Чому не можна дарувати годинник: всі забобони і прикмети
22.06.2019 103 0 newsdaily.org.ua

Чому не можна дарувати годинник: всі забобони і прикмети

В закладки

Чому не можна дарувати годинник: всі забобони і прикмети

© gpointstudio/IStock

Навіть ті люди, які не вірять прикметами, остерігаються дарувати годинник. Але чому не можна дарувати годинник? До чого може призвести такий, здавалося б, нешкідливий подарунок? Ми хочемо докладніше розповісти про трактування цієї прикмети.

Вміст матеріалу

Чому не можна дарувати годинник?

У різних культурах є свої переконання і вірування на цей рахунок.

Західні прикмети

Навіть у західних країнах люди не дарують один одному годинник, так як це – погана прикмета. Але їх трактування відрізняється від прийме слов'ян. Стрілки годинника називають на Заході гострим предметом. Тому такі подарунки, як ножі, виделки, ножиці і годинник дарувати не можна. Вважається, що вони привернуть в будинок невдачі, розріжуть долю людини і можуть навіть принести в будинок смерть.

Східні прикмети

© Pixabay/Pexels

Що стосується забобонів китайців, за їх думку, годинник – це запрошення на похорон. Вручити такий подарунок ніхто не наважиться, адже це буде образою. Схожої думки про годинник і японці. Якщо хтось дарує людині годинник – це говорить про те, що він бажає йому зла і загибелі. Якщо годинник зупиняться – трапиться біда. Тому японці не роблять такі подарунки.

Прикмети слов'ян

Якщо говорити про традиції нашого народу, то подарунок у вигляді годинника обіцяє нещастя і розчарування. Слов'яни вважають, що той, хто дарує годинник, віддає іншій людині частину свого життя. Причому часто передаються погані події і біди.

Чому не можна дарувати годинник близьким?

© InnerVisionPRO/IStock

Годинник також можуть привнести у відносини з рідними та коханими людьми сварки і розбіжності. Хтось стверджує, що цей подарунок призводить до розлуки і розставання. Інші вважають, що стан годин впливає на життя людини. До прикладу, якщо вони розбилися – чекай біди, звільнення або невдачі в особистому житті.

Також не кожна літня людина буде радий такому подарунку, адже він натякає на його вік. Причому ви і не підозрювали, що іменинник витлумачить подарунок саме так. Але, коли він його отримав, то неправильно зрозумів ваш посил.

Як відвести невдачі?

Якщо ви все ж хочете подарувати годинник, попросіть за них символічну плату. Це може бути кілька гривень або копійок. Таким чином, ви відганяєте злих духів від іменинника. Адже він начебто купив у вас годинник. Так що вони не вважаються подарунком.

Кому можна дарувати годинник?

© Julia_Sudnitskaya/iStock

Не всі люди вірять у забобони. Більш того, багато хто мріє про такий подарунок, як годинник. Іменинник іноді сам просить подарувати йому цю цінну річ. Він може бути колекціонером або просто потребує годинах.

Найголовніше – це робити подарунок від чистого серця. Ваші позитивні емоції зможуть відігнати будь-які негаразди та біди від іменинника.

Читайте також Що не можна дарувати на день народження: прикмети і забобони

Чому не можна дарувати годинник: просте пояснення складного повір'ям
© InnerVisionPRO/IStock Чому не можна дарувати годинник другій половинці? Ви, ймовірно, вже чули про це повір'я. Хтось вважає, що все це – забобони людей, не має нічого
Що не можна дарувати на день народження: прикмети і забобони
© kanzefar/iStock Всі ми розуміємо, як важливі подарунки на день народження. У різних країнах є різні традиції на цей рахунок. Але в нашій досить поширені прикмети та
Що не можна дарувати на весілля: підбираємо подарунок молодятам
©Pixabay Весілля – це завжди грандіозна подія, і для молодят, і для їх гостей. Якщо ви незабаром відвідайте таке радісне торжество, то вже задумалися, що дарувати на
Нормально дарувати квіти чоловікам і в яких випадках варто це робити
@ Pixabay Будь-ваш подарунок показує те, як ви ставитеся до людини. Квіти – це універсальний мову відносин, букетом можна виразити гаму почуттів, яку не висловити
40 років: що не можна, і можна дарувати на "особливу" дату
© efetova/iStock У багатьох виникає проблема з тим, що купити на ювілей. Але не всі знають, що не можна дарувати на 40 років. Дізнайтеся, на які подарунки варто звернути
Не вір у прикмети: топ-12 марок годин, які стануть чудовим подарунком до 2019 року
Ви, напевно, чули про те, що дарувати годинник – це погана прикмета і такий презент може привести до розставання. Але що робити, якщо є чудові моделі, які так і хочеться