можна вирішити з допомогою спорту
12.05.2019 258 0 newsdaily.org.ua

7 проблем зі здоров'ям, які можна вирішити з допомогою спорту

В закладки

7 проблем зі здоров'ям, які можна вирішити з допомогою спорту

© socialmediasl444/Flickr

Є один простий спосіб зміцнити здоров'я, наростити м'язи і скинути зайву вагу. Причому з усім цим впорається лише одна річ. Тренування. Багато хто недооцінюють її. Вважається, що користь спорту – це лише схуднення. Але вправи також допомагають запобігти багато хронічні хвороби. Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, тренування може послабити їх симптоми. Care2 розповіли про переваги фізичної активності і чому її варто збільшити сучасним людям.

Вміст матеріалу

Користь спорту для здоров'я

Перед тим, як починати тренування, проконсультуйтеся з лікарем. Є протипоказання у кожного виду тренування. Наприклад, люди з високим кров'яним тиском повинні уникати ізометричних вправ. Якщо у вас артрит, вам не можна робити вправи з високою інтенсивністю. А тепер поговоримо про те, з якими проблемами допоможе впоратися тренування.

Діабет другого типу

© Myriams-Fotos/Pixabay

Вправи допомагають людям з діабетом регулювати рівень цукру в крові. Ваші м'язи використовують глюкозу, коли ви тренуєтеся, навіть якщо ви резистентні до інсуліну. Це в свою чергу допомагає знижувати загальний рівень глюкози. Численні дослідження показали, що регулярна фізична активність покращує чутливість до інсуліну. Більшість людей з діабетом другого типу мають зайву вагу. Тому краще почати з вправ низької інтенсивності.

Астма

© Wavebreakmedia/IStock

Регулярні тренування зменшують кількість і інтенсивність нападів астми. Більшість пацієнтів отримують користь від коротких вправ високої інтенсивності. Тривалі кардіотренування небажані. Попросіть лікаря порадити вам відповідну тренування. І не забудьте взяти ліки від астми перед тренуванням.

Зниження статевого потягу

© IuriiSokolov/IStock

Тренування підвищують його як у чоловіків, так і у жінок. В одному дослідженні чоловіки повідомили, що через 9 місяців інтенсивних тренувань їх сексуальна функція покращилась. Також вони переконані, що фізична близькість стала більш якісною. Вони отримували більше задоволення, ніж до спорту.

Дослідження щодо жінок показало ті ж результати. Жінки, які займалися на велотренажері протягом 20 хвилин, були більш збудженими під час перегляду фільмів для дорослих, ніж ті, хто не займався спортом. Поліпшення близькості пов'язано і з тим, що люди після тренування підвищують свою самооцінку.

Безсоння

© tommaso79/iStock

Тренування допомагають нам краще спати. А нестача сну підвищує ризик пропуску тренування на наступний день. Ці речі взаємопов'язані. Але ви не відчуєте переваги для сну. Одне дослідження показало, що люди побороли безсоння лише через 4 місяці регулярних тренувань.

Депресія

© tommaso79/iStock

У людей з депресією є одна велика проблема – демотивація. Але, якщо ви знайдете в собі сили піти на тренування, ваш стан покращиться. Вправи вивільняють ендорфіни. Ви піднімаєте настрій і відволікаєтеся від думок про сумне. З часом депресія зникає.

Проблеми з пам'яттю

© Peshkova/iStock

Напевно, ви вже знаєте, що тренування знижує ризик проблем з пам'яттю, включаючи деменцію. Але вам не потрібно чекати старості. Почніть користуватися перевагами тренування вже зараз. Вправи збільшують приплив крові в ваш мозок. Це покращує концентрацію уваги і пам'ять.

Приливи

© yacobchuk/iStock

Тренування під час менопаузи допомагає знизити частоту приливів. Особливо, якщо тренування інтенсивна і змушує вас попотіти. Згідно з одним дослідженням, у жінок з менопаузою через 4 місяці тренувань було менше припливів, ніж раніше.

Тренування з якою тривалістю не зашкодить здоров'ю?
© vadimguzhva/IStock Займатися спортом корисно не тільки для фізичного здоров'я, але й психічного. Чимало досліджень на цей рахунок, які підтвердили, що кардіотренування,
Як вправи дійсно впливають на ваше майбутнє здоров'я
Всім давно відомо, що заняття спортом дуже корисні для здоров'я: вони допомагають скинути зайву вагу, уникнути появи багатьох хвороб і навіть підвищують настрій. Проте не
Часті тренування здатні погіршити психічний здоров'я, дослідження
© emiliozv/IStock Прийнято вважати, що тренування приносять користь не тільки фізичному здоров'ю, але і психічному. Але Independent розповіли про дослідження, яке довело,
6 поширених міфів про зниження ваги, які тільки заважають досягати мети
© socialmediasl444/Flickr В мережі, на жаль, нерідко поширюють міфи про схуднення. Люди в них вірять, їм слідують, в результаті їм не вдається скинути зайву вагу.
На який спорт можна і потрібно записати дівчинку
© Deagreez/iStock Турбота батьків про своєму чаді не має меж. Потрібно подумати і про здоров'я, і про школу, і про особисте запитати. Навчальний рік почався, і батьки
6 продуктів, якими можна перекусити після тренування
Часто ми їмо неправильну їжу після фізичного навантаження, і не помічаємо результату схуднення. Тому ми підготували 6 продуктів, які потрібно їсти після спорту, і вони