Що робити, якщо сильно болить шия
14.03.2019 724 0 newsdaily.org.ua

Що робити, якщо сильно болить шия

В закладки

Що робити, якщо сильно болить шия

© Kristina Paukshtite/Pexels

Якщо у вас сильно болить шия, то не варто ігнорувати хворобливі симптоми, щоб не погіршити ситуацію. HealthEssentials знають, як поліпшити самопочуття з допомогою простих методів.

Вміст матеріалу

Сильно болить шия: як це виправити

Оскільки багато проводять більшу частину дня перед екранами ноутбуків і смартфонів, то 20 відсотків точно відчували біль в шиї за останні три місяці. Це відбувається через ослаблення м'язів і поганої постави.

Коли ваші м'язи шиї стають слабкими, і ви намагаєтеся повернути свою голову, то суглоби більше не рухаються плавно. І під час руху вони можуть зачепити нерв, що призводить до миттєвої болю. Далі ви дізнаєтеся, як позбутися від цієї проблеми.

Розтяжка

Для початку зменшити біль допоможуть прості дії: поставте монітор на рівень очей, сидите прямо, уникайте нахилу і скручування голови вниз або убік. Також намагайтеся не тримати шию в одному положенні тривалий час.

Ключем до полегшення болю в шиї є правильне розтягнення. Ось кілька вправ, які ви можете робити за робочим столом або в машині:

• підніміть плечі вгору і опустіть вниз (10 разів);
• стисніть лопатки разом (10 разів);
• відсуньте голову назад і затримайтеся так на 10 секунд;
• прикладіть вухо до плеча 10 разів з кожної сторони.

Сон

Фахівці стверджують, що якщо ваша шия турбує вас, ви також повинні звернути увагу на положення тіла уві сні. Спіть тільки на боці або на спині і ніколи на животі. У такій позі ви частіше робите рухи головою. Плюс ваше тіло провалюється в матрац, якщо у вас немає опори, тим самим викликаючи біль у шиї.

© bruce mars/Pexels

Прості засоби

Ці способи допоможуть швидко прибрати больові відчуття:

• Прикладіть теплий або холодний компрес. Використовуйте лід протягом перших 48-72 годин, потім використовувати тепло. Не варто проводити таку процедуру пізно вночі, інакше ви можете заснути і пошкодити шкіру.

• Приймайте болезаспокійливі засоби, такі як ібупрофен або ацетамінофен.

• Продовжуйте рухатися, але уникайте деренчливих або хворобливих дій. Це допоможе заспокоїти симптоми і зменшити запалення.

• Виконуйте повільні вправи в діапазоні руху вгору і вниз, пліч-о-пліч і від вуха до вуха. Це допомагає злегка розтягнути м'язи шиї.

• Попросіть когось із близьких обережно масажувати хворобливі зони.

• Купуйте якісний матрац і спите зі спеціальною подушкою для шиї. Бажано відмовитися від звичних подушок.

• При гострому болю зверніться до лікаря.

Ці поради допоможуть полегшити біль, якщо сильно болить шия. З їх допомогою ви зможете нормально рухатися і поліпшите своє самопочуття.

Читайте також за допомогою 3 способів схуднути до Нового Року-2019

Як вирішити проблему, якщо сильно болить куприк
© rawpixel/Pixabay Біль в куприку виникає в кістковій структурі в нижній частині хребта або навколо неї (куприк). Вона може бути викликана травмою куприка під час
Чому болить куприк: причини виникнення та методи лікування
© spukkato/iStock Біль в куприку буває тупий і ниючий, але, частіше, вона гостра. Чому болить куприк? З-за травми під час падіння, довгого сидіння на твердих поверхнях,
Чому болить місце уколу і як вирішити це питання
© Talaj/IStock Майже всі не люблять робити уколи. Вони неприємні самі по собі. Однак, коли болить місце уколу, це ще неприємніше. Які можуть бути причини того, що місце
Що робити, якщо сильно болить голова: поради без медичного впливу
©sassilicious.com Що робити, якщо сильно болить голова і немає таблеток? Таке іноді трапляється з кожним з нас, і це досить неприємно. Сайт Web MD дає кілька порад, як
Чому болить в боці праворуч при бігу і що робити, щоб біль минув
© grinvalds/iStock Чи знайома вам колючий біль, що з'являється під час бігу? Напевно, кожен відчував цю різку біль у боці. І неважливо, бігаєте ви на стадіоні або
Що робити, якщо сильно болить під ребрами: перша допомога
© voltamax/Pixabay Ваші ребра — це тонкі кістки. Однак у них важлива робота, яка полягає в тому, щоб захищати ваші легені, серце і грудну порожнину. Якщо сильно болить