8 жорстоких істин про успіх, які важливо знати
09.05.2019 642 0 newsdaily.org.ua

8 жорстоких істин про успіх, які важливо знати

В закладки

8 жорстоких істин про успіх, які важливо знати

Коли люди думають про успіх, вони думають про великих результати: машинах, грошах, будинках, слави, забуваючи усвідомити те, що насправді потрібно для досягнення успіху. Успішні люди розкажуть вам про своєму шляху, якщо ви запитаєте їх, і виявиться, що багато з них були розбиті, бездомны або вбиті горем, перш ніж прийшли до своєї заповітної мети. Успіх вимагає прагнення, відданості та наполегливості.

Ми підготували для вас кілька суворих істин про успіх, які повинен знати кожен.

Успіх і багатство — не завжди одне і теж

Мартін Лютер у своїй книзі сказав: «Я мрію, що одного разу на червоних пагорбах Джорджії сини колишніх рабів і синів колишніх рабовласників зможуть сісти разом за одним столом». Великі люди і автори популярних мотиваційних книг стверджують, що їх бачення успіху полягає не в отриманні прибутку, а в отриманні цивільних прав.

Перешкоди гальмують вас на шляху до успіху

Генрі Форд вважає, що «перешкоди — це ті страшні речі, які ви помічаєте, коли відводите погляд від мети». Дорога до успіху встелена шипами, але якщо ви зосередитеся на болі і труднощі замість кінцевого результату, ви не скоро досягнете поставленої мети.

Якщо ви будете працювати більше, ніж ваші однолітки, то втратите друзів

«Середньостатистична людина вкладає у свою роботу тільки 25% енергії. Світ захоплюється тими, хто витрачає більше 50% своїх сил і сходить з розуму від тих небагатьох, хто присвячує роботі 100%», — якось сказав Ендрю Карнегі. Вам доведеться працювати більше, ніж більшість ваших однолітків, якщо ви дійсно налаштовані на успіх. Поступово ви почнете втрачати друзів з багатьох причин, таких як жадібність або заздрість, або просто тому, що їхні цілі не збігаються з вашими. Але не турбуйтеся, адже ті, хто залишиться з вами, перетворяться в кращих друзів на все життя.

Якщо ви не горите тим, що робите, вам буде важко досягти своєї мети

Дж. П. Морган вважав, що у людини завжди є дві причини займатися чим-небудь: вагома причина і справжня причина. Ваша робота повинна бути вашою пристрастю, а не вимушеним вибором. Вам потрібно чітко розставити пріоритети і зрозуміти для себе, чим ви хочете займатися насправді. Наприклад, відкриття власної справи — це те, чого ви жадаєте всім своїм серцем і душею, або ви просто шукайте спосіб розбагатіти?

У вас з'являться вороги, як тільки ви досягнете успіху

Очевидно, вам доведеться йти по головах на своєму шляху до мети. Але ви повинні запам'ятати, що успіх вимагає жертв. Ви повинні захищати те, чого ви добилися своєю наполегливою працею і якщо це означає, що у вас з'являться вороги, вам доведеться прийняти.

Вам потрібно буде приймати жорсткі рішення

«Не бійтеся стати жорсткішою, щоб досягти великої мети», — сказав Джон Д. Рокфеллер і був правий, оскільки на своєму шляху вам доведеться приймати жорсткі рішення і бути суворішим. Але тільки так ви зможете домогтися воістину великих висот.

Ви ніколи не зможете спланувати всі, іноді буде відбуватися щось непередбачене

Планування не завжди допомагає, адже існує так багато різних змінних, здатних змінити ваш план дій. Не все в світі йде за нашим планом, тому іноді потрібно просто покластися на волю випадку. Ви повинні бути хоробрими і діяти замість того, щоб витрачати час на обдумування запасних рішень.

Завжди буде хтось краще за вас

Ангела Меркель (жінка №1 в списку «100 найбільш успішних жінок» за версією журналу Forbes) сказала: «Питання не в тому, чи зможемо ми змінитися, а в тому, змінимося ми досить швидко». Вас завжди буде хтось перевершувати, але для досягнення своєї мети вам необхідно стати кращою версією себе, навчитися переоцінювати себе, а не недооцінювати і стежити за тим, щоб ви залишалися на вірному шляху, тому що ніхто крім вас цього не зробить.

Бажаємо вам впевнено йти до своєї мети і добитися справжнього успіху, займаючись тим, що ви щиро любите.

Всім успіх: 5 важливих рис характеру, з якими буде простіше отримати бажане
©monkeybusinessimages/iStock Чи знаєте ви, що у всіх успішних людей є спільні риси характеру, які допомогли їм досягти великих цілей? Детальніше про кожну з цих якостей
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
19.04.19 Поради про саморозвиток
Успіх в майбутньому прямо залежить від нашої кмітливості та звичок. Правильний погляд на речі дає сили, необхідні для досягнення величезного успіху. А корисні звички не
Астрологи назвали 5 знаків зодіаку, яких обов'язково чекає успіх
Не кожен досягає успіху відразу, коли мова йде про досягнення своєї мрії, кар'єрних цілей, економії грошей або навіть з'ясуванні того, чим вони хотіли б займатися в
8 ознак, що ви в офісі на хорошому рахунку
8 ознак, що ви в офісі на хорошому рахунку
8 ознак, що ви в офісі на хорошому рахунку
18.05.19 Поради про саморозвиток
Будемо чесними, кожен хоче працювати в дружньому колективі. Однак, як вести себе, щоб завоювати прихильність колег? Просто бути собою — дуже туманний рада. А якщо ви
Як досягти мети: 4 кроки, які допоможуть в житті
© m-imagephotography/iStock Люди прагнуть до вершин і сподіваються досягти мети, щоб знайти щастя і успіх. Але, на жаль, не завжди їм вдається цього досягти. Хтось
10 небезпек на шляху безпечного і перевіреного вибору
© SIphotography/iStock Кожен день ми свідомо чи не свідомо робимо вибір і приймаємо рішення. Є люди, які практично не витрачають часу на роздуми, але є і ті, хто дуже