Як вибрати музику для спортзалу: 10 пісень, здатні зарядити дівчат
21.04.2019 443 0 newsdaily.org.ua

Як вибрати музику для спортзалу: 10 пісень, здатні зарядити дівчат

В закладки

Як вибрати музику для спортзалу: 10 пісень, здатні зарядити дівчат

© dima_sidelnikov/iStock

Не знаєте, як вибрати музику для спортзалу? ENTITY зробили добірку, яка надихне вас на заняття в спортзалі. Готові прокачати не тільки тіло, але і свій плейлист?

Вміст матеріалу

Як вибрати музику для спортзалу: 10 кращих треків

Представлені композиції допоможуть впоратися з лінню і подарують вам заряд енергії на всю тренування.

10. Mary J. Blige "Family Affair"

Потрібна пісня, яка дозволить налаштуватися на позитив і допоможе залишити весь негатив за дверима? Ви вже знайшли її. Впевнені, що ви не зможете зупинитися і поставите композицію на повтор.

Краща фраза: “We don't need, don't need, no haters. Just try to love one another. We just want y'all have a good time. No more drama in your life."

9. No Doubt "Just A Girl"

Якщо ви втомилися від стереотипів, ця пісня ідеально підходить для вас. Стефані жартує над усіма речами, які чоловіки говорять на адресу жінок з приводу слабкості і крихкості. Ця композиція точно підніме вам настрій.

Краща фраза: “Take this pink ribbon off my eyes. I'm exposed and it's no big surprise. Don't you think I know exactly where I stand. This world is forcing me to hold your hand."

8. Destiny's Child "Survivor"

Коли людина говорить вам, що ви без нього нічого не зробите, то найкращий варіант – це помста за допомогою успіху. Ця пісня допомагає повірити в свої сили, показує, що ви можете бути незалежною.

Краща фраза: “i'm a survivor. I am not gon' give up. I'm not gon' stop. I ам gon' work harder. I'm a survivor. I ам gonna make it. I will survive. Keep on survivin."

© Lacheev/iStock

7. Gwen Stefani "Hollaback Girl"

Ви не з тих жінок, які піддаються на провокації. Ви сильна особистість, не дивлячись на всі засудження. Гвен Стефані допомагає повернутися в щасливий час.

Краща фраза: “A few times i've been around that track. So it's not just gonna happen like that. 'Cause I ain't no hollaback girl."

6. Grace (Ft. G-Eazy) "You don't Own Me"

Композиція для вільних і диких дівчат. Мотивує на зміни і дарує легкість. Тільки ви в праві вирішувати, що робити і коли.

Краща фраза: “don't tell me what to do. And don't tell me what to say. Please, when I go out with you. Don't put me on display."

5. Christina Aguilera "Fighter"

Не варто думати, що після розставання ваше життя закінчується. Зосередьтеся на собі і на те, щоб гарненько попрацювати над своїм тілом у залі.

Краща фраза: “Makes me that much stronger. Makes me work a little bit harder. It makes me that much wiser. So thanks for making me a fighter."

© bernardbodo/iStock

4. Rachel Platten "Fight Song"

Ця пісня допоможе пройти крізь тривожний час і підтримає вас. Пам'ятайте, що ви можете подолати будь-які перешкоди і стати щасливою.

Краща фраза: “This is my fight song. Take back my life song. Prove i'm alright song. My power's turned on. Right now Starting i'll be strong. I'll play my fight song. And I don't really care if nobody else believes. 'Cause i've still got a lot of left in fight me."

3. Kristina Debarge "Goodbye"

Запальна пісня, які не дозволить вам прогуляти тренування. Ви і не помітите, як виконайте всі вправи і будете знати слова композиції.

Краща фраза: “my hair Cut cause it reminded me of you. I know you like the long do. Had to switch up my attitude up. Thinkin' of changin' up how I ride. No more on the passenger side. Too bad you missed out on the way that I drive it."

2. Beyonce "Run The World"

Це справжній гімн для дівчат. У композиції яскраво показано те, що потрібно цінувати жінок за їх вміння і здатність бути мудрими.

Краща фраза: “My persuasion can build a nation. Endless power. With our love we can devour. You'll do anything for me. Who run the world? Girls!"

1. Christina Aguilera (Ft. Lil Kim) "can't Hold Us Down"

Ця пісня завжди буде номером один. Повірте, що ви сильна і не заслуговуєте поганого ставлення до себе.

Краща фраза: “This is for my girls all around the world. Who've come across a man who don't respect your worth. Thinking all women should be seen, not heard. So what do we do girls? Shout out loud! Letting them know we're gonna stand our ground. Lift your hands high and wave them proud. Take a deep breath and say it loud. Never can, will never, can't hold us down."

Сподіваємося, що у вас більше не виникне проблем з тим, як вибрати музику для спортзалу і ваші тренування будуть максимально енергійними.

Читайте також Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки: 9 простих способів

20 пісень, які надихнуть вас на інтенсивне тренування
© dima_sidelnikov/IStock Музика зробить вашу тренування ще ефективніше. Численні дослідження доводять, що, якщо ви правильно підберете темп музики під тип тренування і
8 типів людей в спортзалі, серед яких можна дізнатися про себе
Нарешті-то ви перемогли себе і переступили поріг спортзалу. Але тренування — це не все, що вас там чекає. Ви зустрінете велику кількість нових людей, чия поведінка,
Музика під час пробіжки: всі за і проти
©beginogi.ru Музика під час бігу – явище звичне для багатьох бігунів, адже вона допомагає зарядитися бадьорістю і гарним настроєм. Але не можна скидати з рахунків і те,
Як скачати музику на iPhone: 5 способів зробити це легко і безкоштовно
© Rohappy/iStock Закритість операційної системи iOS робить її безпечною, але створює багато перешкод для звичайних користувачів. Наприклад, власникам iPhone доводиться
Чому варто поміняти спортзал: 9 ознак, коли це точно варто зробити
©UberImages/Istock Зміна спортзалу може бути доцільна у тому разі, якщо вас щось в ньому не влаштовує і заважає тренувань. Якщо ви відвідуєте тренажерний зал на
3 лайфхака для волосся, які можна використовувати після тренування
Зазвичай миття волосся займає у дівчат багато часу, якого часом не вистачає, якщо ви вийшли зі спортзалу й поспішайте на ще одну зустріч. Наприклад, ви домовилися піти з