Дивовижні переваги пробіотиків під час вагітності та грудного вигодовування
30.04.2019 274 0 newsdaily.org.ua

Дивовижні переваги пробіотиків під час вагітності та грудного вигодовування

В закладки

Дивовижні переваги пробіотиків під час вагітності та грудного вигодовування

© Sasiistock/iStock

Грудне молоко надзвичайно корисно для дитини, так як включає вітаміни, мінерали, антитіла, ферменти, гормони, здорові жири, корисні бактерії і багато іншого. Але ключовий елемент для виробництва грудного молока полягає в пренатальному і післяпологовому раціоні харчування матері, включаючи рівень пробіотиків, що споживаються щодня.

Сайт Natural Health 365 опублікував статтю, де розповів про переваги пробіотиків для здоров'я матері і дитини.

Пробіотики важливі для здорового протікання вагітності

Очевидно, що стан здоров'я вагітної жінки є ключовим фактором для здоров'я розвивається дитини. Ось чому для гарного протікання вагітності лікарі рекомендують жінкам приймати пробіотики, які значно покращують екосистему кишкових бактерій у травному тракті. Корисні кишкові бактерії захищають кишечник від недружніх бактерій, а також продукують і регулюють антитіла, ферменти і коротколанцюгові жирні кислоти, які активно використовуються імунною системою.

©Sasiistock/iStock

Прийом пробіотиків годуючою матір'ю покращує кишкову флору у немовлят

Одне з наукових досліджень показало, що жінки, які щодня приймали пробіотичні препарати з 36-го тижня вагітності і протягом чотирьох тижнів після пологів, мали суттєві позитивні результати щодо здоров'я. Пробіотики підвищують рівень цитокінів у годуючих жінок – це молекули, які підтримують реакції імунної системи.

Зразки фекалій немовлят також показали підвищений рівень sIgA, ключового антитіла, яке допомагає блокувати вторгнення потенційно небезпечних бактерій. Також у дітей жінок, які приймали участь в експерименті, було набагато менше проблем з коліками.

© evgenyatamanenko/iStock

Під час грудного вигодовування материнські імунні клітини транспортують пробіотики з кишечника матері в її молочні залози. Саме так корисні бактерії передаються дитині і допомагають йому побудувати власну імунну систему.

Читайте також Як впоратися з депресією під час вагітності

Грудне вигодовування: 14 переваг для мами і дитини
©mamulia.ua Годування груддю однаково корисно і для дитини, і для його матері. Грудне молоко не даремно називають «рідким золотом», адже воно містить омега-жирні кислоти,
7 причин, чому для здоров'я потрібні продукти з пробіотиками
©Pixabay Про користь пробіотиків чули всі! Ці корисні для кишечника бактерії зміцнюють імунітет, покращують загальний стан організму і навіть підвищують настрій!
Як насправді пробіотичні добавки впливають на ваше здоров'я
© Women's Health Пробіотики вже давно користуються попитом у людей. Звичайно, всі їх додають у раціон, в надії отримати хороші бактерії в організм. Однак на Саге2 ми
Пробіотики: в чому їх перевага і навіщо вони потрібні дітям
© evgenyatamanenko/IStock Один з найпростіших способів позитивно вплинути на здоров'я кишечника — це введення пробіотиків в раціон, або через багаті пробіотиками джерела
Чому пробіотики важливіші для жінок, ніж для чоловіків
© Women's Health Пробіотики допомагають підтримувати здорову микробиому (або делікатний баланс бактерій та інших мікроорганізмів в організмі), який відіграє важливу роль
8 переваг грудного вигодовування, про яких не говорять лікарі
Годувати грудьми чи ні — одне з перших рішень, які приймають молоді мами. Незалежно від того, який вибір ви зробите, необхідно заздалегідь розглянути всі за і проти.