Як заспокоїтися: 8 поз йоги, які допоможуть розслабитися тілу і розуму
21.06.2019 147 0 newsdaily.org.ua

Як заспокоїтися: 8 поз йоги, які допоможуть розслабитися тілу і розуму

В закладки

Як заспокоїтися: 8 поз йоги, які допоможуть розслабитися тілу і розуму

© Milkos/iStock

Люди щодня використовують гаджети і сидять перед комп'ютером. З-за цього збільшуються проблеми зі здоров'ям: болить спина, з'являється втома і неуважність. Фізичне і психічне напруження завдає шкоди нашому здоров'ю в цілому: як тілу, так і розуму. Занепокоєння, тривожність, втрата сну. Як позбутися від стресу швидко і ефективно? Допоможе домогтися цього йога. Mindbodygreen розповіли про асанах, які дозволять розслабитися тіла і розуму.

Вміст матеріалу

Як позбутися від стресу за допомогою йоги?

Зробити це можна навіть вдома. Йога хороша тим, що не вимагає обов'язкового відвідування курсів. Представлені асани знімуть затиски в вашому тілі і допоможуть вам зарядитися позитивною енергією.

Поза дитини

© AndiP/Pixabay

Сядьте на гомілки. З'єднайте великі пальці ніг разом. Коліна трохи ширше ширини стегон. Витягніть руки вперед і опустіться тулубом на підлогу. Підкладіть під лоб валик або подушку, якщо відчуваєте дискомфорт. Таз повинен бути опущений. Якщо він не опускається, підкладіть під сідниці валик або подушку. Слідкуйте задыханием. Якщо ви підкладіть під голову і верхню частину тулуба опору, ви полегшите вправу. Виконуйте його протягом кілька хвилин, поки у такому положенні вам комфортно.

Прості повороти

© pinterest.com

Ляжте спиною на підлогу. Витягніть руки в сторони, образів тілом букву Т. Зігніть ноги в колінах і підніміть їх вгору (притиснутими один до одного) у напрямку до лівої пахви. Опустіть коліна на підлогу або хоча б тримати їх на висоті стегон. Стежте, щоб праве плече не відривалося від підлоги. Якщо не виходить, зігніть праву руку в лікті, а ліву покладіть на живіт. Спокійно дихайте. Потім поверніться у вихідне положення і зробіть те ж саме для іншої сторони.

Нахил вперед

© verywellfit.com

Сядьте на підлогу, на складену ковдру, і витягніть вперед ноги. При необхідності покладіть подушку або валик під коліна. Візьміть подушку тієї ж довжини, що і ваші ноги. Помістіть її на ноги. Опустіться корпусом на подушку, витягнувши руки. Можете також зробити поворот голови в бік після декількох циклів дихання. Дихайте спокійно. Залишайтеся в позі протягом 5 хвилин. Повільно поверніться у вихідне положення.

Хитна пальма

© theodysseyonline.com

Встаньте прямо, поставивши ноги на ширині стегон. Складіть руки в замок, долонями назовні. Підніміть руки вгору над головою. Гарненько витягніться. Нахиліть тулуб вправо. При цьому воно не нахиляється ні вперед, ні назад. Продовжуйте розтягуватися. Повільно поверніться у вихідне положення. Зробіть нахил в іншу сторону.

Поза корови

© pinterest.com

Сядьте на підлогу, правою ягодицей на п'яту лівої ноги. П'ята правої ноги знаходиться поряд з лівою ягодицей. Зігніть ліву руку за спиною так, щоб пальці були розташовані близько до правій лопатці. Підніміть вгору праву руку. Зігніть її у лікті і заведіть за спину. Пальці однієї руки повинні захопити пальці іншої руки. Дихайте вільно. Протримаєтеся в позі хоча б хвилину. Повільно поверніться у вихідне положення і зробіть те ж саме для іншої руки.

Число чотири

© pinterest.com

Ляжте спиною на підлогу. Зігніть ноги в колінах. Стопи на підлозі. Поставте праву ногу на ліву ногу трохи вище коліна. Складіть руки в замок і обхопіть ними ліву ногу (нижче коліна). Зробіть вдих і видих. Повільно поверніться у вихідне положення і зробіть те ж для іншої ноги.

Поза кобри

© lurdcoffee.online

Ляжте на живіт. Ноги прямі. Руки зігнуті в ліктях: поставте їх на рівні грудей. Відірвіть плечі від підлоги і підніміть їх так, щоб вони з ліктями і кистями утворили кут в 90 градусів. Спираючись долонями об підлогу, підніміть верхню частину тіла (включаючи голову) вгору. Намагайтеся з кожним разом відриватися від підлоги набагато вище. З плином часу ця поза допоможе вам послабити біль у спині.

Міст з опорою

© youryoga.tips

Ляжте на спину. Зігніть ноги в колінах. Стопи на підлозі. Тримайте поблизу складене одіяло. Підніміть стегна вгору, якомога вище. Помістіть ковдру під крижами. Щоб повернутися у вихідне положення, підніміть таз вгору. Приберіть опору. Повільно опустіть таз вниз.

Як позбутися від напруги за допомогою одного простого методу
© max-kegfire/iStock Постійне емоційне напруження – це одна з головних проблем сучасної людини. Різні дослідження показують, що більшість людей знаходяться в такому стані
8 поз йоги, які допоможуть мислити більш позитивно
© fizkes/iStock З настанням осені можуть з'явитися ознаки депресії. На щастя, з якими відмінно справляються пози йоги. Деякі асани здатні повернути позитивний настрій і
5 поз йоги, які нашкодять організму при неправильному виконанні
© Amin Sujan/Pexels Регулярно проводиться йога може стати потужним способом зняти стрес і сприяти розслабленню. Однак, якщо все зроблено неправильно, навіть самий
7 причин, чому вам потрібна йога
© yurok/IStock Чи знаєте ви, що йога здатна поліпшити роботу вашого мозку і концентрацію, знизити рівень стресу і привести м'язи в тонус? Але це ще не всі переваги йоги,
Прослуховування музики перед сном допоможе запобігти серцевий напад
© cyano66/IStock Музика допомагає людям позбутися від стресу, розслабитися і збільшити ефективність тренування. Але є дещо, що вона може. Згідно з новим дослідженням, про
Йога для початківців: принципи, пози і рекомендації
© Burst/Pexels Йога допомагає знайти внутрішній спокій і гармонію із зовнішнім світом. Деякі вважають, що для початку занять необхідна спеціальна підготовка. Не