5 вправ, які накачають сідниці, не пошкоджуючи коліна
17.06.2019 548 0 newsdaily.org.ua

5 вправ, які накачають сідниці, не пошкоджуючи коліна

В закладки

5 вправ, які накачають сідниці, не пошкоджуючи коліна

© womenshealthmag.com

Більшість вправ, які спрямовані на надання красивої форми сідниць, призводять до травм колін. Це дійсно замкнуте коло. Чим більше ви тренуєтеся, тим більше шансів на те, що біль у колінах зруйнує всі ваші плани.

На щастя, вихід з цієї ситуації є. Існують вправи для сідниць, які не тільки є безпечними для колін, але і сприяють їх зміцненню.

© MyFitnessPal

1. Присідання

Вирівняйте спину і покладіть ноги на ширині плечей. Опустіть своє тіло вниз, трохи зігнувши ноги в колінах і відкинувши стегна назад. У нижній точці ваші сідниці повинні зайняти положення паралельне підлозі. Затримайтеся в цій позиції на кілька секунд і повертайтеся у вихідну. Вправу можна ускладнити за допомогою еластичної стрічки. Просто розташуйте її трохи нижче ваших колін.

2. Міст

Лягайте на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Ступні повинні бути на ширині плечей і стикатися з підлогою всією площею. Тепер підніміть стегна так, щоб вони утворили пряму лінію з колінами і плечима. Потримайте позицію протягом декількох секунд і повертайтеся у вихідне положення.

© life.spartan.com

3. Випади назад

Випряміть спину, покладіть ноги на ширині плечей і зімкніть руки в замок перед собою. Тепер зробіть правою ногою крок назад і опускайте тіло вниз, поки праве коліно не торкнеться підлоги. В цей час ліва нога повинна зігнутися під кутом 90 градусів. Повертайтеся у вихідне положення. Повторіть вправу для іншої ноги.

4. Румунська тяга

Візьміть в руки гантелі верхнім хватом. Покладіть ноги на ширині плечей, трохи зігнувши їх в колінах. Тепер нахиліть корпус вперед, відсунувши стегна назад. Зафіксуйте положення і повертайтеся у вихідну позицію.

© performbetter.com

5. Бічна прогулянка

Розташуйте еластичну стрічку на своїх щиколотках, розставивши ноги на ширину плечей. Тепер робіть максимально великі кроки в бік так, щоб стрічка надавала вам опір. Зробіть по 30-40 кроків у кожну сторону.

Читайте також: Вправи для худеньких дівчат, які допоможуть наростити сідниці

9 вправ, які зроблять сідниці пружними
© g-stockstudio/Istock Якщо ви мрієте надати своїм сідницях красиву форму і зробити їх пружними, то почніть працювати над ними прямо зараз. Гарна новина полягає в тому,
10 вправ з еластичною гумкою, які можна робити в будь-якому місці
Еластична гумка – один із самих недорогих спортивних інвентарів. Ви можете купити кілька гумок за мінімальною ціною і займатися з ними, де захочете. І що дуже важливо,
5 корисних видів присідань для ніг і сідниць
© bernardbodo/IStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ. З його допомогою можна не тільки привести в порядок сідниці і ноги, але і прискорити метаболізм.
5 вправ від целюліту, які рекомендує тренер Кім Кардашьян
© W Magazine За статистикою, майже 90% всіх жінок рано чи пізно стикаються з проблемою целюліту. Основне зосередження так званої " апельсинової шкіри припадає на
15-хвилинне тренування, яка допоможе вашим сідницям виглядати краще
© Fitness Lane Для того щоб зробити свої сідниці красивими і пружними, одних присідань, на жаль, мало. Необхідно також виконувати вправи, які, крім самих сідниць,
5 універсальних вправ від фітнес-мами, з якими ви отримаєте плоский живіт
© Curio Therapy Відомий фітнес-тренер Емілі Скай розробила спеціальний комплекс вправ, який спрямований на надання живота плоского вигляду. Щоб домогтися помітних