Як досягти мети: 4 кроки, які допоможуть в житті
04.05.2019 1 312 0 newsdaily.org.ua

Як досягти мети: 4 кроки, які допоможуть в житті

В закладки

Як досягти мети: 4 кроки, які допоможуть в житті

© m-imagephotography/iStock

Люди прагнуть до вершин і сподіваються досягти мети, щоб знайти щастя і успіх. Але, на жаль, не завжди їм вдається цього досягти. Хтось витягує урок з того, що сталося, вкладає сили в саморозвиток, продовжує йти до мети. Інші ж опускають руки і шукають виправдання. Всі ми можемо дати слабину. Але це не означає, що мета – це щось неможливе. У цьому світі немає нічого неможливого.

Психологія успіху часто залежить не від обставин, а від нас самих. Якщо мета не досягається, пора щось змінити в собі: свої дії, підхід, ставлення до ситуації.

Ми хочемо поділитися з вами 4 порадами про те, як досягти мети без особливих зусиль. Ви більше не будете мріяти про неї, успіх вже буде у вас в кишені.

Вміст матеріалу

4 способи наблизитися до досягнення мети

Не витрачайте час даремно

Легко сказати? Легко зробити! Зверніть увагу на те, коли вам найпростіше виконувати складні завдання. Можливо, вранці? Тоді складіть розпорядок так, щоб найскладніші справи і завдання виявилися в першій половині дня. Уникайте в цей період часу відволікання. Зосередьтеся на завданнях. Якщо у вас щось не виходить, не поспішайте критикувати себе. Повірте, це – марна трата часу і енергії. Скажіть собі: «Якщо мені потрібно почати все робити з нуля, значить, я зроблю це набагато краще і якісніше». Все, що не робиться, – до кращого.

Сформуйте нові звички

Деяким людям потрібно 21 день для формування звичок. Якщо хочете досягти успіху і досягти мети, вам потрібно бути організованими і дисциплінованими. Коли ми робимо те, що ввійшло у нас в звичку, більше шансів, що ми досягнемо бажаного. Наприклад, ваша мета – схуднути. Якщо ви щотижня будете ставити собі завдання і міні-цілі, вони стануть частиною вашого рутини. Ви так звикнете до них, що не помітите, як досягли бажаного.

Ставте реальні завдання і обмежте себе у часі

Якщо ми обіцяємо собі схуднути в наступному році, не факт, що це втілитися в життя. Саморозвиток можливо, якщо ставити конкретні завдання на певний час. Наприклад, поставте мету схуднути на 2 кг за місяць. Встановіть дедлайн і зосередьтеся лише на цієї мети. Ви здивуєтеся тому, як сильні ваше бажання і азарт. Продовжуйте кидати собі виклик і обмежувати в часі.

Встановіть правильну ціль»

Задумайтеся: а чи ця мета відповідає вашим цінностям? Дійсно вона вам потрібна? Буде актуальним досягти мети? Ми часто не враховуємо безліч факторів. У вас може не вистачати часу, або ви вибрали невідповідний моменти для її реалізації. Ставте перед собою мету, якої хочете досягти прямо зараз.

Читайте також Рецепт успіху: секрети планування життя від 34 бізнес-вумен

8 жорстоких істин про успіх, які важливо знати
Коли люди думають про успіх, вони думають про великих результати: машинах, грошах, будинках, слави, забуваючи усвідомити те, що насправді потрібно для досягнення успіху.
Як знайти силу волі для досягнення мети: 5 кроків для тих, хто зважився
© kieferpix/iStock Якщо ви відчуваєте себе збентеженими і немотивованими, щоб створити позитивні зміни у своєму житті, тоді потрібно що-небудь змінити в ній. Як почати
Сувора правда про те, як домогтися успіху
Сувора правда про те, як домогтися успіху
Сувора правда про те, як домогтися успіху
12.06.19 Поради про саморозвиток
© jacoblund/iStock Відомий блогер Ентоні Мур розповів, як можна досягти успіху в будь-якій справі. Головне, на думку письменника, знайти в собі сили змінити правила гри
5 звичок, якими володіють найрозумніші в світі люди
© nortonrsx/iStock Більшість людей вважає, що для успіху треба працювати цілодобово. Але насправді трудоголіки не завжди стають успішними і багатими. Одні з найрозумніших
Корисна стратегія для досягнення цілей, яка допоможе не вигоряти на роботі
© LightFieldStudios/IStock На шляху до заповітної мрії більшість людей стикаються з неминучими труднощами. Сьогодні ми розповімо вам про дієвої стратегії для досягнення
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
19.04.19 Поради про саморозвиток
Успіх в майбутньому прямо залежить від нашої кмітливості та звичок. Правильний погляд на речі дає сили, необхідні для досягнення величезного успіху. А корисні звички не