Сім типів психопатів, з якими ви можете зіткнутися
19.04.2019 696 0 newsdaily.org.ua

Сім типів психопатів, з якими ви можете зіткнутися

В закладки

Сім типів психопатів, з якими ви можете зіткнутися

©Marjan_Apostolovic/iStock

Чи знаєте ви, що психопати на перший погляд можуть здатися абсолютно нормальними і врівноваженими людьми? Портал Green Mind Body розповідає детальніше про типи психічних розладів і допомагає розпізнати психопата.

По-перше, ви повинні знати, що психопати вміють маніпулювати і обманювати, вони імпульсивні й безсердечні, вони не знають жалості і отримують задоволення від своїх нерозважливих дій. Ось кілька типів психопатів, з якими ви можете зіткнутися:

«Споріднена душа»

Такий тип психопатів – це люди, які можуть втертися у вашу довіру і навіть стати для вас близькими. Вам буде здаватися, що ця людина – ваша родинна душа. Він може стати частиною вашого життя і все в ній змінити. Такі люди, як правило, маніпулюють своїми жертвами: забороняють їм спілкуватися з іншими, входять з жертвою в інтимний зв'язок, а потім починають вести себе агресивно.

© vjapratama/Pexels

«Лідер»

Психопати-лідери, як правило, впевнені в собі, привабливі і харизматичні. Вони легко впливають на інших людей і можуть вселити їм що завгодно. Однак, такий тип поведінки народжується в слідстві дитячих психологічних травм і насильства.

«Поганий хлопчик»

Це найпоширеніший тип писхопатов з антисоціальний розлад особистості, що характеризується схильністю до брехні, імпульсивністю і безрозсудним нехтуванням безпекою інших. Ці люди непередбачувані у своїх вчинках. Вони можуть маніпулювати вами і вводити в оману.

© FXQuadro/IStock

«Параноїк»

Психопат-параноїк – це людина з параноїдальним розладом особистості або параноїдальною шизофренією. Такі люди звинувачують весь світ в своїх невдачах і мріють про помсту. Вони можуть тиснути на жалість, просити допомоги і втиратися в довіру, відволікає вашу увагу від їх нездорової поведінки.

«Святий»

Цей тип психопатів імітує інтелектуальну і духовну мудрість. Як правило, ці люди наділені владою і впливом. Вони займають поважні посади і зловживають довірою жертв, а також користуються власним статусом, щоб приховувати свою справжню особистість.

© Free-Photos/Pixabay

«Контркультуралист»

Контркультуралисты мають активну життєву позицію, пропагують власну мораль, а також борються за справедливість та гендерна рівність. Як правило, цим вони виправдовують своє агресивне і нездорова поведінка по відношенню до людей, не поділяють їх цінності.

«Нарцис»

Деякі психопати демонструють і зарозумілість, презирство до своїх жертв, тим самим роблячи їх ще більш уразливими. Вони активно проявляють нарцисизм і принижують інших людей, вганяючи їх у комплекси. Таким чином, психопатам-нарцисам стає простіше заманити жертв у свою пастку.

©Ridofranz/IStock

Пам'ятайте, що психопати володіють мистецтвом обману і можуть легко маніпулювати людьми. Будьте пильні і обережні. Сподіваємося, вищесказана інформація допоможе вам скласти більш чітке уявлення про психічно нездорових людей.

Читайте також Як брати і сестри впливають на формування нашої особистості

10 професій, в яких найчастіше зустрічаються психопати
© SergeyNivens/iStock Ми звикли до карикатурним образів психопатів з фільмів, які не приховують свою нездатність співпереживати і насолоджуються власною
16 ключових відмінностей між психопатом і соціопатом
© Pixabay Антисоціальна розлад особистості характеризується довгостроковим характером зневаги або порушення прав інших. Люди з розладом особистості мають занижені
Типи токсичних людей, яких дозволено ігнорувати на роботі
©monkeybusinessimages/iStock Хороші відносини з колегами можуть зробити ваше життя на роботі набагато краще. Але від деяких офісних трудівників краще, все-таки,
5 типів розлучених батьків, яких хоч раз зустрічали всі ми
© Thiago Santos/iStock Шлюби руйнуються частіше, ніж хотілося б. І важко передбачити, яким буде батько в розлученні, але це може статися з кожним. Тому ви або ваші діти
Чому люди схильні обманювати і змінювати: пояснення вчених
© Astarot/iStock Зрада — це акт невірності, неповаги і зради. Часто це призводить до сильної внутрішньої болю і до руйнування стосунків. Green Mind body розповідають, що
Здорове оточення: від яких типів людей варто позбутися в своєму житті
© AntonioGuillem/iStock Друзі — невід'ємна частина життя, і відмовитися від них, якими б нестерпними вони часом не були, підло і егоїстично. Але подумайте про те, чи не є