5 недооцінених домашніх тренувань, які врятують в моменти нудьги
07.06.2019 1140 0 newsdaily.org.ua

5 недооцінених домашніх тренувань, які врятують в моменти нудьги

В закладки

5 недооцінених домашніх тренувань, які врятують в моменти нудьги

© jacoblund/IStock

Тренуватися вдома найкраще, але, чесно кажучи, це ще і гірше всього. Дозвольте нам пояснити: домашні тренування є кращими, тому що вам не треба готуватися або виходити з дому, так що, начебто, ніяких виправдань, вірно? Але вони гірші, тому що взагалі немає потреби виправдовуватися за прогул тренування. Тим не менш, вправи повинні бути забавними в будь-якому контексті, тому, якщо вам набридли ваші поточні вправи, спробуйте включити кілька недооцінених домашніх тренувань у вашу фітнес-рутину. Редакція Elite Daily назвала 5 недооцінених домашніх тренувань, які врятують в моменти нудьги.

Вміст матеріалу

ТОП-5 недооцінених домашніх тренувань

Хоча ці тренування дійсно недооцінені, це не означає, що вони особливо складні або неможливі для регулярної практики. Ці вправи вимагають мінімального спорядження, хоча деякі з них будуть використовувати деяку меблі вашого будинку в якості реквізиту, тому приготуйтеся трохи попітніти.

1. Стрибки зі скакалкою

©3dman_eu/Pixabay

«Класична шкільна діяльність, як правило, не розглядається дорослими як хороша тактика вправ, але вона забезпечує ефективну, швидку та дешеву домашнє тренування», — говорить в Тім Фрешетт, редактор AthleticLift.com.

За словами Фрешетт, стрибки зі скакалкою всього за 10 хвилин можуть бути приблизно такими ж ефективними, як пробіжка на шість-вісім хвилин.

2. Burpees

«Люди зазвичай уникають цієї вправи за точними правилами, за якими ви повинні його виконувати», — говорить Джекі Вілсон, професійний тренер з фітнесу та генеральний директор-засновник NOVA Fitness Innovation. «Вправи Burpees націлені на все тіло і об'єднують елементи сили та кардіо в одному вправі».

В результаті, Вілсон каже, що вони, можливо, забезпечують найкращу віддачу для будь-якої вправи. «Burpees ефективні, дієві, і все, що вам потрібно, упаковано в один рух», — пояснює фахівець.

3. Йога

© StockSnap/Pixabay

Саманта Моррісон, експерт по здоров'ю в Glacier Wellness, каже, що люди іноді забувають, як багато може принести користі практика йоги. «У той час як багато людей тренуються, щоб дати собі энергиюйога намагається допомогти зменшити негативну енергію і в кінцевому підсумку краще спати», — говорить вона.

За словами Моррісон, хоча є багато відмінних тренувань на вибір, деякі так само ефективні, як йога, з точки зору зміцнення здорового сну. «Йога природним чином розслабляє вас, зосереджуючись на дихальних техніках, медитації і розтяжках», — пояснює вона. «Оскільки ці вправи зазвичай не навантажує організм, вони ефективні навіть перед сном».

4. Зворотні віджимання

© Vadym Petrochenko/IStock

Вони є найбільш недооціненими всіх тренувань на руки — і Моррісон погоджується з цим. «У той час як більшість людей вважають біцепс важливою м'язом руки, трицепс становить близько 70 відсотків м'язів руки і значно більш практичний», — говорить вона. «На щастя, існує безліч тренувань, націлених на трицепси, особливо вправи на розтяжку і прес».

Якщо ви шукаєте тренування для рук, поки ви відпочиваєте на дивані, Моррісон говорить мені, що зворотні віджимання — відмінне уражнение для початку.

5. Скручування

© jacoblund/IStock

За словами Ерін Берман, внутрішнього спеціаліста з фітнесу в Nectar Sleep, скручування не отримують достатньої довіри, просто тому, що їх можна зробити, не виходячи з вашого ліжка. Тим не менш, Берман запевняє мене, що вони дуже ефективні.

Корисні поради щодо тренувань вдома
© gzorgz/IStock Домашня програма тренувань підійде або новачкам в перший-другий місяць навантажень, або тим, хто хоче підтримати форму, не маючи інших доступних способів.
3 прості 10-хвилинні тренування, які можна робити вдома
Більшість людей думають, що для набуття підтягнутого тіла потрібно багато часу проводити в тренажерному залі. Хороша новина: виконувати ефективні вправи можна і вдома.
12 ефективних вправ, які можна робити де завгодно
© Burst/Рexels Відпустку дуже часто закінчується проблемами з фігурою, оскільки подорожі повністю зривають план тренувань. Але уникнути цього можна. Ви можете виконувати
Кругове тренування на дому, яка показує відмінний результат
©SARINYAPINNGAM/iStock Є багато варіантів занять в домашніх умовах, але 1-го з найбільш популярних методів схуднення і спалювання жиру є кругове тренування. Вона
Домашня програма тренувань, для якої потрібен невеликий вага
© Olga Niekrasova/IStock Для домашніх тренувань потрібні гантелі, бажання і знання про правильне харчування. Головне завдання – це зосередитися на виконанні вправ і
4 супер тренування за зумбе, на які потрібно всього 7 хвилин
Часом дуже важко знайти мотивацію для тренувань. Здається, що вони повинні займати багато часу, щоб принести користь здоров'ю і спалюванню жиру, але це не так. Ніщо не