Білл Гейтс презентував туалет майбутнього, який здатний працювати без води
08.04.2019 563 0 newsdaily.org.ua

Білл Гейтс презентував туалет майбутнього, який здатний працювати без води

В закладки

Білл Гейтс презентував туалет майбутнього, який здатний працювати без води

© Reuters

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс відвідав технологічну виставку в Китаї, де презентував туалет майбутнього. Інноваційний пристрій не вимагає підключення до каналізаційної системи і працює без використання води. Людські екскременти переробляються в добрива. Про це повідомляє Reuters.

Вміст матеріалу

Як влаштований туалет майбутнього Білла Гейтса

Білл Гейтс розповів, що команда розробників займається проектом вже протягом декількох років. Фінансує створення унітазу майбутнього його благодійний фонд. На сьогодні створено кілька різних прототипів, але всі вони працюють без використання води, і не потребують підключенні до каналізації.

На презентації пристрою філантроп акцентував увагу на тому, що сьогодні людські екскременти просто змиваються у воду. Це щорічно призводить до смерті близько півмільйона дітей, із-за проблем з санітарією. Справа в тому, що відходи життєдіяльності людини містять величезну кількість небезпечних бактерій і яєць паразитів.

Білл Гейтс продемонстрував публіці прозорий контейнер з людськими екскрементами і повідав, що там може перебувати близько 200 трильйонів клітин ротавірусів, 20 мільярдів бактерій і 100 тисяч яєць паразитів. При використанні звичайних унітазів все це може потрапити в питну воду.

Туалет майбутнього, на розробку якого пішло 200 мільйонів доларів, поділяє тверді і рідкі відходи, а також використовують хімічні засоби для дезінфекції. Гейтс вважає, що технологія переробки екскрементів стане масовою у 2030 році. Вартість одного унітазу складе близько 500 доларів.

Читайте також Японці створили систему управління собакою з допомогою лазерів

5 книг, які рекомендує Білл Гейтс для прочитання цього літа
© CNBC.com Не секрет, що Білл Гейтс є великим шанувальником літератури. Засновник Microsoft читає близько 50 книжок на рік і охоче ділиться враженнями у своєму блозі.
6 книг, які радить прочитати Білл Гейтс
6 книг, які радить прочитати Білл Гейтс
6 книг, які радить прочитати Білл Гейтс
27.06.19 Поради про саморозвиток
© Flickr Не секрет, що Білл Гейтс – мільярдер і співзасновник компанії Microsoft – фанат читання. Ті, хто стежать за його постами у блозі Gates Notes, могли простежити,
Royole випустила смартфон майбутнього, який може складатися
© Royole Концепти гнучких смартфонів давно заполонили мережу, але навряд чи хтось припускав, що вони втіляться в реальність так швидко. Перший в світі телефон, який можна
15 книг всесвітньо відомих керівників, які повинен прочитати кожен
©Wavebreakmedia/IStock Одна з головних складових саморозвитку та особистісного зростання – читання. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами книгами всесвітньо відомих
13 технологічних мільярдерів, які жертвують космічні суми на благодійність
Філантропія притаманна багатьом заможним людям, включаючи технологічних мільярдерів. В останні роки в Силіконовій долині благодійність стала неймовірно популярною.
Велике дослідження виявило, що у людини немає власної "норми алкоголю"
© StockSnap/Pixabay В ході нового дослідження, профінансованого благодійним фондом Білла Гейтса і його дружини Мелінди (Bill and Melinda Gates Foundation), з'ясувалося,