7 звичок, які погіршують стан шкіри
24.04.2019 185 0 newsdaily.org.ua

7 звичок, які погіршують стан шкіри

В закладки

7 звичок, які погіршують стан шкіри

©RomarioIen/IStock

В погоні за бездоганною шкірою багато жінок роблять банальні помилки, які зводять нанівець всі їхні старання. Креми, маски, скраби і тоніки – це не все, про що треба пам'ятати, коли мова йде про збереження краси та молодості. Сьогодні ми розповімо про погані звички, які заважають вам знайти чисту і сяючу шкіру.

Ви рідко міняєте свої мочалки

Мочалки, щіточки, губки та рушники, які йдуть в хід під час вашого вмивання, накопичують у собі небезпечні бактерії і грибки, тому такі предмети гігієни треба своєчасно міняти. В іншому випадку ви ризикуєте завдати шкоди своїй шкірі, викликавши подразнення або сухість.

Ви не приймаєте душ після занять спортом

Після інтенсивного тренування не варто нехтувати прийняттям душу, навіть якщо ви дуже поспішаєте. Пот може стати середовищем для розмноження небезпечних бактерій, а залишки макіяжу на обличчі призведуть до закупорки пір і запалень. Дуже важливо приділити 10 хвилин прийняття душу з антибактеріальним гелем, щоб змити з себе сліди перебування в тренажерному залі.

©UberImages/IStock

Ви не зволожує шкіру, схильну до жирності

Дівчата з жирним типом шкіри, як правило, нехтують зволоженням. Однак такий підхід не допоможе вам знизити жирність, а лише погіршить ситуацію. Сальні залози почнуть виробляти ще більше жиру, щоб підтримувати процес гідрації.

Ви приймаєте душ з ранку

Не варто відкладати прийняття душу на ранок, оскільки грязь, що накопичилася на тілі та обличчі протягом дня, необхідно змивати ввечері. В іншому випадку за ніч на вашій шкірі можуть утворитися запалення і почервоніння.

©galmeetsglam.com

Ви не миєте кисті для макіяжу

Кисті для макіяжу також є відмінною середовищем для розвитку бактерій, які можуть потрапити ще й у вашу декоративну косметику. Не забувайте раз на тиждень ретельно мити кисті для макіяжу і повністю висушувати їх.

Ви не змиваєте макіяж ввечері

Лягати спати з макіяжем категорично заборонено всіма дерматологами і косметологами світу. Ця згубна звичка може призвести до раннього старіння шкіри, погіршення кольору обличчя, закупорки пір і утворення акне.

©Jacob Ammentorp Lund/IStock

Ви уникаєте сонця

Звичайно, надмірне перебування на сонці призводить до передчасного старіння шкіри, однак відмова від вітаміну D також може завдати шкоди вашому здоров'ю. Використовуйте сонцезахисні креми або натуральні масла, а також не забувайте про головні убори, проводячи час на сонці.

Зверніть увагу на перераховані вище помилки і постарайтеся уникати їх, коли справа стосується догляду за шкірою. Будьте красиві і здорові!

7 поганих звичок по догляду за шкірою, про яких варто забути
Коли справа доходить до нашої шкіри, ми намагаємося зробити все можливе, вірно? Ми пробуємо різні продукти, регулярно умиваємо особа, зволожуємо ... але, виявляється,
5 лайфхаков, які дозволять позбутися від акне
©AndreaObzerova/IStock Акне – проблема, яка охоплює багатьох людей у різному віці. Найчастіше від акне страждають підлітки, проте навіть у зрілому віці ніхто не
7 помилок догляду за шкірою, які псують вашу красу
© andrej_k/IStock Коли справа стосується краси і здоров'я шкіри, ми всі намагаємося догодити їй на 100%: купуємо і тестуємо нові продукти по догляду, намагаємося більше
Поради візажиста по догляду за жирною шкірою
© Jacob Ammentorp Lund/IStock Різні дослідження показують, що 75% людей у віці від 15 до 20 років страждають від підвищеної жирності шкіри. Однак, не варто зневірятися,