Що не можна дарувати на день народження: прикмети і забобони
03.03.2019 217 0 newsdaily.org.ua

Що не можна дарувати на день народження: прикмети і забобони

В закладки

Що не можна дарувати на день народження: прикмети і забобони

© kanzefar/iStock

Всі ми розуміємо, як важливі подарунки на день народження. У різних країнах є різні традиції на цей рахунок. Але в нашій досить поширені прикмети та повір'я про те, що не можна дарувати на день народження близьким. Можливо, ви й не вірите в них, але в них може вірити іменинник. Тому потрібно з обережністю робити ці подарунки або приймати за них символічну плату. Про які подарунки йде мова?

Вміст матеріалу

11 подарунків, які краще не дарувати

Тварини

© IStock

Якщо ви даруєте вихованця, вам потрібно попросити у його нового господаря «викуп». Це може бути чисто символічна плата. Тим самим ви відженіть негативну енергію, а тварина не захворіє і не втече.

Перли

Різні вироби з перлів вважаються передвісником сліз. Тому багато хто не ризикують і відмовляються від таких подарунків.

Годинник

© LittleBee80/iStock

Ви, напевно, чули про те, що годинник не можна дарувати близьким і друзям. Згідно з повір'ями, цей подарунок обіцяє сварки і навіть розставання.

Посуд

Незважаючи на традиції, багато дарують посуд. Це дійсно корисний і практичний подарунок. Просто не забудьте покласти в неї монету.

Спідня білизна і шкарпетки

© Anagha sparrow/Flickr

Чоловікам часто дарують шкарпетки. Але народне повір'я говорить: якщо це зробити, чоловік кине дружину і не повернеться додому.

Носові хустки

Краще не дарувати хустки друзям і близьким. Хустка асоціюється зі сльозами. Найчастіше з гіркими. Тому, якщо ви подаруєте хустку, ви можете залучити в будинок нещастя – привід для сліз.

Дзеркала

© summa/Pixabay

Вважається, що цей подарунок приносить неприємності і невдачі господарям будинку.

Ножі

Існує безліч забобонів стосовно холодної зброї. Хтось вважає, що воно приводить до розлучення, інші стверджують, що ножі загрожують хворобою або навіть нещасним випадком. Звичайно, немає ніяких наукових підтверджень цьому.

Тапочки

© Engin_Akyurt/Pixabay

Не даруйте цей подарунок бабусям і дідусям. Тапочки асоціюються з відходом або навіть похоронами. Якщо ви все ж вирішили його подарувати, не забудьте взяти кілька монет за подарунок. Ви відженіть злих духів, адже буде здаватися, що це не акт дарування, а продаж.

Нижня білизна

Якщо вірити переказам, нижня білизна теж не найкращий подарунок. Вважається, що він призводить до зрад.

Порожні гаманці або сумки

©AndreaAstes/iStock

В них обов'язково потрібно щось покласти: кілька купюр або маленький сувенір. Це допоможе відвести невдачу у фінансових справах від іменинника.

Тепер ви знаєте про те, що не можна дарувати на день народження. Вірити чи ні? Вирішувати вам. Але не забудьте: ви робите подарунок іншій людині. Якщо ви не вірите в прикмети, це не означає, що іменинник поділяє ваші переконання. Переконайтеся, що ваш подарунок не засмутить його і не розчарує.

Читайте також Чому не можна дарувати годинник: просте пояснення складного повір'ям

Чому не можна дарувати годинник: всі забобони і прикмети
© gpointstudio/IStock Навіть ті люди, які не вірять прикметами, остерігаються дарувати годинник. Але чому не можна дарувати годинник? До чого може призвести такий,
Чому не можна дарувати годинник: просте пояснення складного повір'ям
© InnerVisionPRO/IStock Чому не можна дарувати годинник другій половинці? Ви, ймовірно, вже чули про це повір'я. Хтось вважає, що все це – забобони людей, не має нічого
Що не можна дарувати на весілля: підбираємо подарунок молодятам
©Pixabay Весілля – це завжди грандіозна подія, і для молодят, і для їх гостей. Якщо ви незабаром відвідайте таке радісне торжество, то вже задумалися, що дарувати на
Що подарувати на хрестини: традиції і канони
© Radist/iStock Хрестини – важливе свято і подія для всієї родини. Вважається, що це – другий день народження малюка. Батьки готуються до цієї події ретельно і запрошують
Подарунки на хрещення дитини: оригінальні варіанти для хлопчика і дівчинки
©vseodetyah.com Хрестини – одне з найбільш важливих подій в житті малюка і його батьків. На це торжество не заведено приходити з порожніми руками, тому запрошені гості та
Що не можна дарувати чоловікові: ідеї подарунків, від яких вони не в захваті
©Pixabay Підбираючи подарунок, ми керуємося власними уподобаннями та особистим баченням того, що йому потрібно, що – ні. Але існують речі, які можуть просто розчарувати