5 книг, які варто прочитати кожній дівчині, – поради від Yakaboo
09.05.2019 938 0 newsdaily.org.ua

5 книг, які варто прочитати кожній дівчині, – поради від Yakaboo

В закладки

5 книг, які варто прочитати кожній дівчині, – поради від Yakaboo

© Povozniuk/IStock

Кожній книзі — свій час, а також місце. Шедеври літератури, про яких ми розповімо сьогодні — найкращі книги, які варто прочитати кожній дівчині. Вони змусять вас задуматися, поглянути на світ новими очима, а також відкрити в собі нові грані.

Редакція Newsdaily.org.ua наводить список п'яти книг, які варто прочитати кожній дівчині за версією Yakaboo.

Вміст матеріалу

1. Книги, які варто прочитати кожній дівчині про красу

«Історія краси» під редакцією Умберто Еко піднімає питання, що таке краса. Еко ділиться не тільки своїми думками, а й подає погляди ряду фахівців. Також автор набагато розширює інтерпретацію самого поняття краси.

Книга «Історія краси» влаштовує детальний екскурс століттями історії нашої планети і дозволяє зрозуміти одне — погляди на зовнішність змінюються, внутрішня краса — ось до чого потрібно прагнути кожному з нас.

2. Книги, які варто прочитати кожній дівчині про кар'єру

Шеріл Сандберг — одна з найвпливовіших жінок світу за версією Forbes. У своїй книзі «Не бійся діяти. Жінка, робота і воля до лідерства» вона розповідає, як домогтися успіху в світі чоловіків.

Письменниця щиро говорить про труднощі, з якими стикається кожна дівчина і жінка. Однак піднятися на вершину — можливо, головне — вірити в себе.

3. Книги, які варто прочитати кожній дівчині про відомих жінок

Історії успіху завжди мотивують і надихають на нові звершення. Найкраще для цього підходять автобіографії та біографії. Приміром, варто прочитати книгу «Важкі часи» Хілларі Клінтон. В ній претендентка на посаду американського президента аналізує свої минулі політичні рішення. Також вона дає відповіді на ряд принципових в сучасному світі запитань.

Особливу увагу варто приділити автобіографіями Мерилін Монро («Мерилін Монро. Життя, розказана нею самою»), Віри Лендорф, вона ж модель Верушка («Veruschka. Моє життя»), біографії Едіт Піаф («Не шкодую ... Життя Едіт Піаф») і т. д.

4. Книги, які варто прочитати кожній дівчині про кохання

Один із засновників неофрейдизма Еріх Фромм міркує книги «Мистецтво любити» про природу любові. Він переконаний, що любов — це не сентиментальне почуття, яке доступне кожному незалежно від рівня зрілості. Психолог хоче показати, що справжня любов — підсумок роботи над собою, який включає гуманізм, мужність, віру, дисципліну, а також здатність зрозуміти кожного.

Еріх Фромм говорить, що не кожен готовий до любові насправді це почуття — важке мистецтво.

5. Книги, які варто прочитати кожній дівчині про стиль життя

Подруги-француженки написали одну з найбільш легких, корисних і атмосферних книг з порадами для жінок. Тому варто прочитати книгу Одрі Дівон Ганна Берест, Каролін де Мегре, Софі Мас «Як відчути себе парижанкою, ким би ви не були». В ній знайдуться і звичайні лайфхаки, а також відповіді на світоглядні питання.

Важливо, що автора не повчають, а просто діляться своїм досвідом і розповідають, якою повинна бути сучасна жінка.

Звичайно ж, книга не про всіх парижанках, але після її прочитання кожна жінка обов'язково представить себе героїнею якогось фільму з Одрі Тоту.

Читайте також Книги, які мотивують: добірка для тих, хто прагне до змін

Книги, які варто прочитати до 30: добірка від New York Times
© fotyma/IStock Читання – прекрасне захоплення. Воно дарує щастя і розвиток, допомагає дізнатися щось нове, відволіктися від турбот і проблем. Книги містять в собі
5 надихаючих книг, які варто прочитати в літньому соло-подорож
©Povozniuk/IStock Соло-подорож може стати захоплюючим і незабутнім досвідом у вашому житті. Якщо ви зважилися на цей крок і купили один квиток в нову країну, необхідно
Книги для дівчаток-підлітків від 13 років: добірка від "Видавництва Старого Лева"
© LuckyBusiness/iStock Кожен рік книжкові видання прагнуть порадувати читачів свіженькими новинками. Книги для дівчаток підлітків від 13 років — література, яка, з одного
4 основні помилки у догляді за шкірою навколо очей
© Jan Krnc/Pexels Кожній дівчині знайома проблема мішків і темних кругів під очима. Причина може бути в способі життя або в неправильному догляді за шкірою. Marie Claire
5 книг про правильне харчування, які варто прочитати
©KatarzynaBialasiewicz/iStock Якщо ви ставитеся до тих, хто піклуватися про своє тіло, ви напевно багато читали про правильне харчування і здорових звичок. Книги про
6 книг про те, як побудувати успішну кар'єру
6 книг про те, як побудувати успішну кар'єру
6 книг про те, як побудувати успішну кар'єру
07.05.19 Поради про саморозвиток
©patpitchaya/IStock Хочете оволодіти новими безцінними знаннями і побудувати успішну кар'єру? Тоді вам варто прочитати перелічені нижче книги, що рекомендує портал The