Топ-10 кращих книг про гроші, які допоможуть змінити життя
29.04.2019 1 531 0 newsdaily.org.ua

Топ-10 кращих книг про гроші, які допоможуть змінити життя

В закладки

Топ-10 кращих книг про гроші, які допоможуть змінити життя

© Talaj/iStock

Гроші – невід'ємна частина нашого життя. Ми не уявляємо свого існування без них. Хоча мало хто знає, як потрібно ставитися до грошей. Навколо багато порад про фінанси. Але ніхто не знає, чи працюють вони. Wallstreetmojo підібрав кращі книги про гроші. Ці 10 видань навчать управлятися з грошима. Вони розкажуть, як уникати боргів і робити правильні грошові вкладення.

Вміст матеріалу

10 книг, які навчать витрачати гроші з розумом!

Кращі книги про гроші: пора змінити своє життя!

Навіть якщо ви не фінансист або бухгалтер, все одно гроші є у вашому житті. Як навчитися витрачати гроші з розумом? Уникати боргів? Інвестувати? Як забезпечити собі безбідну старість? Все що вас цікавило про гроші, ви знайдете в цих книгах!

«Інвестиційний відповідь. Як захистити своє фінансове майбутнє» Деніел Голді, Гордон Мюррей

© knigograd.com.ua

Ця книга про гроші – спроба авторів розповісти простою мовою про інвестиції. Вона створена для людей, які не хочуть навантажувати себе складним процесом інвестування. Ця книга пропонує простий і корисний путівник з питань вкладу грошей, правильного час для покупки або продажу майна. Якщо ви ще не вирішили, що робити з грошима (акції, облігації, готівка), ця книга допоможе зробити вибір. Ідеальний компаньйон для новачків у світі інвестицій.

«Що потрібно знати та вміти, щоб правильно розпоряджатися грошима» Бет Коблинер

© i.kinja-img.com

Сучасна книга про гроші, борги, іпотечний кредит, страхування та багато іншого. У книзі знайдете все, що приведе вас до фінансової свободи. Автор навчить вас збирати, інвестувати і позичати гроші грамотно. Книга розповідає, як не потрапити у фінансові пастки. Поради автора допоможуть досягти своїх цілей легко і швидко.

«Думай повільно... Вирішуй швидко» Даніель Канеман

© knigograd.com.ua

Автор відправляє читача в подорож в наш мозок. Він намагається роз'яснити нам процес мислення та його складності. Він виділяє 2 системи мислення. Перша – інтуїтивна, емоційна, спонтанна, не вимагає часу і причин для роздумів. Друга – повільна, заснована на причинах і логіці. Якщо ми навчимося поєднувати ці 2 системи, то будемо робити менше помилок, збільшимо шанси на успіх у будь-якій сфері. Часто в наших фінансових вчинках відіграє важливу роль саме спонтанне мислення. Ця книга – шанс навчитися балансувати між логікою та емоціями. Саме цей баланс допоможе здобути успіх в інвестуванні та фінансах.

«Ще раз про фінансовий спокій» Дейв Рамзі

© i.kinja-img.com

Цей бестселер допоможе вам все розставити по місцях. Ви виплатите борги і почнете свою подорож до фінансового добробуту. Мільйони людей відзначили цю книгу за зрозумілу форму подачі інформації. Дейв Рамзі пропонує 7 простих кроків до багатства. Вони легко впишуться у ваше життя і не потребують багато зусиль. Також, автор руйнує кілька міфів про фінансуванні та інвестуванні. Він розповідає, як створити запас на чорний день, на старість і забезпечити себе надійним фінансовим майбутнім.

«Думай і багатій!» Наполеон Хілл

© podruzhnic.top

Культова книга про гроші! Автор взяв інтерв'ю у 500 успішних людей, а висновки виклав у книзі. Там багато корисних порад про те, як створити успішних фінансовий план та здійснити його. Автор пропонує план з 6 кроків. Потрібно знати скільки грошей у вас є і скільки хочете мати через певну кількість часу. Особливо корисна ця книга для молодих людей, які можуть інвестувати час і ресурси. Багато порад про те, як стати багатим, як мати хороші фінансові звички і стратегії. Прекрасна робота про багатство і те, як його досягти.

«Розбагатій! Книга для тих, хто наважився заробити багато грошей і купити собі Феррарі або Ламборгіні» Ем-Джей ДеМарко

© podruzhnic.top

Книга про гроші, в якій автор доводить, що довгі фінансові плани не мають практичної цінності. Вони, взагалі, мало кому допоможуть розбагатіти. Натомість, він представляє унікальну можливість розбагатіти швидко і жити своїми мріями. Цікаве і корисне чтиво про те, як зробити гроші швидко, замість того, щоб жити в надіях кращого майбутнього. Ця книга для вас, якщо ви в пошуках «хочу швидко розбагатіти» стратегії. До того ж, вона дає відмінні результати!

