Психологи розкрили 7 фраз, за якими можна зрозуміти, що чоловік вас розлюбив
31.03.2019 498 0 newsdaily.org.ua

Психологи розкрили 7 фраз, за якими можна зрозуміти, що чоловік вас розлюбив

В закладки

Психологи розкрили 7 фраз, за якими можна зрозуміти, що чоловік вас розлюбив

Психологи стверджують, що існують певні поведінкові патерни, які вказують на те, що ваші відносини зайшли в глухий кут, або вони не були серйозними з самого початку. Крім того, вчені називають конкретні слова або мовні конструкції, які можуть сигналізувати про те, що ваш партнер більше не любить вас.

Сайт Bright Side склав список таких слів і пропозицій, які дадуть вам зрозуміти, що чоловік вас розлюбив.

Вміст матеріалу

1. «Мені не потрібно тобі пояснювати!»

Звичайно, наших партнерів не слід допитувати, і їм не потрібно пояснювати кожен крок, який вони роблять. Але говорити про те, як пройшов день, або розповісти про свою проблему – це нормально! Якщо він не хоче цього робити, то йому, імовірно, все одно, що ви думаєте. Люблячі люди ніколи не сприймають прохання розповісти про свій день з ворожістю.

©Pixabay

2. «Це не моя проблема» або «Це твоя проблема»

Такі слова є явною ознакою того, що ваші відносини підходять до кінця. Якщо ваш партнер не зацікавлений у ваших проблемах, навіть якщо ви просите про допомогу, він більше не відчуває до вас почуттів. Люблячі люди завжди знайдуть час, щоб допомогти, навіть якщо їм це незручно.

3. «Якщо тобі це не подобається, знайди кого-небудь ще»

Людина намагається маніпулювати вами такими словами. Він не хоче мінятися і щиро вірить, що ви повинні змиритися з його недоліками. Якщо вам це не подобається – ви можете піти. Люблячі люди готові йти на компроміс у більшості випадків, більш м'які в спілкуванні і завжди поважають думку свого партнера.

©Pixabay

4. «Я тобі не вірю»

Ці слова зазвичай говорять невпевнені в собі люди, або навпаки – люди, які хочуть домінувати. Вони вимагають виправдань в ситуаціях, які трапилися навіть не з вашої вини. Більш імовірно, однак, що ця людина просто шукає причини для сварки або хоче розлучитися. Люблячі люди зазвичай слухають і чують один одного.

5. «Роби, що хочеш»

Ці слова означають, що ваш партнер далекий і байдужий до вас. Йому все одно, що ви збираєтеся робити у важких ситуаціях, і чи зможете ви знайти вихід. Ваш партнер хоче, щоб ви самі відповіли на питання, які не стосуються його безпосередньо. Але люблячі люди обов'язково допоможуть вам зробити правильний вибір.

6. «Ти надумываешь це»

Ваш партнер може вимовити ці слова, коли ви спробуєте змусити його відчувати себе винуватим. Але ви повинні пам'ятати, що є шанс, що ви дійсно придумали неіснуючу проблему. Якщо така ситуація станеться, ви повинні заспокоїтися, ретельно обдумати це і пояснити своєму партнеру, що вас турбує. Попросіть вашого партнера дати повне пояснення. Але якщо він все ще повторює ці слова, то, можливо, він більше не любить вас.

©Pixabay

7. «Я дійсно тебе люблю»

Ви скажете: «Це не може бути правдою! Він говорить, що він любить мене!» Але слово «дійсно» зазвичай використовується, коли ваш партнер відчуває себе винуватим і намагається довести, що він все ще любить вас. Ці слова можуть бути використані в якості виправдання для пояснення його поведінки. Якщо ваш партнер використовує одну з пропозицій з нашого списку, а потім каже, що він «дійсно» любить вас, то це, ймовірно, неправда. Що більш можливо, так це те, що ваш партнер може намагатися маніпулювати вашими почуттями.

Тепер ви знаєте, як зрозуміти, що чоловік вас розлюбив. Іноді наші улюблені бувають роздратовані, засмучені або ображені. Але якщо у вашого партнера є почуття до вас, він ніколи не спробує сказати ці слова.

8 речей, які можна дізнатися про людину за допомогою лише одного поцілунку
Перший поцілунок, який пропонує трохи розуміння ваших майбутніх відносин, може розкрити набагато більше про партнера і його почуття до вас, ніж ви могли б здогадатися.
14 причин розлучитися з партнером, навіть якщо він говорить про любов до вас
© fizkes/iStock Часто люди намагаються врятувати відносини і сподіваються, що все зміниться. Але є речі, на які не можна закривати очі. Marie Claire розповідають причини
Побудуй свою сім'ю: який з п'яти мов любові найпоширеніший
©Bobex-73/IStock Чи ви відчуваєте, що вас люблять, коли ваш партнер залишає милу записку на вашій тумбочці, або коли він каже, що ви спокусливі в цих джинсах, або коли
Як підтримати подругу після розставання: кращі і гірші поради
Розставання завжди будуть болісними. Неважливо, чи закінчилися відносини драматичною боротьбою або ретельно продуманим і дружньою розмовою. Особливо важко
9 явних ознак того, що у стосунків немає майбутнього
Коли справа доходить до відносин, немає золотого правила або керівництва для наслідування. Ніхто не може допомогти вам вибрати між тим, щоб бути разом, бути собою, бути
Як допомогти чоловікові виправдати очікування щодо нього
©Pixabay У всіх бувають важкі періоди, але це не привід впадати в зневіру. Якщо ви не знаєте, як допомогти чоловікові виправдати очікування, то сайт Wiki How допоможе