5 серіалів, які радить подивитися Маша Єфросиніна
15.05.2019 633 0 newsdaily.org.ua

5 серіалів, які радить подивитися Маша Єфросиніна

В закладки

5 серіалів, які радить подивитися Маша Єфросініна

©Youtube

Відома актриса і телеведуча Маша Єфросиніна на своєму каналі YouTube регулярно ділиться уподобаннями у кіно, музиці та культурі.

Багато людей є прихильниками серіалів, і Єфросиніна – не виняток.

1. Чорне дзеркало

© IMDb

Це єдиний серіал, який потрібно дивитися з зусиллям. Враження — в прямому сенсі фізіологічні. Автори сатирично показують зміни свідомості, поведінки внаслідок цифрової революції.

Кожна серія – окрема історія. Дивитися можна з будь-якого сезону та серії.

2. Помаранчевий – хіт сезону

© IMDb

Серіал про життя в жіночій в'язниці. Серіал для любителів гострого жіночого гумору без натяку на вульгарність. Головна героїня намагається вижити в незвичному для неї місці, знайомиться з такими ж ув'язненими, як і вона, і навіть знаходить вже знайомих до болю особистостей.

3. Зради

© IMDb

Режисер Вадим Перельман («Будинок з піску і туману») зробив серіал про життєві зради. Йому вдалося показати всі – від низинних почуттів до високих поривів душі.

4. Ігри престолів

© Pinterest

Приголомшлива драматургія і магія серіалу заворожує. Відчуття, що бачиш неймовірний сон про казковій країні. Так, на перший погляд серіал вражає великою кількістю жорстокості, але саме в цьому його самобутність.

Барвистість, вдумливість і величезна робота постановників, розробка образів стерли стереотип про те, що серіал не може бути справжнім кіно.

5. Велика маленька брехня

© IMDb

Харизматичний акторський склад, життєві історії, драма вражають з першого перегляду. Історія дружби трьох матерів, кожна з яких вже встигла отримати досвід сімейного життя. У кожній з них – свої клопоти, негаразди і радості. Вони живуть звичними для цього містечка життями: займаються дітьми, домашніми справами, а також зустрічаються з подружками, щоб обговорити останні плітки.

Але в подальшому поведінку городян породжує масу чуток, інтриг, змов і зрад. З кожним днем загострення пристрастей продовжує невблаганно зростати.

Приємного перегляду!

Читайте також 5 корисних додатків для перегляду фільмів та серіалів

5 продуктів, які Маша Єфросиніна радить виключити з раціону
©Youtube Відома телеведуча Маша Єфросиніна – не тільки дуже гарна, але і вольова жінка! У свій час вона змогла відмовитися від шкідливої їжі значно схудла, а сьогодні не
5 табу в зовнішньому вигляді, які не рекомендує Маша Єфросиніна
©Elle.ua Відома телеведуча з України – Маша Єфросиніна на каналі YouTube розповіла глядачам про свої табу у зовнішньому вигляді, якими ми з вами поділимося. Пуш-ап
5 правил харчування від Маші Єфросиніної
Багато зірок і публічні люди виглядають молодо, свіжо і підтягнуто. Нам здається, що на це вони витрачають багато грошей. Але українська телеведуча Маша Єфросиніна
7 серіалів на осінь, які допоможуть скоротати вечора
© Deagreez/iStock Для багатьох з нас осінь – це час довгих затишних вечорів з чашкою чаю і улюбленим серіалом. І якщо з чаєм і затишком проблем виникнути не повинно, то
5 корисних додатків для перегляду фільмів і серіалів
© AntonioGuillem/iStock Якщо ви паралельно дивіться декілька серіалів і не втрачаєте новинок кіно, то напевно не раз заплутувалися в кількості отсмотренных епізодів.
20 серіалів Netflix, серед яких можна вибрати свій улюблений
© demaerre/IStock Netflix — це американська компанія, яка створює цікаві фільми та серіали. Комі того, в день прем'єри Netflix ділиться відразу всіма серіями, тому ви