«Психологія інвестицій. Як перестати робити дурниці зі своїми грошима» Карл Річардс

© OZON

Більшість книг про гроші фокусуються на тому, як треба робити правильно. Ця книга про найпоширеніші помилки, які роблять люди, коли витрачають або інвестують гроші. Автор вважає, що потрібно вивчати помилки інших, щоб надалі запобігти їх. Іноді люди витрачають гроші, коли в цьому немає ніякої необхідності. Інші успадковують друзів або колег. Автор вважає, що потрібно контролювати фінансову поведінку. Ця книга допоможе зрозуміти, як наша поведінка впливає на наше фінансове становище і як поліпшити його.

Читайте також 20 книг, які змінюють характер і навіть життя

«Психологія інвестування» Джон Нофсингер

© books.google.com

Зазвичай, люди вважають, що для інвестування потрібні час, гроші і план. Ця книга доводить, що досить тільки хорошого плану. Дуже важливу роль грають наше фінансове поведінку і психологічне мислення. Щоб робити правильний вибір і щоб мозок не критикував наші вчинки, важливо розуміти сам процес мислення. Ця книга навчить вас аналізувати, визначати підводні камені і справлятися з ними.

«Гаманець або життя?» Вікі Робін

© mann-ivanov-ferber

Досить незвичайна книга про гроші. Автор розповідає про цінності, виборі і витрати грошей. Ви не повинні бути багатими, щоб бути фінансово щасливими. Якщо гроші допомагають вам отримати цінний досвід, тоді вони цього варті. Мета автора — навчити читача не тільки жити без боргів і поліпшити свій добробут, але й поглянути на стиль свого життя. Вона намагається навчити читача дивитися на гроші не з метою розбагатіти. У книзі ви знайдете розуміння: як гроші впливають на ваше життя, і яку роль вони відіграють.

«Financially Fearless: the LearnVest program for taking control of your money» Алекса фон Тобель

© books.google.com

Автор цієї книги, засновник програми LearnVest, пропонує корисні поради для читачів, які хочуть отримати максимум від своїх заощаджень і інвестицій. Що відрізняє її від інших книг? У кожному слові ви знайдете чіткий і зрозумілий рада від автора. Все про те, як створити вдалий фінансовий план, дотримуючись особистих потреб і бажань. Володієте англійською мовою? Тоді це must до прочитання, якщо ви мрієте про фінансової незалежності.

Якщо ви мрієте про безбідної старості або накопиченні грошей, то важливо бути фінансово грамотним. Кращі книги про гроші допоможуть вам на шляху до фінансового успіху. Чим раніше ви візьметеся за їх читання, тим відчутніше буде успіх!

Читайте також Кращі книги з психології: 10 робіт, які змінять ваше життя

5 книг, які допоможуть здобути фінансову стабільність
©jacoblund/IStock У кожного з нас є свої особисті переконання з приводу грошей, які вкоренилися в нашій свідомості з самого дитинства. Найбільш поширені з них –
Фінанси не головне? 25 питань про гроші, які можна поставити своєму партнеру
© Rostislav_Sedlacek/iStock Фінанси — це важлива частина життя, а значить, невід'ємна частина відносин. Всі розуміють, що гроші – це не найкраща тема для розмов, але
Як з появою дитини заощадити гроші: поради для фінансового благополуччя мам
© grinvalds/IStock Як навчитися економити гроші і перестати їх витрачати на вітер? Сім'ї, в яких народилася дитина, часто замислюються про те, щоб скоротити витрати. Але
Підбірка важливих книг для тих, хто вирішив зайнятися саморозвитком
©baloon111/iStock Ступаючи на «стежку» саморозвитку, багато людей пачками скуповують відповідні книги. Проте лише невелика частка авторів здатна без зайвих слів навчити
5 продуктивних рад для зміни роботи в зрілому віці
Ти ненавидиш свою роботу, але не наважуєшся змінити її, оскільки вважаєш, що вже пізно починати життя з 0? Саме час забути про страх і не витрачати час даремно. Візьми
Як розмовляти з дітьми про фінансових питаннях
© LittleBee80/IStock Багато дорослі люди хотіли б, щоб їм батьки ще в дитинстві пояснили про те, як потрібно поводитися з грошима. Бесіди на такі базові теми, як пенсія,