Книги, які варто прочитати до 30: добірка від New York Times
27.03.2019 1 146 0 newsdaily.org.ua

Книги, які варто прочитати до 30: добірка від New York Times

В закладки

Книги, які варто прочитати до 30: добірка від New York Times

© fotyma/IStock

Читання – прекрасне захоплення. Воно дарує щастя і розвиток, допомагає дізнатися щось нове, відволіктися від турбот і проблем. Книги містять в собі знання і досвід інших людей. Так чому б їх не отримати? Ми хочемо назвати вам книги, які варто прочитати до 30. Цей список кращих книг для читання точно змінить ваш світогляд.

Вміст матеріалу

8 книг, які змінять ваше життя

Деякі сучасні люди кажуть, що книги втратили свою актуальність, але це не так. І на сьогоднішній день ми купуємо книги або завантажуємо їх в інтернеті. Зверніть увагу на наступні книги, адже вони дійсно дуже глибокі і осмислені.

1. «Грона гніву»

  • Автор: Джон Стейнбек

Відгук читача: «Я не знаю жодної іншої книги, де б так гармонійно поєднувалася елегантна проза і гостросюжетне зображення історії».

2. «В дорозі»

  • Автор: Джек Керуак

Відгук читача: «Якщо ви любите подорожувати, вам потрібно прочитати цю книгу. У кожного є слабкості і згубні звички. Але ця книга для тих, хто уміє управляти своїми пристрастями».

3. «Щоденник Анни Франк»

  • Автор: Анна Франк

Відгук читача: «Книга дуже сильна. Тут є все: біль, страждання, любов, крихітне щастя, ненависть. Молода єврейська дівчина протягом двох років переховувалася. А потім її знайшли і вбили у концтаборі».

4. «Той, що біжить за вітром»

  • Автор: Халед Хоссейні

Відгук читача: «Хоссейні здивує вас силою своєї розповіді. Читання зазвичай протікає швидко і непомітно. Ви тільки почнете читати і не зможете відірватися. Ніхто ще не зміг описати Афганістан краще, ніж Халед».

5. «Дружина мандрівника у часі»

  • Автор: Одрі Ніффенеггер

Відгук читача: «Книга не зупинить байдужим навіть того, хто не є шанувальником любовних романів».

6. «Останній Могол»

  • Автор: Вільям Далрімпл

Відгук читача: «Якщо вас хоч трохи цікавить індійська історія, почитайте цю книгу. Читання подарує вам багато фактів про історію Індії і повстання 1857 року».

7. «Маленький принц»

  • Автор: Антуан де Сент-Екзюпері

Відгук читача: «Цю книгу, можливо, потрібно читати в дитинстві. З іншого боку, книга буде корисною і в зрілому віці. Коли ви поринете в неї, ви виявите, що по-іншому стали дивитися на світ».

8. «Остання лекція»

  • Автори: Джефрі Заслоу і Ренді Пауш

Що в нашому житті щастя, а що є суєта? Як жити і не шкодувати ні про що? Один читач зазначив, що ця книга назавжди залишиться у вашому серці.

Читайте також 3 сучасні лампи, які зроблять читання і роботу більш приємними

Особистий досвід: як переконати школяра читати книги на канікулах
© monkeybusinessimages/iStock Чи знаєте ви, що всіх успішних людей об'єднує одна спільна риса – любов до читання? Завдання кожного батька – прищепити цю межу своїй
5 книг, які варто прочитати кожній дівчині, – поради від Yakaboo
© Povozniuk/IStock Кожній книзі — свій час, а також місце. Шедеври літератури, про яких ми розповімо сьогодні — найкращі книги, які варто прочитати кожній дівчині. Вони
Важливо: вчені довели, чому читання книг так корисно для виховання вашої дитини
Вам не здається, що в зв'язку із зростаючим прогресом і неймовірними темпами розвитку суспільства ми ризикуємо звести нанівець деякі з основних видів діяльності,
Книги, що змінюють свідомість: добірка завжди актуальних творів
©petrunjela/iStock Книги володіють магічною силою, здатною впливати на життя читачів, змінювати їх свідомість і перевертати уявлення про світ. Добірка книг, представлена
7 онлайн-бібліотек, де можна читати книги безкоштовно і легально
© IStock Останнім часом читання стало дорогим задоволенням, оскільки за книги в електронному форматі тепер потрібно чимало платити. Таким чином відбувається боротьба з
5 книг про правильне харчування, які варто прочитати
©KatarzynaBialasiewicz/iStock Якщо ви ставитеся до тих, хто піклуватися про своє тіло, ви напевно багато читали про правильне харчування і здорових звичок. Книги про