Б'юті-питання: яка чистка обличчя краще всього
28.06.2019 614 0 newsdaily.org.ua

Б'юті-питання: яка чистка обличчя краще всього

В закладки

Б'юті-питання: яка чистка обличчя краще всього

© puhhha/IStock

Чистка обличчя — досить популярна процедура, яку прийнято проводити в салонах. Для чого і для кого призначена чистка обличчя і яка вона буває?

Для чого?

Навколишнє середовище, косметичні засоби закупорюють пори і шкодять клітинного дихання. Звичайно, для очищення шкіри призначені тоніки, пілінги і скраби, але вони не здатні проникнути глибше і очистити пори від забруднень повністю.

Зате з цим відмінно справляється чистка обличчя. Вона допомагає поліпшити тон шкіри, бореться з висипаннями і акне. Але все це залежить від правильного вибору виду процедури.

Механічне (ручне)

Чи не найбільш безпечною є механічна чистка. Вона може проводитися навіть вдома, тому що не вимагає спеціальних навичок та інструментів. Шкіра розпарюється, потім пальцями або спеціальною ложечкою, обробленої дезинфікуючим засобом, вичавлюються чорні точки. Після цього шкіра обробляється антисептичним засобом, а через деякий час наноситься легкий зволожуючий крем.

©javitrapero/IStock

Брашинг

Це підвид механічної чистки, який робиться спеціальним приладом з щітками-насадками, підібраними під тип шкіри і проблеми. Брашинг відмінно усуває забруднення, ороговілі частинки. Також можна застосовувати в домашніх умовах за допомогою електричної щітки для особи.

© Pixabay

Вакуумна чистка

Чистка вакуумом схожа на брашинг, але замість щітки — вакуумна насадка, яка буквально «витягує» забруднення з шкіри. Така чистка робиться тільки в салоні.

Ультразвук

Чистка обличчя ультразвуком дуже ефективна. Ультразвук проникає углиб шкіри без попереднього розпарювання. Забруднення виводяться природним шляхом, так як ультразвук розщеплює їх.

Гальванотерапия (дезинкрустация)

Це процедура, що очищає пори легкими розрядами струму. Перед процедурою наноситься хімічний розчин, який проникає в глибокі шари шкіри. Найбільш ефективна чистка обличчя.

Як часто робиться?

Головне в процедурі чищення — врахувати індивідуальні особливості шкіри. Жирна шкіра вимагає 1-2 чистки в місяць, комбінована — раз в 2-3 місяці, суха — 1-2 чистки в рік.

Чистка — агресивна процедура, тому зловживати нею не можна.

© evgenyatamanenko/IStock

Як вибрати вигляд?

Вибір чищення залежить від типу шкіри і чутливості. Чим тонше шкіра, тим дбайливіше повинна бути процедура.

Механічна чистка відмінно справляється з вуграми, комедонами, і природно з забрудненнями. Від поверхневих проблем врятують брашинг і вакуум. Глибоке очищення та комбіновану чистку краще проводити для комплексного догляду не частіше разу на 6 місяців.

Де робити?

Не завжди чистка у косметолога — запорука ефективності (у разі механічної і брашінга). Але процедура, яка не може мати «домашнього» аналога повинна обов'язково проводитися в салоні фахівцем. Найчастіше саме салонні процедури найбільш ефективні.

Читайте також Як зробити якісну чистку особи без дорогих процедур

Як зробити якісну чистку особи без дорогих процедур
Якісну чистку обличчя будинку можна зробити і власноруч. Це економний засіб догляду, яке оцінили по достоїнству багато жінок. Однак така процедура вимагає обережності і
Як очистити пори: рецепти для домашнього застосування
©shironosov/IStock Якісний догляд за шкірою передбачає своєчасне очищення закупорених пір з допомогою різних процедур. Портал iledy розповідає, як очистити пори в
П'янка краса: як використовувати червоне вино для догляду за шкірою особи
© socialmediasl444/Flickr Червоне вино – один з найпопулярніших алкогольних напоїв. Люди з незапам'ятних часів споживають його. Вино пов'язано не тільки з дозвіллям і
Super рекомендує: як зменшити пори на обличчі
Розширені пори на обличчі – поширена проблема, від якої страждають багато дівчат з комбінованою і жирною шкірою. Бруд, пил, надлишки себума і косметики, що накопичуються
Як вирішити проблему сухої шкіри голови у дитини
©tatyana_tomsickova/IStock Суха шкіра голови у дитини – проблема, яку помічають багато батьків. Як правило вона супроводжується появою кірочок, лущення і почервоніння на
Навіщо потрібен тонік для обличчя: 6 пояснень
©dolgachov/IStock Тонік для обличчя очищає і освіжає шкіру, відновлює pH-баланс, а також готує шкіру до нанесення крему і сироватки. У догляді за обличчям багато нехтують