Що робити, якщо ваш партнер не хоче одружуватися, а ви — навпаки
25.04.2019 342 0 newsdaily.org.ua

Що робити, якщо ваш партнер не хоче одружуватися, а ви — навпаки

В закладки

Що робити, якщо ваш партнер не хоче одружуватися, а ви — навпаки

©BlackbourneA/IStock

Буває так, що двоє люблять один одного і будують відносини, але потім з'ясовується, що один з них не готовий до шлюбу. Якщо вам знайома така ситуація і ваш партнер не хочеться одружуватися, в той час, як ви мрієте про весілля, зверніть увагу на рекомендації порталу bustle.

Вміст матеріалу

Що робити, якщо партнер не хоче одружуватися?

У всіх нас абсолютно різні уявлення про шлюб, відносинах і створення сім'ї. Однак, якщо ситуація стає критичною і ваш партнер активно демонструє свою неготовність до шлюбу, варто зробити наступні дії.

Поговоріть відкрито

Чесний і серйозна розмова допоможе вам вирішити конфлікт і уникнути плутанини. Запитайте свого партнера, що саме його лякає або не влаштовує в процесі одруження. Якщо проблема в тому, що вашому партнерові не подобається юридична сторона цього питання, ви можете обвінчатися в церкві. Знайдіть оптимальний для вас обох спосіб формально виразити свою любов один до одного.

©nd3000/IStock

Прислухайтеся до думки свого партнера

Якщо ваш партнер говорить, що поки не готовий до шлюбу, ви повинні поважати його думки і прислухатися до його аргументів. Можливо, зараз дійсно не найкращий час для весілля. Не будьте егоїстичні і пам'ятайте, що шлюб не є обов'язковою умовою щасливих відносин.

Подумайте про те, що для вас означає шлюб

Поговоріть зі своїм партнером про те, що для кожного з вас означає шлюб. Можливо, ви просто вкладаєте різні смисли в це поняття.

Запитайте себе, чому ви хочете вийти заміж

Чому ви так хочете вийти заміж? Можливо, це бажання сформувалося у вас на прикладі стосунків батьків або тому, що так диктує суспільство? Подумайте про те, що саме для вас важливо: штамп у паспорті, плаття, церемонія, статус дружини, новий етап у відносинах? Переконайтеся в тому, що це ваше щире бажання, а не нав'язане іншими думку.

©Foremniakowski/IStock

Перегляньте свої цінності

Іноді мрія про розкішне весілля живе в серцях дівчаток з самого дитинства. Проте, життя не стоїть на місці і те, про що ви мріяли раніше може не представляти для вас особливої цінності сьогодні. Не забувайте час від часу переглядати свої пріоритети і запитувати себе про те, чого ви дійсно хочете в даний момент.

Зверніться до сімейного психолога

Якщо ви не можете вирішити суперечку самостійно, зверніться до фахівця, який допоможе вам розібратися у стосунках. Врахуйте, що у кожного з вас може бути різне визначення шлюбу, тому важливо своєчасно з'ясувати і прийти до спільної думки.

Проаналізуйте поведінку свого партнера

Якщо ваш партнер не хоче одружуватися і брати на себе відповідальність, можливо, йому не так дороги ці відносини, як вам. Якщо коханий не може пояснити вам причину свого небажання вступати в шлюб, вирішите, чи ви готові чекати і сподіватися на те, що в майбутньому це може змінитися або віддасте перевагу розірвати стосунки, щоб рухатися далі.

©Vasyl Dolmatov/IStock

Подумайте про те, наскільки ви щасливі

Якщо ваш партнер єдиний, хто робить вас щасливою, найімовірніше ви залишитеся з ними незалежно від того, ви зіграєте весілля чи ні. Немає нічого поганого в тому, щоб відмовитися від ідеї шлюбу заради продовження щасливих стосунків з коханою людиною.

Почекайте

Не тисніть на партнера, а просто дайте йому час. Можливо незабаром він і сам захоче зробити вам пропозицію руки і серця. Головне – щоб це було усвідомлене і щиро бажання, яке він прийме сам.

Запитайте свого партнера про його довгострокових планах

Запитайте свого партнера прямо: він не готовий одружуватися на вас зараз або він в принципі не розглядає ідею шлюбу у своєму житті. Якщо він не готовий до цього в даний період часу, вирішите, як довго ви зможете чекати. А якщо він ніколи не одружуватися на вас, подумайте, чи зможете ви відмовитися від свого бажання вийти заміж і продовжити щасливі стосунки з коханим без штампа в паспорті.

©bernardbodo/IStock
9 ознак, за якими не варто одружуватися зі своїм партнером
© Pexels Якщо ви плануєте вступити в шлюб, але вас долають сумніви стосовно вашого партнера, то для початку проаналізуйте його поведінку і вчинки, перш, ніж захопитися
Питання про партнера, незнання відповідей на які свідчить про нездорові відносини
© DMEPhotography/IStock Якщо ви хочете побудувати здорові довгострокові відносини, то повинні володіти максимумом інформації про свого партнера. Звичайно, деякі питання
5 ознак нетривалого шлюбу, про яких варто замислитися перед весіллям
© Kostyazar/iStock Насправді жоден шлюб не є ідеальним, але існують деякі ознаки того, що ваші відносини не протримаються й року. Дуже важливо вчасно розпізнати їх, щоб
Помилки, які не варто робити після весілля
© Halfpoint/iStock Тільки тому, що ви сказали один одному «так», не означає, що тепер всі ваші проблеми зникнуть. Відносини вийшли на новий рівень, а це показник того,
3 питання, які краще розкажуть про ваших відносинах з партнером
© SIphotography/IStock Щасливі, вдалі відносини з'являються не з повітря. Вони розвиваються з часом. До того ж, в результаті регулярних і постійних зусиль з обох сторін.