6 книг, які радить прочитати Білл Гейтс
27.06.2019 747 0 newsdaily.org.ua

6 книг, які радить прочитати Білл Гейтс

В закладки

6 книг, які радить прочитати Білл Гейтс

© Flickr

Не секрет, що Білл Гейтс – мільярдер і співзасновник компанії Microsoft – фанат читання. Ті, хто стежать за його постами у блозі Gates Notes, могли простежити, що Білл читає, в середньому, півтисячі книг за рік. Business Insider опублікував список книг, які Білл рекомендує до прочитання.

Ці книги допоможуть направити ваші думки в потрібне русло, зроблять вас розумнішим і розвинуть ваш кругозір.

  • Кейт Боулер «Всьому є причина»

© Randomhouse

Автора книги приголомшили страшним діагнозом – рак товстої кишки, неоперабельная форма – у віці 35 років. У книзі Кейт ділиться своїми роздумами з приводу діагнозу у вражаюче гумористичному тоні і демонструє неймовірну силу духу.

  • Уолтер Айзексон «Леонардо Да Вінчі»

© Simon&Schuster

Гейтс вважає, що Айзексон виконав неймовірну роботу і зібрав воєдино безліч фактів з біографії великого Да Вінчі. «Краща робота, яку я бачив!» каже Білл про цю книгу.

  • Девід Крістіан «Велика історія всього»

© Little, brown and cmpany

У травневому пості Гейтс пише, що ця книга змінює сприйняття ролі людства у всесвіті. Крістіан також створив онлайн-курс на базі книги – він називається «Велика історія» і описує всі події від витоків Великого Вибуху до нашої ери.

Читайте також 7 онлайн-бібліотек, де можна читати книги безкоштовно і легально

  • Джордж Сондерс «Лінкольн в Бардо»

© Amazon

Новий роман Сондерса змусив Гейтса «освіжити» свої знання про президента Лінкольна. Структура книги – розмова між сотнями привидів, серед яких і покійний син Лінкольна. «Це неймовірно захоплююча книга, яку ви захочете обговорити з друзями!», пише Він у блозі.

  • Ханс Рослінг «Фактологичность»

© Macmillan

У своїй книзі Рослінг пише, що люди надто емоційно сприймають навколишній світ. Гейтс написав у своєму пості, що цю книгу він рекомендував у перший день її випуску – «одна з найкращих книг, які я коли-небудь читав!» написав він.

  • Джей Ді Венс «Эллегия Хиллбилли»

© Amazon

Книга детально оповідає про гіркому досвіді автора – бідному дитинстві в околицях Огайо. Гейтс пише, що «справжня магія полягає в тому, що автор сміливо і неймовірно цікаво розповідає свою історію».

Також, Білл рекомендує звернути увагу на твори Джиммі Картера, Девіда Фостера Уоллэса і Філа Найта – неймовірні книги, написані сильними та успішними людьми, зроблять вас успішніше, а ваше життя – краще!

Читайте також Безкоштовні програми, які допоможуть швидше читати

5 книг, які рекомендує Білл Гейтс для прочитання цього літа
© CNBC.com Не секрет, що Білл Гейтс є великим шанувальником літератури. Засновник Microsoft читає близько 50 книжок на рік і охоче ділиться враженнями у своєму блозі.
Білл Гейтс презентував туалет майбутнього, який здатний працювати без води
© Reuters Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс відвідав технологічну виставку в Китаї, де презентував туалет майбутнього. Інноваційний пристрій не вимагає
15 книг всесвітньо відомих керівників, які повинен прочитати кожен
©Wavebreakmedia/IStock Одна з головних складових саморозвитку та особистісного зростання – читання. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами книгами всесвітньо відомих
5 книг, які варто прочитати кожній дівчині, – поради від Yakaboo
© Povozniuk/IStock Кожній книзі — свій час, а також місце. Шедеври літератури, про яких ми розповімо сьогодні — найкращі книги, які варто прочитати кожній дівчині. Вони
Чому краще вибрати не аудіокниги, а їх читання
© [email protected]/iStock В популярності аудіокниг немає нічого дивного. По-перше, всупереч поширеній думці, інтерес до літератури не згасає, а по-друге, це дуже
12 класичних цікавих книг до 200 сторінок, які ви проковтнете з задоволенням
©Pixabay Любителі читання, напевно, хоч раз в житті читали книгу «запоєм» — не відриваючись і швидше намагаючись дізнатися кінцівку. І коли вже очі злипаються від сну,